Znaleziono 1045 produktów w kategorii

Przedłużacze bębnowe zwijane

PCE92501H48223
Twoja cena:
EMOSP19425
Twoja cena:
EMOSP084251
Twoja cena:
PCE92501H48263
Twoja cena:
Twoja cena:
ELGOTECHPZB1-40-20G
Twoja cena:
Twoja cena:
PCE92501H48273
Twoja cena:
EMOSP084254
Twoja cena:
EMOSP084501
Twoja cena:
EMOSP19450
Twoja cena:
GTVAE-PFBEBEN-20
Twoja cena:
ELGOTECHPZB1-40-20Y
Twoja cena:
PCE92501H48153
Twoja cena:
EMOSP194151
Twoja cena:
KELW-97055
Twoja cena:
PCE92501H48163
Twoja cena:
EMOSP08440
Twoja cena:
Twoja cena:
ELGOTECHPZB-40-40G
Twoja cena:
KELW-97371
Twoja cena:
Twoja cena:
BRENNENSTUHL1079184004
Twoja cena:
Twoja cena:

Przedłużacze zwijane

Przedłużacze bębnowe zwijane to akcesoria, których nie powinno zabraknąć na żadnej budowie czy w miejscu wykonywania remontu. Długi kabel nawijający się na bęben wyposażony w gniazdka elektryczne sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzebujesz swobodnego dostępu do prądu.

W naszym sklepie znajdziesz kilkaset modeli przedłużaczy bębnowych, które możesz wykorzystywać zarówno w warsztacie, na placu budowy, jak i w domu oraz w jego otoczeniu. Oferujemy przedłużacze z kablami różnej długości, wyposażone najczęściej w 3 lub 4 gniazda elektryczne. Wykorzystaj je i zapewnij sobie wygodę podczas pracy!

Gdzie wykorzystasz przedłużacze zwijane z oferty naszego sklepu?

Nasi klienci cenią przedłużacze bębnowe zwijane przede wszystkim ze względu na szerokie zastosowanie. Można z powodzeniem wykorzystać je nie tylko podczas prac budowlanych czy remontowych, lecz także w domu. Przedłużacz bębnowy będzie niezastąpiony podczas:

  • remontu w budynkach ze starą instalacją elektryczną, wyposażonych w niewielką liczbę gniazdek;
  • budowy domu na etapie, gdy brakuje w nim jeszcze wszystkich źródeł prądu;
  • przedłużacz ogrodowy - do prac w ogrodzie, w miejscach oddalonych od budynku;
  • napraw w warsztacie samochodowym;
  • pracy w zakładzie przemysłowym.

Na tym nie kończą się możliwości zastosowania przedłużacza bębnowego zwijanego. Sprawdzi się on wszędzie tam, gdzie konieczne okaże się podłączenie urządzenia do prądu, a zwykły przedłużacz czy standardowy kabel będzie zbyt krótki.

Jaki przedłużacz bębnowy sprawdzi się w Twoim przypadku?

Poszczególne modele przedłużaczy bębnowych zwijanych w naszym sklepie różnią się przede wszystkim:

  • wielkością bębna,
  • liczbą gniazdek elektrycznych,
  • długością kabla.

To wszystko ma duży wpływ na funkcjonalność przedłużacza i wygodę jego użytkowania. Jeśli będziesz korzystać z niego w warunkach domowych, postaw na niewielki model o stosunkowo krótkim kablu. Warto wiedzieć, że ze względów bezpieczeństwa powinno się pracować z całkowicie rozwiniętym kablem. Weź tę kwestię pod uwagę, gdy kupujesz przedłużacz bębnowy – zbyt długi kabel będzie zajmował dużą ilość miejsca na podłodze.

Jeśli zamierzasz kupić przedłużacz bębnowy zwijany do celów budowlanych czy remontowych, najlepiej sprawdzą się modele wyposażone w dłuższy, 40- lub nawet 50-metrowy kabel. Dzięki temu zyskasz większą swobodę podczas pracy i bez trudu dotrzesz z urządzeniami nawet w najbardziej odległe miejsca na placu budowy.

W przypadku przedłużaczy, które będą wykorzystywane na zewnątrz budynku, warto zwrócić również uwagę na konstrukcję samego bębna. W naszym sklepie znajdziesz nie tylko standardowe przedłużacze z bębnami plastikowymi, lecz także takie, w których bęben jest wykonany z metalu. Dzięki temu okaże się on bardziej wytrzymały i odporny na działanie deszczu czy promieni słonecznych.

Warto też pamiętać, by do pracy na zewnątrz budynków wykorzystywać przedłużacze bębnowe o odpowiednim poziomie ochrony (IP). Z oferty naszego sklepu polecamy produkty o poziomie ochrony co najmniej IP44. Wówczas możesz mieć pewność, że będą one odpowiednio chronione przed wilgocią i zapyleniem.

Zakup przedłużacza bębnowego zwijanego to stosunkowo niewielki wydatek zarówno w przypadku firmy, jak i osób, które potrzebują takiego sprzętu do domu. Korzyści znacznie przewyższają koszty – dzięki takiemu przedłużaczowi znacznie łatwiej wykonasz prace budowlane, remontowe czy ogrodowe. Przekonaj się o tym, wybierając jeden z modeli dostępnych w naszym sklepie!

Jednopixelowy obrazek