Porównywarka

Zgłoś uwagi

Sklep TIM jest stale rozwijany, aby sprostać stale rosnącym potrzebom naszych klientów. Jeżeli pojawił się jakiś błąd na stronie, chciałbyś aby pojawiła się nowa funkcjonalność lub funkcja na stronie nie działa, tak jakbyś tego oczekiwał – prześlij nam informację.

Rodzaj zgłoszenia

Informacja kontaktowa (Abyśmy mogli poinformować o stanie zgłoszenia lub doprecyzować problem.)

Opis błędu / informacja do zgłoszenia:

Kategorie

Filtry

Cena

Producent

Seria produktu

Dostępność

Czy produkt jest w wyprzedaży

Wyczyść wszystkie filtry

Przeszukujemy teraz bazę naszych produktów,
aby znaleźć te, które spełniają Twoje wymagania.

z 210

Odzież ochronna i BHP

Bezpieczeństwo to podstawa dobrej i efektywnej pracy. Wykonana z wysokiej jakości materiałów odzież robocza pozwala skoncentrować się na wykonywanych czynnościach, bez konieczności troski o własne zdrowie i życie. W codziennej pracy na budowie czy warsztacie niezbędnym wyposażeniem jest odpowiedni sprzęt zabezpieczający przed wypadkami i uszczerbkiem na zdrowiu.

TIM SA oferuje bogaty asortyment produktów zapewniających bezpieczeństwo i ochronę indywidualną w miejscu pracy. Należy do nich odzież ochronna i ostrzegawcza m.in. kurtki, bluzy, kamizelki, spodnie i kombinezony,  które stanowią barierę przed niekorzystnym działaniem wiatru, wody, zimna, kurzu i pyłów. W sprzedaży znaleźć możemy także produkty podzielone ze względu na chronione części ciała takie jak obuwie robocze, w tym m.in. buty, trzewiki, kalosze, a także sprzęt służący do zabezpieczenia głowy, czyli czapki, hełmy, maski nausznikowe, gogle i okulary oraz artykuły do ochrony rąk. Dodatkowo, TIM SA posiada asortyment z zakresu środków pomocniczych BHP oraz sprzętu osłaniającego. Jako przykład produktów wchodzących w skład tej podkategorii, wymienić możemy elementy pomocnicze podczas prac na wysokości, artykuły pierwszej pomocy oraz dodatkowe elementy zwiększające bezpieczeństwo użytkowników.