Znaleziono 156 produktów w kategorii

Przedłużacze ogrodowe

EMOSP01320
Cena:
KELW-01526
Cena:
PCE077768200021
Cena:
KELW-01530
Cena:
Cena:
PCE077768400021
Cena:
KELW-96983
Cena:
KELW-96963
Cena:
PLASTROLW-98937
Cena:
KELW-96982
Cena:
Cena:
KELW-01527
Cena:
KELW-96965
Cena:
KELW-96984
Cena:
KELW-96985
Cena:
Powiadom o dostępności
PLASTROLW-98941
Cena:
PLASTROLW-98938
Cena:
KELW-96986
Cena:
GOOBAY55943
Cena:
KELW-96967
Cena:
EMOSP01120
Cena:
KELW-96969
Cena:
EMOSP01315
Cena:
Powiadom o dostępności
EMOSP01310
Cena:
Powiadom o dostępności

Przedłużacze ogrodowe to kable zasilające zaprojektowane do użytku na zewnątrz, odporne na warunki atmosferyczne. Przedłużacz ogrodowy ma prostą formę - z jednej strony jest zakończony wtyczką, a z drugiej gniazdami, do których podłącza się urządzenia elektryczne. W ten sposób możesz zapewnić stałe, bezpieczne zasilanie kosiarki, odkurzacza do liści i innych sprzętów ogrodowych.

Nasza platforma internetowa dla elektrotechników to miejsce, w którym skorzystasz z szerokiej oferty narzędzi i akcesoriów do swojego ogrodu. Sprawdź, jakie rodzaje przedłużaczy ogrodowych oferujemy!

Przedłużacz ogrodowy – twoje wsparcie podczas wykonywania prac ogrodowych

Coraz więcej osób korzysta z urządzeń ogrodowych zasilanych prądem z gniazdka. Są one zdecydowanie bardziej ekologiczne niż te z silnikami spalinowymi. Ceni się je także za cichą pracę. Dzięki stałemu podłączeniu do źródła prądu mogą także, inaczej niż sprzęt wyposażony w akumulatory, wykonywać swoją pracę bez przerw.

W sytuacji, gdy masz większy ogród lub teren wokół domu, przedłużacze wyposażone w standardowy kabel będą prawdopodobnie miały zbyt mały zasięg. Właśnie w takich sytuacjach przyda Ci się przedłużacz ogrodowy. Możesz wykorzystać go do zasilania m.in.:

  • dmuchawy lub odkurzacza do liści,
  • kosiarki do trawy,
  • grilla elektrycznego,
  • elektronarzędzi – gdy chcesz przeprowadzić prace budowlane lub remontowe w ogrodzie.

Jakie przedłużacze ogrodowe znajdziesz na TIM.pl?

Podstawową kwestią, na którą warto zwrócić uwagę, gdy szukasz dla siebie przedłużacza ogrodowego, jest długość kabla. Czy zawsze warto kupować jak najdłuższy przedłużacz?

Zbyt długi kabel może się łatwo zaplątać o gałęzie czy meble ogrodowe, bywa także zagrożeniem dla osób przebywających w ogrodzie. Ważne jest przede wszystkim, by długość przedłużacza ogrodowego odpowiadała Twoim potrzebom. Oferujemy naszym klientom szeroki wybór – znajdziesz u nas zarówno przedłużacze 10-metrowe, jak i 20-, 30-, a nawet 50-metrowe. W tym ostatnim przypadku oferujemy także przedłużacze bębnowe, które można łatwo zwijać i rozwijać.

Przedłużacze ogrodowe są pokryte izolacją z tworzywa sztucznego – termoplastycznego. Dzięki temu są łatwe do utrzymania w czystości i wygodne w użyciu. Nie daje im to jednak pełnej ochrony przed wilgocią czy drobnymi zanieczyszczeniami.

Inne parametry przedłużacza ogrodowego, które warto wziąć pod uwagę przed wyborem!

Jeśli z przedłużacza korzystasz tylko od czasu do czasu, a po skończonej pracy chowasz go w bezpieczne miejsce, wystarczy Ci model o poziomie ochrony IP20. Jeśli jednak zamierzasz przechowywać przedłużacz na zewnątrz lub korzystać z niego w czasie deszczu, potrzebujesz jego zwiększonej szczelności. W takim przypadku wybierz model o poziomie ochrony przed wilgocią i drobnymi ciałami stałymi o wartości IP44.

Poszczególne przedłużacze ogrodowe różnią się wartościami przepływającego przez nie prądu znamionowego (wyrażanymi w amperach). W przypadku produktów dostępnych na TIM.pl wartości te wynoszą przeważnie 10 lub 16 A.

Maksymalna obciążalność jest także powiązana z liczbą i przekrojem żył znajdujących się wewnątrz kabla – w naszej ofercie spotkasz najczęściej przedłużacze z żyłami o przekroju 1 lub 1,5 mm. Takie przedłużacze ogrodowe z powodzeniem wystarczą, gdy chcesz dostarczać energię elektryczną do standardowych urządzeń wykorzystywanych w ogrodzie.

Dobry przedłużacz ogrodowy to sposób na łatwą i wygodną pracę – sprawdź to, wybierając jeden z dostępnych modeli! Zobacz również Listwy przepięciowe i zasilające dostępne w naszej ofercie

Jednopixelowy obrazek