Porównywarka

Zgłoś uwagi

Sklep TIM jest stale rozwijany, aby sprostać stale rosnącym potrzebom naszych klientów. Jeżeli pojawił się jakiś błąd na stronie, chciałbyś aby pojawiła się nowa funkcjonalność lub funkcja na stronie nie działa, tak jakbyś tego oczekiwał – prześlij nam informację.

Rodzaj zgłoszenia

Informacja kontaktowa (Abyśmy mogli poinformować o stanie zgłoszenia lub doprecyzować problem.)

Opis błędu / informacja do zgłoszenia:

Kategorie

Filtry

Cena

Producent

Seria produktu

Dostępność

Czy produkt jest w wyprzedaży

Wyczyść wszystkie filtry

Przeszukujemy teraz bazę naszych produktów,
aby znaleźć te, które spełniają Twoje wymagania.

z 188

Ochrona odgromowa

Środki techniczne zabezpieczające przez skutkami działania pośrednich i bezpośrednich wyładowań atmosferycznych powinny być niezbędnym wyposażeniem każdego obiektu.

Akcesoria tej kategorii zostały podzielone ze względu na miejsce umieszczenia zabezpieczeń i ich montaż.  Urządzenia przeznaczone do instalacji na dachu to m.in. maszty, iglice, elementy montażowe do dachów skośnych i płaskich. Kategoria elementów montowanych na elewacji budynku zawiera uchwyty rynnowe, ścienne, złącza i zaciski odgromowe. Do instalacji gruntowej potrzebne są złącza kontrolne i uziomy, które również znajdują się ofercie TIM SA. W celu ochrony odgromowej wewnątrz budynków do nabycia m.in. obejmy uziemiające oraz szyny wyrównawcze. W tej grupie znajdziemy również niezbędne do wykonania instalacji odgromowej akcesoria dodatkowe takie jak bednarka i drut odgromowy. Uzupełnieniem oferty ochrona odgromowa ograniczniki przepięć.