Płatności

Sam wybierasz, jak zapłacisz za zakupy na tim.pl: gotówką kurierowi, przelewem elektronicznym, kartą lub tradycyjnym przelewem na nasze konto. Formę płatności wybierasz w trakcie składania zamówienia.


Płatność przy odbiorze (pobranie)

Za zamówione produkty zapłać kurierowi przy odbiorze. Opcja płatności za pobraniem jest możliwa dla zamówień do 4878,05 zł netto/ 6000 zł brutto.


Szybki przelew

Po wyborze tej opcji, zostaniesz przekierowany na stronę naszego pośrednika w płatnościach elektronicznych – przelewy24.pl (właścicielem serwisu i dostawcą usługi płatniczej jest PayPro S.A. ul. Kanclerska 15, 60-357 Poznań), a następnie do Twojego banku. Autoryzowana przez Ciebie płatność praktycznie od razu wpływa na konto przelewy24.pl. Gdy tylko nasz pośrednik potwierdzi otrzymanie płatności, przystąpimy do realizacji twojego zamówienia. Limit pojedynczej transakcji wynosi 55 000 zł brutto.


Karta płatnicza online

Po wyborze tej opcji, zostaniesz przekierowany na stronę naszego pośrednika w płatnościach elektronicznych – przelewy24.pl, gdzie należy wybrać odpowiedni system płatności kartą (dostawcą usługi płatniczej jest PayPro S.A.; ul. Kanclerska 15; 60-327 Poznań). Gdy tylko nasz pośrednik potwierdzi otrzymanie płatności, przystąpimy do realizacji twojego zamówienia. Opcja płatności kartą płatniczą online jest możliwa dla zamówień do kwoty 5000 zł brutto.


Przedpłata na konto

Po złożeniu zamówienia otrzymasz od nas e-mail z numerem rachunku, na który powinieneś dokonać przelewu. Ponieważ dla każdego klienta generowany jest unikatowy numer konta, pamiętaj, aby wpłacić środki na numer rachunku wskazany w e-mailu. Po potwierdzeniu przez bank wpłaty na nasze konto przystąpimy do realizacji twojego zamówienia


Limit kredytowy

Opcja dostępna dla stałych klientów, którzy otrzymali od TIM SA indywidualnie ustalony limit kredytowy, a więc możliwość składania zamówień z odroczonym terminem płatności.