Porównywarka

Zgłoś uwagi

Sklep TIM jest stale rozwijany, aby sprostać stale rosnącym potrzebom naszych klientów. Jeżeli pojawił się jakiś błąd na stronie, chciałbyś aby pojawiła się nowa funkcjonalność lub funkcja na stronie nie działa, tak jakbyś tego oczekiwał – prześlij nam informację.

Rodzaj zgłoszenia

Informacja kontaktowa (Abyśmy mogli poinformować o stanie zgłoszenia lub doprecyzować problem.)

Opis błędu / informacja do zgłoszenia:

Kategorie

Filtry

Cena

Producent

Seria produktu

Dostępność

Czy produkt jest w wyprzedaży

Wyczyść wszystkie filtry

Przeszukujemy teraz bazę naszych produktów,
aby znaleźć te, które spełniają Twoje wymagania.

z 3180

Gniazda i łączniki

Jeśli za sprawą kabli, przewodów i systemów ich prowadzenia, a także za pośrednictwem rozdzielni elektrycznych i przy wsparciu aparatury do danego obiektu zostanie doprowadzona energia elektryczna, to aby mógł z niej skorzystać indywidualny użytkownik, niezbędny jest właśnie osprzęt elektroinstalacyjny.

Z jednej strony chroni on przed porażeniem prądem, z drugiej strony – pełni funkcję estetyczną, a jego odpowiednie dopasowanie do wnętrza może być równie czasochłonne, jak wybór odpowiednich opraw, źródeł światła czy nawet mebli.

Czasy, gdy gniazdo elektryczne oznaczało wyłącznie kawałek białego lub kremowego plastiku umieszczony na ścianie, dawno już na szczęście minęły. W ofercie TIM SA można odnaleźć tysiące produktów z grupy osprzętu elektroinstalacyjnego w najróżniejszych stylach i kolorach. Można je dobierać z uwzględnieniem rodzaju wnętrza, jego funkcji, a także potrzeb i oczekiwań użytkowników.

Oprócz wspomnianych gniazd elektrycznych do osprzętu elektroinstalacyjnego zalicza się także m.in. wszelkiego rodzaju włączniki, przyciski, ściemniacze, gniazda telefoniczne i komputerowe, ramki i wiele innych artykułów.