Porównywarka

Zgłoś uwagi

Sklep TIM jest stale rozwijany, aby sprostać stale rosnącym potrzebom naszych klientów. Jeżeli pojawił się jakiś błąd na stronie, chciałbyś aby pojawiła się nowa funkcjonalność lub funkcja na stronie nie działa, tak jakbyś tego oczekiwał – prześlij nam informację.

Rodzaj zgłoszenia

Informacja kontaktowa (Abyśmy mogli poinformować o stanie zgłoszenia lub doprecyzować problem.)

Opis błędu / informacja do zgłoszenia:

Kategorie

Filtry

Cena

Producent

Seria produktu

Dostępność

Czy produkt jest w wyprzedaży

Wyczyść wszystkie filtry

Przeszukujemy teraz bazę naszych produktów,
aby znaleźć te, które spełniają Twoje wymagania.

z 888

Elektronarzędzia i mierniki

Odpowiednie, wysokiej jakości elektronarzędzia i mierniki to podstawa dobrego remontu i udanej pracy na placach budowy. Profesjonalny sprzęt może sprawić, że zarówno ciężka praca, jak i zwykłe majsterkowanie stanie się prawdziwą przyjemnością. TIM SA oferuje tysiące produktów z grupy elektronarzędzi i mierników. Dzięki innowacyjnej technologii są one bezpieczne w użyciu, a ich niewielkie rozmiary i wysoka wydajność gwarantują łatwą obsługę i niezawodność.

Elektronarzędzia i mierniki podzielone są na grupy produktowe. Sekcja narzędzi ręcznych uwzględnia m.in. klucze,wkrętaki, proste narzędzia techniczne, a także szczypce, czy rozbudowane zestawy narzędziowe i kleszcze. Elektronarzędzia to jedna z najbardziej obszernych grup. W ofercie znajdują się zarówno elektryczne narzędzia ręczne, jak i stacjonarne, pomocne podczas majsterkowana. Ta kategoria artykułów uwzględnia także szeroką gamę produktów przeznaczonych dla profesjonalistów, np. wiertarki, szlifierki, młoty, pilarki czy bruzdownice. Dla ich prawidłowego funkcjonowania w ramach grupy osprzętu pomocniczego można nabyć akcesoria i materiały eksploatacyjne m.in. wiertła, dłuta, brzeszczoty, otwornice, tarcze, ładowarki i akumulatory do elektronarzędzi oraz bity.

Precyzję podczas wykonywania prac zapewniają mierniki elektryczne, które są pomocne podczas pomiarów wartości elektrycznych. Poza standardowymi multimetrami i miernikami, w TIM SA można zakupić lokalizatory,próbniki,dalmierze, czy też pirometry. Do wykonywania opisów i oznaczeń kabli lub elementów wyposażenia rozdzielnic służą drukarki i wytłaczarki.