Znaleziono 654 produktów w kategorii

Kable i przewody specjalistyczne

BITNERS68350
Twoja cena:
BITNERS68351
Twoja cena:
BITNERIP0051
Twoja cena:
BITNERS68350.05
Twoja cena:
ELEKTROKABEL FABRYKA KABLT0187 YLYS 6 X 1+1,5
Twoja cena:
BITNERS68351.05
Twoja cena:
HELUKABEL18048772
Twoja cena:
ELTRIMWNO0201H005EA0O_B
Twoja cena:
HELUKABEL713531
Twoja cena:
BITNERIP0053
Twoja cena:
LAPP KABEL0036425
Twoja cena:
LAPP KABEL0023137
Twoja cena:
BITNERS66463
Twoja cena:
BITNERIP0052
Twoja cena:
BITNERIP2121
Twoja cena:
Twoja cena:
BITNERIP2620
Twoja cena:
LAPP KABEL0023138
Twoja cena:
ELTRIMWNO0201H005EE0O_B
Twoja cena:
TEXSIMYLY-S_6x1+1,5_100
Twoja cena:
Twoja cena:
BITNERIP2125
Twoja cena:
BITNERIP2120
Twoja cena:
HELUKABEL18048769
Twoja cena:

Specjalistyczne

Jakie produkty można zaliczyć do kategorii kabli i przewodów specjalistycznych? W tej części naszej oferty zgromadziliśmy wszelkiego rodzaju kable oraz przewody do użytku profesjonalnego. Sprawdzą się one wszędzie tam, gdzie zwykłe wersje nie mają zastosowania ze względu na szczególne warunki i działanie czynników zewnętrznych.

Wybierając kable i przewody specjalistyczne z naszego sklepu, zyskasz pewność, że Twoja instalacja będzie bezpieczna, zgodna z normami oraz przepisami, a także w pełni wydajna. W tej kategorii znajdziesz m.in. kable iskrobezpieczne, kable fotowoltaiczne, przewody uziemiające i wiele innych produktów przydatnych elektrotechnikom.

Jakie produkty znajdziesz w tej kategorii?

Kable i przewody specjalistyczne to szeroka kategoria, obejmująca ponad 600 produktów. Jakie rodzaje kabli oraz przewodów oferujemy? Oto najważniejsze podkategorie:

Kable iskrobezpieczne

W kablach iskrobezpiecznych zastosowano specjalne zabezpieczenia w postaci wytrzymałej, odpornej na wysokie temperatury warstwy izolacyjnej. Wewnątrz takich kabli znajdują się przewody niskiego i średniego napięcia, co dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo instalacji.

To wszystko sprawia, że kable iskrobezpieczne możesz z powodzeniem stosować wszędzie tam, gdzie istnieje duże ryzyko zapłonu. Doskonale sprawdzą się w takich miejscach jak zakłady przemysłowe, stacje benzynowe czy w strefach zagrożonych wybuchem.

Kable do przetwornic

Ten rodzaj kabli i przewodów specjalistycznych jest przeznaczony do wszelkiego rodzaju urządzeń służących do zmiany napięcia. Wykorzystasz go m.in. w falownikach czy przetwornicach. W naszym sklepie oferujemy kable do przetwornic o dużej średnicy (grubości), dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twojej instalacji nie będą groziły spadki napięcia.

Kable z odpornością mechaniczną i chemiczną

W tej podkategorii oferujemy przewody sterownicze, wykonane ze szczególnie odpornych i wytrzymałych materiałów. To przede wszystkim produkty z oferty znanego producenta Lapp Kabel, z powłoką zewnętrzną z poliuretanu. Takie kable są przystosowane do działania w szerokim zakresie temperatur, środków chemicznych i dużej siły mechanicznej.

Kable samochodowe (przyczepowe)

Kable samochodowe służą do łączenia pojazdu z przyczepą kempingową. Mają charakterystyczną konstrukcję – składają się z od 4 do 7 drutów miedzianych znajdujących się w izolacji. Takie kable są bardzo dobrze zabezpieczone przed działaniem wilgoci i innych szkodliwych czynników, dzięki czemu doskonale sprawdzą się podczas podróży o każdej porze roku.

Kable fotowoltaiczne

Za pomocą specjalistycznych kabli i przewodów fotowoltaicznych połączysz ze sobą elementy instalacji solarnej: poszczególne moduły ze sobą, a także z inwerterem (falownikiem). W naszym sklepie oferujemy wysokiej jakości kable fotowoltaiczne, które znakomicie sprawdzają się w warunkach zewnętrznych: są elastyczne i łatwe do układania, wytrzymałe, odporne na działanie deszczu, wilgoci oraz promieni słonecznych. Charakteryzuje je także zdolność do pracy w szerokich zakresach temperatur.

Kable do pomp głębinowych

Wśród kabli i przewodów specjalistycznych znajdziesz również takie, które są przystosowane do pracy w warunkach wysokiej wilgotności. To kable do pomp głębinowych, pokryte gumową izolacją, niezastąpione zarówno wówczas, gdy producent pompy nie dołączy kabla do zestawu, jak i wtedy, gdy ten standardowy okazuje się zbyt krótki.

Dzięki szerokiemu wyborowi kabli o różnym napięciu znamionowym i przekroju łatwo dobierzesz odpowiedni produkt do parametrów swojej pompy.

Szukasz kabli i przewodów specjalistycznych? Mamy dla Ciebie produkty, których nie uda Ci się znaleźć w innych sklepach! Sprawdź naszą ofertę!

Jednopixelowy obrazek