Porównywarka

Zgłoś uwagi

Sklep TIM jest stale rozwijany, aby sprostać stale rosnącym potrzebom naszych klientów. Jeżeli pojawił się jakiś błąd na stronie, chciałbyś aby pojawiła się nowa funkcjonalność lub funkcja na stronie nie działa, tak jakbyś tego oczekiwał – prześlij nam informację.

Rodzaj zgłoszenia

Informacja kontaktowa (Abyśmy mogli poinformować o stanie zgłoszenia lub doprecyzować problem.)

Opis błędu / informacja do zgłoszenia:

Kategorie

Filtry

Cena

Producent

Seria produktu

Dostępność

Czy produkt jest w wyprzedaży

Wyczyść wszystkie filtry

Przeszukujemy teraz bazę naszych produktów,
aby znaleźć te, które spełniają Twoje wymagania.

z 200

Dom i ogród

Pięknie zaaranżowany i zadbany ogród to podstawa. Jednak każdy z jego obszarów wymaga specjalnej pielęgnacji i zastosowania odpowiednich narzędzi czy urządzeń. Przy nawadnianiu zieleni i trawników sprawdzą się przede wszystkim zraszacze i węże ogrodowe. Podczas koszenia i porządkowania ogrodu niezastąpione są kosy, kosiarki, piły i nożyce. W trakcie drobnych prac należy zaopatrzyć się w ręczne narzędzia do pielęgnacji ogrodu, które są lekkie i ergonomiczne. Do prawidłowego przygotowania gleby pod uprawę warto wykorzystać glebogryzarkę, rozdrabniarkę, aerator lub wiertnicę glebową. Z kolei nawozy, opryskiwacze, doniczki i kompostowniki będą sprzyjać wzrostowi roślin, a dla ich ochrony należy użyć środków odstraszających owady i gryzonie.

Podczas remontu lub budowy domu doskonale sprawdzą się narzędzia pneumatyczne i narzędzia do układania płytek, które dzięki swojej funkcjonalności znacznie skrócą czas prac.

W grupie asortymentowej Dom i ogród dostępne są również akcesoria do warsztatu i samochodu dedykowane początkującym majsterkowiczom, jak i profesjonalistom, a także grille i kominki ogrodowe, które umilą czas spędzany z rodziną lub przyjaciółmi.