Znaleziono 532 produktów w kategorii

Ściemniacze LED

KONTAKT-SIMONDS9L.01/11
Cena:
KONTAKT-SIMONDS9L.01/49
Cena:
KONTAKT-SIMONDS9V.01/11
Cena:
KONTAKT-SIMONBMS9L.01/11
Cena:
Cena:
Powiadom o dostępności
KONTAKT-SIMONTESL1.01/111
Cena:
KONTAKT-SIMONBMS9V.01/11
Cena:
Cena:
KONTAKT-SIMONDS9T.01/11
Cena:
Cena:
KONTAKT-SIMONDS9L.01/48
Cena:
F&FSCO-815
Cena:
OSPELŁP-8Y/m/00
Cena:
OSPELŁP-8YL2/m/00
Cena:
KONTAKT-SIMONTESL1.01/149
Cena:
Cena:
Cena:
KONTAKT-SIMONDS9L.01/43
Cena:
OSPELŁP-8Y/m/33
Cena:
LEGRAND764588
Cena:
Powiadom o dostępności
KONTAKT-SIMONCS9LA.01/49
Cena:
HAGER POLO11376086
Cena:
Powiadom o dostępności
Cena:
F&FSCO-803
Cena:

Sprawdź imponujący wybór ściemniaczy LED i nie tylko, dzięki którym zadbasz o doskonałe oświetlenie dowolnego wnętrza domu, mieszkania czy firmy. Zyskaj pełną kontrolę nad oświetleniem Twojej przestrzeni i dostosuj źródło światła do swoich potrzeb oraz możliwości.

Czym jest i jak działa ściemniacz do lamp i żarówek LED?

Ściemniacz LED to urządzenie, które pozwala na modyfikację oświetlenia. Najczęściej występuje w formie poręcznego pokrętła, które montuje się w ścianie - tuż obok włącznika. Coraz częściej spotyka się również ściemniacze umieszczane bezpośrednio w przewodach, takie montowane do gniazdek elektrycznych, a nawet... uwaga... regulowane na odległość - za pomocą specjalnego pilota!

Niegdyś tego rodzaju rozwiązania służyły głównie do regulowania poziomu intensywności światła. Jednak obecnie oferowane produkty posiadają znacznie więcej funkcjonalności. W zależności od parametrów wybór konkretnego ściemniacza LED i nie tylko da Ci następujące możliwości:

  • Regulowanie natężenia światła - od klasycznego półmroku, aż do bardzo intensywnego oświetlenia.
  • Sterowanie kolorami oświetlenia - jeżeli zastosowane lampy święcą się na więcej niż jedną barwę.
  • Wyłączanie i włączanie lamp - w tej roli ściemniacze mogą nawet zastąpić klasyczne włączniki.

Jakie typy ściemniaczy do oświetlenia znajdziesz za pośrednictwem naszej platformy?

Zespół platformy zakupowej TIM.pl przygotował dla Ciebie ogromny wybór tego typu rozwiązań, które mogą odpowiadać za oświetlenie dowolnego pokoju, jak i pomieszczenia. Możesz je wybierać na podstawie takich czynników, jak:

  • Przeznaczenie - oferujemy klasyczne ściemniacze LED, które umieścisz w ścianie, jak i te, które podłączysz bezpośrednio do biegnących przewodów. Ponadto znajdziesz u nas poręczne urządzenia, które dadzą Ci możliwość podłączenia do gniazdka - i to bez konieczności przeprowadzania dodatkowych prac instalatorskich.
  • Typ oświetlenia - znajdziesz zarówno rozwiązania dedykowane do oświetlenia typu LED, jak i bardziej klasycznych lamp żarowych oraz halogenowych.
  • Moc i zakres pracy - nasze ściemniacze to również szeroki wybór związany z parametrami całej instalacji służącej do oświetlania.
  • Wygląd- zapewniamy szeroki wybór rozwiązań, które z łatwością dopasujesz do swoich preferencji, jak i stylu, w jakim została urządzona Twoja przestrzeń. Ściemniacze oświetlania LED od TIM.pl to całe bogactwo wzorów oraz kolorów.
Jednopixelowy obrazek