Znaleziono 165 produktów w kategorii

Przedłużacze ogrodowe

ELGOTECHPK-1010
Twoja cena:
EMOSP01320
Twoja cena:
ELGOTECHPK-1015
Twoja cena:
KELW-96983
Twoja cena:
KELW-01526
Twoja cena:
PLASTROLW-98937
Twoja cena:
PLASTROLW-98939
Twoja cena:
KELW-01530
Twoja cena:
GOOBAY55943
Twoja cena:
KELW-01527
Twoja cena:
KELW-96984
Twoja cena:
PLASTROLW-98938
Twoja cena:
EMOSP01310
Twoja cena:
JONEX SP. Z O.O. SP. KOM.PS-160/ 2x1/ 10,0m
Twoja cena:
EMOSP01330
Twoja cena:
KELW-96982
Twoja cena:
ELGOTECHPK-1020
Twoja cena:
KELW-96963
Twoja cena:
ELGOTECHPK-1030
Twoja cena:
KELW-01528
Twoja cena:
KELW-96965
Twoja cena:
JONEX SP. Z O.O. SP. KOM.PS-160/ 2x1 / 20,0m
Twoja cena:
Twoja cena:
JONEX SP. Z O.O. SP. KOM.PS-160/ 2x1 / 30,0m
Twoja cena:

Przedłużacze ogrodowe

Przedłużacz ogrodowy to jedno z podstawowych akcesoriów, w które powinieneś się zaopatrzyć, jeśli chcesz odpowiednio zadbać o teren wokół domu. Przedłużacz ma prostą formę – to kabel, zakończony z jednej strony wtyczką, a z drugiej gniazdami, do których podłącza się urządzenia elektryczne. W ten sposób możesz zapewnić stałe, bezpieczne zasilanie kosiarki, odkurzacza do liści i innych sprzętów ogrodowych.

Nasza platforma internetowa dla elektrotechników to miejsce, w którym skorzystasz z szerokiej oferty narzędzi i akcesoriów do swojego ogrodu. Sprawdź, jakie rodzaje przedłużaczy ogrodowych oferujemy!

Przedłużacz ogrodowy – twoje wsparcie podczas wykonywania prac ogrodowych

Coraz więcej osób korzysta z urządzeń ogrodowych zasilanych prądem z gniazdka. Są one zdecydowanie bardziej ekologiczne niż te z silnikami spalinowymi. Ceni się je także za cichą pracę. Dzięki stałemu podłączeniu do źródła prądu mogą także, inaczej niż sprzęt wyposażony w akumulatory, wykonywać swoją pracę bez przerw.

W sytuacji, gdy masz większy ogród lub teren wokół domu, przedłużacze wyposażone w standardowy kabel będą prawdopodobnie miały zbyt mały zasięg. Właśnie w takich sytuacjach przyda Ci się przedłużacz ogrodowy. Możesz wykorzystać go do zasilania m.in.:

  • dmuchawy lub odkurzacza do liści;
  • kosiarki do trawy;
  • grilla elektrycznego;
  • elektronarzędzi – gdy chcesz przeprowadzić prace budowlane lub remontowe w ogrodzie.

Jakie przedłużacze ogrodowe znajdziesz na TIM.pl?

Podstawową kwestią, na którą warto zwrócić uwagę, gdy szukasz dla siebie przedłużacza ogrodowego, jest długość kabla. Czy zawsze warto kupować jak najdłuższy przedłużacz?

Niekoniecznie – zbyt długi kabel może się łatwo zaplątać o gałęzie czy meble ogrodowe, bywa także zagrożeniem dla osób przebywających w ogrodzie. Ważne jest przede wszystkim, by długość przedłużacza ogrodowego odpowiadała Twoim potrzebom. Wiemy o tym i dlatego oferujemy naszym klientom szeroki wybór – znajdziesz u nas zarówno przedłużacze 10-metrowe, jak i 20-, 30-, a nawet 50-metrowe. W tym ostatnim przypadku oferujemy także przedłużacze bębnowe, które można łatwo zwijać i rozwijać.

Przedłużacze ogrodowe są pokryte izolacją z tworzywa sztucznego – termoplastycznego. Dzięki temu są łatwe do utrzymania w czystości i wygodne w użyciu. Nie daje im to jednak pełnej ochrony przed wilgocią czy drobnymi zanieczyszczeniami.

Inne parametry przedłużacza ogrodowego, które warto wziąć pod uwagę przed wyborem!

Jeśli z przedłużacza korzystasz tylko od czasu do czasu, a po skończonej pracy chowasz go w bezpieczne miejsce, wystarczy Ci model o poziomie ochrony IP20. Jeśli jednak zamierzasz przechowywać przedłużacz na zewnątrz lub korzystać z niego w czasie deszczu, potrzebujesz jego zwiększonej szczelności. W takim przypadku wybierz model o poziomie ochrony przed wilgocią i drobnymi ciałami stałymi o wartości IP44.

Poszczególne przedłużacze ogrodowe różnią się wartościami przepływającego przez nie prądu znamionowego (wyrażanymi w amperach). W przypadku produktów dostępnych na TIM.pl wartości te wynoszą przeważnie 10 lub 16 A.

Maksymalna obciążalność jest także powiązana z liczbą i przekrojem żył znajdujących się wewnątrz kabla – w naszej ofercie spotkasz najczęściej przedłużacze z żyłami o przekroju 1 lub 1,5 mm. Takie przedłużacze ogrodowe z powodzeniem wystarczą, gdy chcesz dostarczać energię elektryczną do standardowych urządzeń wykorzystywanych w ogrodzie.

Dobry przedłużacz ogrodowy to sposób na łatwą i wygodną pracę – sprawdź to, wybierając jeden z dostępnych modeli!

Jednopixelowy obrazek