Myjki ciśnieniowe (28)

Porządna myjka ciśnieniowa posprząta skuteczniej niż mop czy specjalistyczne środki czystości. Strumień wody pod bardzo wysokim ciśnieniem, wydobywający się z lancy pozwala usunąć nawet silne, trwałe zabrudzenia. Na TIM.pl znajdziesz zarówno lekkie, funkcjonalne myjki ciśnieniowe do użytku domowego oraz przemysłowego czyszczenia posadzek.
z

2

Cena:
MAKITAHW101
Cena:
MAKITAHW102
Cena:
MAKITAHW101
Cena:
GRAPHITE58G083
Cena:
VERTO52G401
Cena:
DEDRADED8825
Cena:
VERTO52G401
Cena:
GRAPHITE59G621
Cena:
 • Indeks producenta:YT-85915
 • Indeks TIM:0001-00018-62740
 • Ocena:Dodaj opinię
YATOYT-85915
Cena:
MAKITA3320152
Cena:
XIAOMIQWXCJ002
Cena:
 • Indeks producenta:04-705
 • Indeks TIM:0001-00018-09281
 • Ocena:Dodaj opinię
NEO04-705
Cena:
MAKITAHW102
Cena:
MAKITAHW131
Cena:
MAKITAHW132
Cena:
MAKITAHW102
Cena:
DEDRADED8822
Cena:
MAKITA41175
Cena:
GRAPHITE58G083
Cena:
MAKITAHW111
Cena:
Cena:
MAKITAHW101
Cena:
MAKITADHW080ZK
Cena:

Dobra myjka ciśnieniowa posprząta skuteczniej niż mop, odkurzacz czy specjalistyczne środki czystości. Z urządzenia wydobywa się strumień wody pod bardzo wysokim ciśnieniem – dzięki temu można usunąć nawet silne, trwałe zabrudzenia. Urządzenia te można wykorzystać do czyszczenia pomieszczeń gospodarczych, elewacji budynku, chodnika, podjazdu, balkonu czy tarasu.

Na TIM.pl znajdziesz zarówno lekkie, funkcjonalne myjki ciśnieniowe przeznaczone do użytku domowego, jak i takie, które doskonale sprawdzą się w wymagających warunkach, np. w zakładzie przemysłowym czy warsztacie samochodowym. Sprawdź, jakie produkty oferujemy!

Do czego możesz wykorzystać myjki ciśnieniowe?

Myjki ciśnieniowe to urządzenia o wielu zastosowaniach. Woda, wydobywająca się z nich pod dużym ciśnieniem, jest w stanie usunąć nawet takie zabrudzenia, które wniknęły głęboko w powierzchnię.

Myjki ciśnieniowe wykorzystują przede wszystkim właściciele domów jednorodzinnych z ogrodem. Takie urządzenia doskonale sprawdzą się do czyszczenia alejek ogrodowych, podjazdu do garażu, tarasu czy elementów elewacji. Dzięki myjce ciśnieniowej przyspieszysz także mycie i spłukiwanie samochodu czy motocykla – takie czyszczenie będzie dokładne, a zarazem bezpieczne dla pojazdu.

Myjki ciśnieniowe o większej mocy i sile strumienia wody można wykorzystać nie tylko w warunkach domowych, ale również przemysłowych. Są niezastąpione podczas mycia hal produkcyjnych czy magazynów, a także budynków gospodarczych czy stajni dla zwierząt.

Na TIM.pl znajdziesz również mniejsze myjki ciśnieniowe przeznaczone do mycia okien. Są one wyposażone w końcówkę przypominającą tradycyjną ściągaczkę do okien oraz w zbiorniki na czystą i brudną wodę. Czyszczenie szyb (zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz) za pomocą myjki ciśnieniowej jest nie tylko bardziej precyzyjne, ale również wygodniejsze. Dzięki myjce nie będziesz musiał się męczyć, pracując przez długi czas w niewygodnej pozycji, z wyciągniętymi w górę ramionami. Myjka ciśnieniowa czyści dokładnie i nie pozostawia smug – zapewni Ci właśnie taki efekt, jakiego oczekujesz.

Czym różnią się poszczególne modele naszych myjek ciśnieniowych?

Gdy szukasz myjki ciśnieniowej i chcesz wybrać odpowiedni produkt z oferty naszego sklepu, zwróć uwagę na następujące parametry:

 • moc myjki ciśnieniowej – oznacza skuteczność i siłę działania myjki – do użytku domowego wystarczą urządzenia o mocy do 1600 W;
 • ciśnienie strumienia wody – to wskaźnik podawany w barach – im wyższy, z tym myjka czyści powierzchnie z większą siłą;
 • długość węża – to parametr, który wpływa przede wszystkim na funkcjonalność – jeśli chcesz czyścić większe powierzchnie lub pomieszczenia, wybierz myjkę z dłuższym wężem;
 • wydajność tłoczenia – określa ilość wody, jaka może zostać przetransportowana przez myjkę w określonym czasie (najczęściej w ciągu godziny) – im wyższa, tym szybciej pracuje urządzenie;
 • waga – im lżejsze urządzenie, tym łatwiejsza jest jego obsługa – warto przy tym pamiętać, że dodatkowe elementy wyposażenia zwiększają wagę.

Myjki ciśnieniowe w podstawowej wersji czyszczą wyłącznie za pomocą wody. W niektórych modelach możesz znaleźć dodatkowe zbiorniki na detergenty, a także funkcję podgrzewania wody. Warto się zdecydować na taką myjkę, gdy zamierzasz czyścić za jej pomocą trudne do usunięcia plamy, np. z oleju silnikowego.

Jeśli zależy Ci na tym, by Twoja myjka ciśnieniowa miała jak najwięcej zastosowań, wybierz z naszej oferty model wyposażony w kilka dysz. Zmieniając dysze, możesz wybrać odpowiedni tryb czyszczenia, np. mycie trudno dostępnych miejsc, małych lub dużych powierzchni.

Wybierz odpowiedni produkt dostępny na TIM.pl i przekonaj się, że myjka ciśnieniowa to urządzenie, które naprawdę ułatwia życie!