Znaleziono 729 produktów w kategorii

Przedłużacze elektryczne domowe

EMOSP0311
Twoja cena:
EMOSP0313
Twoja cena:
EMOSP1313
Twoja cena:
EMOSP0315
Twoja cena:
EMOSP1413
Twoja cena:
EMOSPC1311
Twoja cena:
EMOSP1415
Twoja cena:
EMOSPC1413
Twoja cena:
EMOSP0415
Twoja cena:
EMOSP0411
Twoja cena:
EMOSPC0313
Twoja cena:
EMOSP1315
Twoja cena:
EMOSP1312
Twoja cena:
EMOSP0515
Twoja cena:
EMOSP0513
Twoja cena:
EMOSP1515
Twoja cena:
EMOSP1412
Twoja cena:
EMOSPC0415
Twoja cena:
EMOSP1513
Twoja cena:
EMOSP0413
Twoja cena:
EMOSP0511
Twoja cena:
EMOSP1311
Twoja cena:
EMOSPC0315
Twoja cena:
EMOSP1510
Twoja cena:

Przedłużacze elektryczne domowe

W Twoim domu lub biurze gniazdka elektryczne są rozmieszczone w nieodpowiednich miejscach, lub jest ich zbyt mało? Rozwiązaniem jest przedłużacz elektryczny! Z jego pomocą doprowadzisz prąd we właściwe miejsce i dostarczysz go tam, gdzie jest najbardziej potrzebny.

W ofercie TIM.pl znajdziesz wiele rodzajów przedłużaczy elektrycznych, różniących się od siebie m.in. długością kabla i liczbą gniazdek. Wybierz model, którego potrzebujesz!

Jak działa przedłużacz elektryczny?

Przedłużacz elektryczny składa się z następujących elementów:

  • wtyczki, za pomocą której podłącza się go do źródła prądu;
  • przewodu, wewnątrz którego znajdują się żyły o określonym przekroju (im większy przekrój, tym większa obciążalność prądowa przedłużacza);
  • gniazdka lub gniazdek, do których podłącza się wtyczkę urządzenia końcowego.

Przedłużacz elektryczny dostarcza prąd w odpowiednie miejsce – do komputera, lampki nocnej, pralki, lodówki czy innych sprzętów domowych i biurowych. Z punktu widzenia funkcjonalności i bezpieczeństwa nie ma znaczenia, czy urządzenie jest podłączone do przedłużacza, czy bezpośrednio do gniazdka w ścianie. Nie ma to wpływu na komfort użytkowania ani na szybkość działania sprzętu elektronicznego.

Do czego możesz wykorzystać przedłużacz elektryczny?

Przedłużacz elektryczny przyda Ci się przede wszystkim wówczas, gdy chcesz korzystać z wielu urządzeń jednocześnie, a warunki w pomieszczeniu na to nie pozwalają. Tak zdarza się szczególnie w starszych budynkach, które nie są wyposażone w odpowiednią liczbę gniazdek lub w których gniazdka są rozmieszczone w niekorzystny sposób. Na te kwestie masz ograniczony wpływ – zmiany wiązałyby się z poważną ingerencję w instalację elektryczną w budynku. Możesz natomiast użyć przedłużacza i korzystać z urządzeń elektronicznych bez przeszkód!

Przedłużacze elektryczne dostępne na TIM.pl nadają się do zastosowania zarówno w domu, jak i w pomieszczeniach biurowych, szkołach, przedszkolach, urzędach. Są przystosowane do obsługi standardowego sprzętu elektronicznego. Możesz podłączyć do nich urządzenia AGD, komputer, drukarkę, a nawet ładowarkę do telefonu. Nie posiadają one jednak ochrony przeciwprzepięciowej, którą zawierają listwy zasilające.

Czym różnią się od siebie poszczególne rodzaje przedłużaczy elektrycznych z TIM-u?

Szukasz dla siebie przedłużacza elektrycznego i nie wiesz, który model z naszej oferty wybrać? Przy zakupie zwróć uwagę na:

  • długość przewodu – pamiętaj o tym, by dopasować ją do swoich potrzeb (zbyt długi, plączący się kabel może powodować powstawanie pola magnetycznego i straty energii);
  • liczbę gniazdek – zależy od niej liczba urządzeń elektrycznych, które możesz podłączyć do przedłużacza;
  • wyłącznik – niektóre modele mają możliwość wyłączania bez konieczności wyjmowania wtyczki z gniazdka w ścianie.

Poszczególne elementy przedłużacza: długość, liczba gniazdek, a także obecność wyłącznika wpływają na funkcjonalność, ale także na cenę naszych produktów. Nasza oferta jest pod tym względem bardzo elastyczna – na TIM.pl znajdziesz zarówno proste przedłużacze jednogniazdkowe, jak i takie wyposażone nawet w 5 gniazdek.

W pomieszczeniach o standardowej wielkości (pokojach, biurach) z powodzeniem wystarczą przedłużacze z przewodem o długości 1,5 metra. Jeśli jednak chcesz doprowadzić prąd w miejsce bardziej oddalone od gniazdka elektrycznego, może Ci się przydać przedłużacz z dłuższym przewodem, np. 3-metrowym. Na tym nie kończą się możliwości przedłużaczy elektrycznych. Jako dostawca rozwiązań dla profesjonalistów oferujemy przedłużacze o długości nawet 50 metrów. Można je zastosować np. w halach przemysłowych czy na placach budowy.

Potrzebujesz przedłużacza elektrycznego, by móc pracować bez przeszkód? Skorzystaj z oferty TIM.pl – oszczędzamy Twój czas, oferując Ci setki produktów dostępnych od ręki! Zobacz również przedłużacze zwijane dostępne w naszej ofercie

Jednopixelowy obrazek