Dmuchawy do liści i odkurzacze ogrodowe (85)

Dmuchawa lub odkurzacz do liści pozwala szybko i bez wysiłku posprzątać ogród z opadłych liści jesienią czy ściętej trawy po koszeniu. Na TIM.pl znajdziesz dmuchawy i odkurzacze do liści zasilane spalinowo, elektrycznie i z pomocą akumulatora. Poszczególne produkty róznią się mocą, siłą strumienia i innymi parametrami, więc sa dostosowane do różnych warunków oraz potrzeb.
z

4

GRAPHITE58GE118
Cena:
Cena:
MODECO EXPERTMN-94-152
Cena:
MAKITADUB184Z
Cena:
MILWAUKEE4933446216
Cena:
MAKITADUB184RT
Cena:
MAKITADVC750LZX1
Cena:
Cena:
MAKITADUB363PT2V
Cena:
RYOBI5133002190
Cena:
MAKITADUB184RT
Cena:
SENA005538
Cena:
MAKITADUB363ZV
Cena:
SCHEPPACH5907716903
Cena:
Cena:
MAKITADUB362Z
Cena:
MAKITADAS180Z
Cena:
BOSCHBGLS4HYG2
Cena:
BLAUPUNKTBlaupunkt VCC301
Cena:
BLAUPUNKTVCB 201
Cena:
SCHEPPACH5907716903
Cena:
GRAPHITE58G036
Cena:
MAKITADUB186Z
Cena:
GRAPHITE58GE124
Cena:

Dzięki dmuchawie lub odkurzaczowi do liści posprzątasz swój ogród szybko i bez wysiłku. Te zasilane za pomocą silnika elektrycznego lub spalinowego urządzenia, sprawdzają się nie tylko jesienią podczas zbierania opadłych liści. Korzystanie z dmuchawy lub odkurzacza ogrodowego to sposób na utrzymanie otoczenia domu w czystości przez cały rok!

Poszczególne dmuchawy i odkurzacze z TIM-u różnią się mocą, siłą strumienia powietrza i innymi parametrami. Szeroki wybór ułatwi Ci znalezienie urządzenia, które spełni Twoje potrzeby!

Wykorzystaj dmuchawę do liści i sprzątaj szybciej

Dmuchawa lub odkurzacz do liści to niezastąpiona pomoc szczególnie dla osób, które mają duże, obsadzone drzewami i krzewami ogrody. W przypadku większych powierzchni sprzątanie jesiennych liści za pomocą zwykłych grabi potrafi być naprawdę męczące! Dmuchawy do liści zostały stworzone właśnie po to, by odciążyć Cię podczas wykonywania takich prac ogrodowych – wypuszczane z nich pod dużym ciśnieniem powietrze szybko przesunie liście i drobne gałązki w odpowiednie miejsce. Wówczas nie pozostanie Ci nic innego, jak zebrać je do pojemnika czy na taczkę.

Jeśli zdecydujesz się na odkurzacz do liści lub urządzenie łączące w sobie funkcję dmuchawy i odkurzacza, posprzątasz jeszcze szybciej. Liście i inne drobne zanieczyszczenia z trawnika zostaną wciągnięte do zbiornika, więc obejdzie się bez użycia grabi.

Jaka dmuchawa lub odkurzacz ogrodowy dostępny na TIM.pl wybrać?

Odkurzacze i dmuchawy ogrodowe to urządzenia, które mogą być zasilane na jeden z trzech sposobów:

  • za pomocą silnika spalinowego;
  • za pomocą akumulatorów ładowanych energią elektryczną;
  • energią elektryczną z sieci.

W TIM.pl stawiamy na dmuchawy i odkurzacze akumulatorowe i elektryczne. Takie urządzenia mają mniejszą moc niż dmuchawy i odkurzacze spalinowe, za to z ich używaniem wiąże się wiele korzyści. To właśnie sprzęt akumulatorowy i elektryczny sprawdzi się najlepiej w warunkach domowych.

Odkurzacze i dmuchawy do liści zasilane elektrycznie wymagają stałego podłączenia do sieci. To powoduje, że ich zasięg jest ograniczony długością kabla. Umożliwiają za to nieprzerwaną pracę przez dowolny czas – nie musisz ich ładować ani dostarczać im niczego poza energią elektryczną z gniazdka.

Dmuchawy i odkurzacze akumulatorowe są najliczniej reprezentowane w naszej ofercie. Dzieje się tak nie bez powodu – to właśnie z takich urządzeń najchętniej korzystają właściciele ogrodów. Urządzenia z akumulatorami są lekkie (co jest bardzo ważne przy dłuższym sprzątaniu), łatwe w obsłudze, a dzięki temu, że nie mają kabla, możesz za ich pomocą posprzątać każdy zakątek ogrodu.

Przy zakupie warto zwrócić uwagę na następujące parametry urządzeń:

  • moc (wyrażana w W – watach) – im wyższa, tym szybciej i skuteczniej będzie działało urządzenie;
  • siła strumienia powietrza – wypuszczanego w przypadku dmuchaw i zasysanego w przypadku odkurzaczy;
  • pojemność akumulatorów (dotyczy dmuchaw i odkurzaczy akumulatorowych) – im większa, tym dłuższy czas pracy bez konieczności ładowania;
  • pojemność zbiornika na zanieczyszczenia – to parametr ważny w przypadku odkurzaczy.

Dmuchawy i odkurzacze ogrodowe na każdą kieszeń!

W TIM.pl oferujemy odkurzacze i dmuchawy zróżnicowane cenowo. Jeśli szukasz niedrogiego urządzenia, które pomoże Ci w sprzątaniu małego ogródka, możesz je u nas kupić już poniżej 200 zł. Klientom, którym zależy na dużej mocy i skuteczności czyszczenia, oferujemy wysokiej klasy sprzęt renomowanych producentów: Makita i DeWalt.

Jednopixelowy obrazek