Znaleziono 429 produktów w kategorii

Gniazda natynkowe hermetyczne

SCHNEIDERNT230H01
Cena:
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem promocji to 
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem promocji to 
SCHNEIDERNT130H01
Cena:
Cena:
Cena:
KONTAKT-SIMONAQGZ1-2/11
Cena:
Cena:
Cena:
Cena:
Cena:
SCHNEIDERNT230H05
Cena:
Cena:
Cena:
Cena:
Cena:
Cena:
Cena:
SCHNEIDERNT130H05
Cena:
Cena:
Cena:

Czym są hermetyczne gniazda natynkowe i kiedy się je stosuje?

Gniazda natynkowe hermetyczne to cała gama produktów wykorzystywanych w celu zapewniania stałego zasilania dla wielu sprzętów, maszyn oraz urządzeń elektrycznych. Przyjmują formę charakterystycznych jedno, dwu-, trzy, a czasami nawet czterogniazdkowych skrzynek, które są zazwyczaj wyposażone w uziemienie oraz dodatkowe klapki zabezpieczające.

Rola wspomnianych klapek polega na skutecznej ochronie wnętrza gniazdek. Przeciwdziałają one dostawaniu się wilgoci oraz zanieczyszczeń (brudu, piasku, kurzu itp.), a co za tym idzie - zabezpieczają całą instalację elektryczną przed występowaniem przepięć, jak i bardziej poważnych awarii całych układów.

Do miejsc, w których tego typu hermetyczne gniazda natynkowe znajdują szczególne zastosowanie, zaliczamy między innymi warsztaty, zakłady produkcyjne, a także lokalizacje prowadzenia prac remontowych oraz budowlanych. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby ich możliwości mogły być wykorzystywane w nieco mniej narażonych na zanieczyszczanie czy kontakt z wodą pomieszczeniach. W tej roli natynkowe gniazda z powodzeniem odnajdują się również w magazynach, biurach, a nawet wnętrzach domów lub mieszkań.

Gniazda natynkowe online – jakie rodzaje znajdziesz w naszym sklepie internetowym?

Platforma zakupowa TIM.pl ma dla Ciebie szeroki wybór asortymentu, w którym z łatwością odnajdziesz natynkowe gniazda hermetyczne dostępne w wielu konfiguracjach. Możesz je wybierać z uwagi na takie parametry, jak:

  • Liczba dostępnych gniazd - z łatwością zamówisz produkty, które dopasujesz do swoich potrzeb, jak i charakterystyki prowadzonych prac. W TIM.pl czekają na Ciebie hermetyczne gniazda natynkowe pojedyncze, gniazda natynkowe podwójne, potrójne, a nawet poczwórne.
  • Kolor obudowy i nie tylko - znajdziesz rozwiązania w najbardziej popularnych odcieniach: bieli, czerni, szarości, a także brązu oraz czerwieni.
  • Dodatkowe funkcjonalności - wybrane gniazda natynkowe występują w gotowych konfiguracjach, również razem z dołączonymi do nich przełącznikami światła.
  • Wspomniane gniazda hermetyczne w wersji natynkowej to niejedyne produkty, jakie czekają na Ciebie w naszej ofercie. Poza nimi znajdziesz również wiele innych rozwiązań służących do sprawnego korzystania z sieci energetycznej, w tym, chociażby gniazda instalacyjne Nie odkładaj tej decyzji na potem i już teraz sprawdź, jaki produkt trafi w Twoje ręce!

    Jednopixelowy obrazek