Znaleziono 897 produktów w kategorii

Rękawice rękawiczki robocze ochronne

z

38

DELTA PLUSVE702PG09
Cena:
DELTA PLUSVE702PG08
Cena:
DELTA PLUSVE702P09
Cena:
DELTA PLUSVE702PG10
Cena:
Cena:
Cena:
Cena:
HOGERT TECHNIKHT5K750-10
Cena:
DELTA PLUSVE702P10
Cena:
NEO97-620-9
Cena:
HOGERT TECHNIKHT5K754-10
Cena:
NEO97-620-10
Cena:
HOGERT TECHNIKHT5K750-11
Cena:
HOGERT TECHNIKHT5K754-11
Cena:
MILWAUKEE4932471417
Cena:
MILWAUKEE48229712
Cena:
VERTO97H121
Cena:
NEO97-690-XL
Cena:
NEO97-690-L
Cena:
Cena:
DELTA PLUSCT402BL10
Cena:
DELTA PLUSVE702PG07
Cena:
VERTO97H122
Cena:
DELTA PLUSVE702P07
Cena:

Rękawice robocze są wykonane z grubych, odpornych na przetarcia i uszkodzenia materiałów. Często na zewnątrz, od wewnętrznej strony dłoni, pokrywa się je warstwą ułatwiającą chwytanie przedmiotów – np. poliuretanem lub skórą syntetyczną. Rękawice robocze są niezbędne, by zapewnić bezpieczeństwo podczas pracy z ostrymi narzędziami, w wysokich lub niskich temperaturach.

Wybierz rękawice robocze z oferty TIM-u i zadbaj o bezpieczną pracę w trudnych warunkach

Obowiązek noszenia rękawic roboczych na niektórych stanowiskach pracy wynika z przepisów BHP. Nawet jeśli nie jesteś przyzwyczajony do takiej ochrony i łatwiej jest Ci pracować bez rękawic, zdecydowanie pomyśl o zmianie nawyków.

Dobrej jakości, odpowiednio dobrane rękawice robocze zapewnią Ci wygodę, bezpieczeństwo i ochronę rąk przed wypadkami przy pracy podczas:

  • robót budowlanych, np. noszenia ciężkich materiałów;
  • pracy ze szkodliwymi dla skóry substancjami chemicznymi;
  • przygotowywania żywności z użyciem ostrych narzędzi kuchennych;
  • spawania;
  • pracy w zakładzie produkcyjnym;
  • podłączania i naprawy urządzeń, instalacji i sieci pod napięciem – do tego służą rękawice dielektryczne;
  • majsterkowania z użyciem drobnych przedmiotów – tu możesz wykorzystać praktyczne rękawice wyposażone w magnes ułatwiający chwytanie drobiazgów;
  • długotrwałego przebywania w wysokich lub niskich temperaturach.

Rękawice robocze do pracy w niskich i wysokich temperaturach – jakie wybrać?

Dobre rękawice robocze powinny chronić nie tylko przed urazami, ale także przed niekomfortowymi temperaturami czy wysokim napięciem prądu (służą do tego rękawice dielektryczne). W ofercie TIM-u znajdziesz produkty, w których możesz wygodnie pracować np. na placu budowy zimą, w pobliżu pieców czy urządzeń do obróbki cieplnej.

Jeśli chcesz zabezpieczyć dłonie przed chłodem, wybierz ocieplane rękawice z materiałów termoaktywnych. Można w nich bezpiecznie pracować nawet podczas mrozów. Do ochrony przed wysokimi temperaturami możesz wybrać np. rękawice spawalnicze ze skóry licowej, lateksu lub nitrylu.

Jakie rękawice robocze będą odpowiednie do prac precyzyjnych?

Noszenie rękawic roboczych nie musi być przeszkodą podczas wykonywania prac wymagających dużych zdolności manualnych. Wybierz z naszej oferty rękawice odpowiednie do prac precyzyjnych, a przekonasz się, że taka ochrona nie wpłynie negatywnie na jakość Twojej pracy.

Rękawice robocze do prac precyzyjnych są wykonane z cienkich, ale trwałych i odpornych na uszkodzenia materiałów. Elastyczna dzianina lub sztuczne tworzywa chronią dłonie, a jednocześnie zapewniają swobodę ruchów. Warto wybrać rękawice pokryte od strony wnętrza dłoni warstwą materiału ułatwiającego chwytanie i trzymanie przedmiotów, np. poliuretanem.

Podczas wykonywania prac precyzyjnych w bezpiecznych warunkach możesz wykorzystać także specjalne rękawice bezpalcowe, w których opuszki palców pozostają nieosłonięte.

Znajdź na TIM.pl rękawice robocze dla siebie lub swoich pracowników

Jeśli prowadzisz własną działalność, spoczywa na Tobie obowiązek zapewnienia pracownikom odzieży ochronnej, w tym rękawic roboczych. Jakie produkty warto kupić? Najlepszym wyborem będą takie, które łączą atrakcyjną cenę (ma to duże znaczenie przede wszystkim przy większych zakupach) z trwałością i funkcjonalnością. Na TIM.pl oferujemy szeroki wybór rękawic – od niedrogich produktów z poliestru, zapewniających podstawową ochronę, po akcesoria, które sprawdzą się w szczególnie trudnych warunkach, np. rękawice z ociepleniem i warstwą wodoodporną.

Twoje dłonie są narażone na wysokie lub niskie temperatury, urazy, kontakt z niebezpiecznymi substancjami? Dzięki rękawicom roboczym z oferty TIM-u zapewnisz im skuteczną ochronę!