Znaleziono 554 produktów w kategorii

Ściemniacze LED

KONTAKT-SIMONDS9L.01/11
Twoja cena:
KONTAKT-SIMONBMS9L.01/11
Twoja cena:
KONTAKT-SIMONDS9L.01/49
Twoja cena:
Twoja cena:
Twoja cena:
KONTAKT-SIMONDS9L.01/48
Twoja cena:
KONTAKT-SIMONBMS9V.01/11
Twoja cena:
Twoja cena:
Twoja cena:
OSPELŁP-8G/m/00
Twoja cena:
KONTAKT-SIMONTESL1.01/111
Twoja cena:
HAGER POLO11376089
Twoja cena:
KONTAKT-SIMONDS9T.01/11
Twoja cena:
OSPELŁP-8YL2/m/00
Twoja cena:
OSPELŁP-8UL2/m/33
Twoja cena:
F&FSCO-813
Twoja cena:
Twoja cena:
Twoja cena:
F&FSCO-803
Twoja cena:
KONTAKT-SIMONDS9L.01/43
Twoja cena:
KONTAKT-SIMONDS9L2.01/11
Twoja cena:
Twoja cena:
KONTAKT-SIMONDS9T.01/49
Twoja cena:
LEGRAND764588
Twoja cena:

Ściemniacze LED

Sprawdź imponujący wybór ściemniaczy LED i nie tylko, dzięki którym zadbasz o doskonałe oświetlenie dowolnego wnętrza domu, mieszkania czy firmy. Zyskaj pełną kontrolę nad oświetleniem Twojej przestrzeni i dostosuj źródło światła do swoich potrzeb oraz możliwości.

Czym jest i jak działa ściemniacz do lamp i żarówek LED?

Ściemniacz LED to urządzenie, które pozwala na modyfikację oświetlenia. Najczęściej występuje w formie poręcznego pokrętła, które montuje się w ścianie - tuż obok włącznika. Coraz częściej spotyka się również ściemniacze umieszczane bezpośrednio w przewodach, takie montowane do gniazdek elektrycznych, a nawet... uwaga... regulowane na odległość - za pomocą specjalnego pilota!

Niegdyś tego rodzaju rozwiązania służyły głównie do regulowania poziomu intensywności światła. Jednak obecnie oferowane produkty posiadają znacznie więcej funkcjonalności. W zależności od parametrów wybór konkretnego ściemniacza LED i nie tylko da Ci następujące możliwości:

 • Regulowanie natężenia światła - od klasycznego półmroku, aż do bardzo intensywnego oświetlenia.
 • Sterowanie kolorami oświetlenia - jeżeli zastosowane lampy święcą się na więcej niż jedną barwę.
 • Wyłączanie i włączanie lamp - w tej roli ściemniacze mogą nawet zastąpić klasyczne włączniki.


 • Jakie typy ściemniaczy do oświetlenia znajdziesz za pośrednictwem naszej platformy?

  Zespół platformy zakupowej TIM.pl przygotował dla Ciebie ogromny wybór tego typu rozwiązań, które mogą odpowiadać za oświetlenie dowolnego pokoju, jak i pomieszczenia. Możesz je wybierać na podstawie takich czynników, jak:

 • Przeznaczenie - oferujemy klasyczne ściemniacze LED, które umieścisz w ścianie, jak i te, które podłączysz bezpośrednio do biegnących przewodów. Ponadto znajdziesz u nas poręczne urządzenia, które dadzą Ci możliwość podłączenia do gniazdka - i to bez konieczności przeprowadzania dodatkowych prac instalatorskich.
 • Typ oświetlenia - znajdziesz zarówno rozwiązania dedykowane do oświetlenia typu LED, jak i bardziej klasycznych lamp żarowych oraz halogenowych.
 • Moc i zakres pracy - nasze ściemniacze to również szeroki wybór związany z parametrami całej instalacji służącej do oświetlania.
 • Wygląd- zapewniamy szeroki wybór rozwiązań, które z łatwością dopasujesz do swoich preferencji, jak i stylu, w jakim została urządzona Twoja przestrzeń. Ściemniacze oświetlania LED od TIM.pl to całe bogactwo wzorów oraz kolorów.
 • Jednopixelowy obrazek