Porównywarka

Zgłoś uwagi

Sklep TIM jest stale rozwijany, aby sprostać stale rosnącym potrzebom naszych klientów. Jeżeli pojawił się jakiś błąd na stronie, chciałbyś aby pojawiła się nowa funkcjonalność lub funkcja na stronie nie działa, tak jak byś tego oczekiwał – prześlij nam informację.

Rodzaj zgłoszenia

Informacja kontaktowa (Abyśmy mogli poinformować o stanie zgłoszenia lub doprecyzować problem.)

Opis błędu / informacja do zgłoszenia:

Kategorie

Filtry

Cena

Producent

Seria produktu

Dostępność

Wyczyść wszystkie filtry

Przeszukujemy teraz bazę naszych produktów,
aby znaleźć te, które spełniają Twoje wymagania.

z 1798

Elementy prowadzenia kabli

Każdy profesjonalny elektryk wie, że kupić dobre kable, a o to w TIM SA nietrudno, to połowa sukcesu. Równie ważne jest bowiem ich odpowiednie ułożenie i umocowanie. Czasem oznacza to ułożenie bezpieczne dla użytkowników lub takie, które chroni kable przed uszkodzeniem. Innym razem liczą się estetyka i funkcjonalność.

W pierwszym ze wspomnianych przypadków zastosowanie znajdują przede wszystkim rury osłonowe czy elektroinstalacyjne, a także drabinki i korytka kablowe. Tam, gdzie priorytetem jest estetyka, a zagrożenie uszkodzenia kabli jest niewielkie, używane są kanały podłogowe, listwy elektroinstalacyjne, jak również kolumny, które np. umożliwiają estetyczne i bardzo funkcjonalne wyprowadzenie gniazd elektrycznych, telefonicznych czy komputerowych na blacie biurka.