Znaleziono 23 produktów w kategorii

Kable i przewody do pomp głębinowych

HELUKABEL371359
Twoja cena:
HELUKABEL11018153
Twoja cena:
HELUKABEL371369
Twoja cena:
HELUKABEL371379
Twoja cena:
HELUKABEL11018144
Twoja cena:
HELUKABEL11018154
Twoja cena:
HELUKABEL11018145
Twoja cena:
HELUKABEL11018152
Twoja cena:
HELUKABEL371389
Twoja cena:
HELUKABEL11018156
Twoja cena:
HELUKABEL11018155
Twoja cena:
LAPP KABEL1600614
Twoja cena:
LAPP KABEL1600609
Twoja cena:
HELUKABEL371399
Twoja cena:
LAPP KABEL1600606
Twoja cena:
LAPP KABEL1600613
Twoja cena:
HELUKABEL371429
Twoja cena:
LAPP KABEL1600612
Twoja cena:
LAPP KABEL1600611
Twoja cena:
HELUKABEL371409
Twoja cena:
HELUKABEL371239
Twoja cena:
LAPP KABEL1600610
Twoja cena:
HELUKABEL371439
Twoja cena:

Kable i przewody do pomp głębinowych

Przewody do pomp głębinowych to jeden z rodzajów kabli specjalistycznych dostępnych w naszym sklepie. Takie przewody, ze względu na specyficzne warunki działania, muszą spełniać określone wymogi. Charakterystyczna jest dla nich odporność na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne – dzięki temu mogą przez długi czas być zanurzone w wodzie.

Przewody do pomp głębinowych powinny być dobrane do parametrów urządzenia. Tylko wtedy cała instalacja będzie działać w sposób bezpieczny dla użytkowników. U nas to możliwe – oferujemy przewody do pomp głębinowych różniące się podstawowymi parametrami. Na pewno znajdziesz wśród nich taki, który będzie pasował do Twojej instalacji!

Wysokiej jakości przewody do pomp głębinowych w TIM

Wybór pompy głębinowej o właściwych parametrach to podstawa, gdy chcesz zapewnić sobie stałe źródło czystej wody. Instalacja nie będzie jednak działała prawidłowo, jeśli nie będzie wyposażona w odpowiednie przewody do pompy głębinowej. To elementy, które zapewniają pompie zasilanie w postaci prądu o określonym napięciu.

Przewody do pomp głębinowych różnią się od standardowych kabli. To właśnie dlatego w takich instalacjach nie powinno się wykorzystywać przypadkowo dobranych elementów. Jeśli chcesz, by pompa była wydajna i bezpieczna, przewody powinny być:

  • odporne na działanie wilgoci;
  • przystosowane do przebywania przez długi czas w zanurzeniu;
  • przygotowane do pracy w szerokim zakresie temperatur;
  • odporne na spadki napięcia, długotrwałe obciążenie prądem, uszkodzenia mechaniczne;
  • skutecznym elementem ochrony przeciwporażeniowej.

W przypadku dostępnych w naszym sklepie kabli możesz mieć pewność, że sprawdzą się w Twojej instalacji. To produkty zaprojektowane z myślą o zasilaniu pomp głębinowych – odpowiednio izolowane od wilgoci i innych szkodliwych czynników.

Warto wiedzieć, że jakość kabla ma znaczenie także dla zdrowia Twoich domowników. W przypadku tańszych niestarannie zaprojektowanych kabli, które będą przed długi czas zanurzone w wodzie, może dojść do uwalniania szkodliwych związków chemicznych pochodzących z izolacji wykonanej z tworzywa sztucznego.

W przypadku przewodów wysokiej jakości takie ryzyko jest znacznie mniejsze. To dokładnie przebadane produkty, dopuszczone do kontaktu z wodą pitną.

Jakie przewody do pomp głębinowych wybrać z naszej oferty?

Podczas wyboru przewodów do pomp głębinowych warto wiedzieć, jaka jest moc urządzenia i jakim rodzajem prądu będzie ono zasilane – jednofazowym czy trójfazowym. Ma to duże znaczenie dla wyboru długości przewodu oraz średnicy żył. W przypadku urządzeń zasilanych prądem jednofazowym nie można zastosować tak długich przewodów jak w przypadku tych wykorzystujących prąd trójfazowy – wiąże się to ze znacznymi spadkami napięcia.

Dzięki odpowiednio długiemu kablowi wykonasz funkcjonalną, prawidłowo działającą instalację, niezależnie od tego, gdzie położona jest pompa w stosunku do źródła zasilania. Warto też wiedzieć, że właściwie dobrana długość i średnica przewodów do pomp głębinowych pozwoli Ci uniknąć niepożądanych spadków napięcia.

Wybór odpowiedniego przewodu do pompy głębinowej to podstawa prawidłowego działania całej instalacji. Pamiętaj o tym i wybierz solidnie wykonane produkty z naszego sklepu!

Jednopixelowy obrazek