Znaleziono 728 produktów w kategorii

Przedłużacze bębnowe zwijane

EMOSP084254
Cena:
EMOSP084251
Cena:
EMOSP084253
Cena:
EMOSP19425
Cena:
Cena:
Cena:
Cena:
Powiadom o dostępności
EMOSP084501
Cena:
EMOSP08440
Cena:
PCE92501H48263
Cena:
Cena:
Powiadom o dostępności
EMOSP19420
Cena:
PCE92501H48223
Cena:
PCE92501H48273
Cena:
Cena:
Cena:
Powiadom o dostępności
Cena:
PPHU ELGOTECHPZB1-40-25Y/1
Cena:
PLASTROLW-100027
Cena:
EMOSP19450
Cena:
EMOSP19430
Cena:
Cena:
PLASTROLW-100029
Cena:

Przedłużacze bębnowe zwijane to urządzenia zasilające składające się z bębna z wbudowanym mechanizmem do zwijania i długiego kabla elektrycznego. Umożliwiają wygodne przedłużenie zasięgu zasilania oraz uporządkowane przechowywanie kabla po jego użyciu. Długi kabel nawijający się na bęben wyposażony w gniazdka elektryczne sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzebujesz swobodnego dostępu do prądu, np. w ogrodzie, warsztacie czy na placu budowy.

Gdzie wykorzystasz przedłużacze zwijane z oferty naszego sklepu?

Nasi klienci cenią przedłużacze bębnowe zwijane przede wszystkim ze względu na szerokie zastosowanie. Przedłużacz bębnowy będzie niezastąpiony podczas:

  • remontu w budynkach ze starą instalacją elektryczną, wyposażonych w niewielką liczbę gniazdek,
  • budowy domu na etapie, gdy brakuje w nim jeszcze wszystkich źródeł prądu,
  • przedłużacz ogrodowy - do prac w ogrodzie, w miejscach oddalonych od budynku,
  • napraw w warsztacie samochodowym,
  • pracy w zakładzie przemysłowym.

Jaki przedłużacz bębnowy sprawdzi się w Twoim przypadku?

Poszczególne modele przedłużaczy bębnowych zwijanych różnią się:

  • wielkością bębna,
  • liczbą gniazdek elektrycznych,
  • długością kabla.

Ma to wpływ na funkcjonalność przedłużacza i wygodę jego użytkowania. W warunkach domowych, postaw na niewielki model o stosunkowo krótkim kablu. Warto wiedzieć, że ze względów bezpieczeństwa powinno się pracować z całkowicie rozwiniętym kablem. Weź tę kwestię pod uwagę, gdy kupujesz przedłużacz bębnowy – zbyt długi kabel będzie zajmował dużą ilość miejsca na podłodze.

Jeśli zamierzasz kupić przedłużacz bębnowy zwijany do celów budowlanych czy remontowych, najlepiej sprawdzą się modele wyposażone w dłuższy, 40- lub nawet 50-metrowy kabel. Dzięki temu zyskasz większą swobodę podczas pracy i bez trudu dotrzesz z urządzeniami nawet w najbardziej odległe miejsca na placu budowy.

W przypadku przedłużaczy, które będą wykorzystywane na zewnątrz budynku, zwróć uwagę na konstrukcję samego bębna. W naszym sklepie znajdziesz nie tylko standardowe przedłużacze z bębnami plastikowymi, lecz także takie, w których bęben jest wykonany z metalu. Dzięki temu okaże się on bardziej wytrzymały i odporny na działanie deszczu czy promieni słonecznych.

Warto też pamiętać, by do pracy na zewnątrz budynków wykorzystywać przedłużacze bębnowe o odpowiednim poziomie ochrony (IP). Z oferty naszego sklepu polecamy produkty o poziomie ochrony co najmniej IP44. Wówczas możesz mieć pewność, że będą one odpowiednio chronione przed wilgocią i zapyleniem.

Zobacz również przedłużacze ogrodowe dostępne w naszej ofercie.

Jednopixelowy obrazek