Znaleziono 71 produktów w kategorii "

Światłowodowe

"

Kabel światłowodowy BiTfiber Z-XOTKtsd 12J (1x12) t.1,8mm FO0161 /bębnowy/

Producent:

BITNER| FO0161

Indeks producenta:FO0161

Indeks TIM:0001-00013-10095

Kategoria:Światłowodowe

Produkt uzupełniający - brak możliwości zwrotu.

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Kabel światłowodowy uniwersalny 8 włókien SM 9/125 OS2 uniwersalny LS0H DK-39081/2-U /bębnowy/

Producent:

ASSMANN| DK-39081/2-U

Seria produktu:digitus

Indeks producenta:DK-39081/2-U

Indeks TIM:0001-00011-52763

Kategoria:Światłowodowe

Produkt uzupełniający - brak możliwości zwrotu.

Dane techniczne
Seria
Zamienniki

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Kabel światłowodowy uniwersalny 4 włókna MM 50/125 OM2 LS0H pomarańczowy DK-35041-U /bębnowy/

Producent:

ASSMANN| DK-35041-U

Seria produktu:digitus

Indeks producenta:DK-35041-U

Indeks TIM:0001-00010-10523

Kategoria:Światłowodowe

Produkt uzupełniający - brak możliwości zwrotu.

Dane techniczne
Seria
Zamienniki

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Kabel swiatłowodowy Z-XOTKtsd 12J (1x12)/1,8 /bębnowy/

Producent:

TELEFONIKA| G-102006

Seria produktu:z-xotktsd

Indeks producenta:G-102006

Indeks TIM:0001-00000-79545

Kategoria:Światłowodowe

Produkt uzupełniający - brak możliwości zwrotu.

Dane techniczne
Seria

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Kabel światłowodowy BiTfiber Z-XOTKtsd 24J (2x12) t.1,8mm FO0162 /bębnowy/

Producent:

BITNER| FO0162

Indeks producenta:FO0162

Indeks TIM:0001-00013-10097

Kategoria:Światłowodowe

Produkt uzupełniający - brak możliwości zwrotu.

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Kabel światłowodowy uniwersalny 12 włókien SM 9/125 OS2 LS0H żółty DK-39121/2-U /bębnowy/

Producent:

ASSMANN| DK-39121/2-U

Seria produktu:digitus

Indeks producenta:DK-39121/2-U

Indeks TIM:0001-00011-52771

Kategoria:Światłowodowe

Produkt uzupełniający - brak możliwości zwrotu.

Dane techniczne
Seria
Zamienniki

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Kabel światłowodowy wewnętrzny SM 2x9/125 FTTH G.657A2 FO.KS.00039 /1000m/

Producent:

GMPNET| FO.KS.00039

Indeks producenta:FO.KS.00039

Indeks TIM:0001-00012-61346

Kategoria:Światłowodowe

Produkt uzupełniający - brak możliwości zwrotu.

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Kabel światłowodowy uniwersalny 8 włókien MM 50/125 OM3 LSOH DK-35081/3-U /bębnowy/

Producent:

ASSMANN| DK-35081/3-U

Seria produktu:digitus

Indeks producenta:DK-35081/3-U

Indeks TIM:0001-00011-52366

Kategoria:Światłowodowe

Produkt uzupełniający - brak możliwości zwrotu.

Dane techniczne
Seria
Zamienniki

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Kabel światłowodowy uniwersalny 8 włókien MM 50/125 OM2 LS0H pomarańczowy DK-35081-U /bębnowy/

Producent:

ASSMANN| DK-35081-U

Seria produktu:digitus

Indeks producenta:DK-35081-U

Indeks TIM:0001-00010-10520

Kategoria:Światłowodowe

Produkt uzupełniający - brak możliwości zwrotu.

Dane techniczne
Seria
Zamienniki

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Kabel światłowodowy uniwersalny 12 włókien MM 50/125 OM3 LSOH DK-35121/3-U /bębnowy/

Producent:

ASSMANN| DK-35121/3-U

Seria produktu:digitus

Indeks producenta:DK-35121/3-U

Indeks TIM:0002-00001-51537

Kategoria:Światłowodowe

Produkt uzupełniający - brak możliwości zwrotu.

Dane techniczne
Seria
Zamienniki

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Kabel światłowodowy FTTH duplex 2x G.657A SM 9/125 LSZH 30x20mm 80N FRP żółty /1000m/

Producent:

ASSMANN| DK-39020/I-S01

Seria produktu:professional

Indeks producenta:DK-39020/I-S01

Indeks TIM:0001-00010-54341

Kategoria:Światłowodowe

Produkt uzupełniający - brak możliwości zwrotu.

Dane techniczne
Akcesoria
Seria
Zamienniki

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Kabel światłowodowy uniwerslany 24 włókna SM 9/125 OS2 LS0H żółty DK-39241/2-U /bębnowy/

Producent:

ASSMANN| DK-39241/2-U

Seria produktu:professional

Indeks producenta:DK-39241/2-U

Indeks TIM:0001-00012-22543

Kategoria:Światłowodowe

Produkt uzupełniający - brak możliwości zwrotu.

Dane techniczne
Seria
Zamienniki

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Kabel światłowodowy Z-XOTKtsd 96J (8x12)/1,8 /bębnowy/

Producent:

TELEFONIKA| G-120522

Seria produktu:z-xotktsd

Indeks producenta:G-120522

Indeks TIM:0001-00012-08601

Kategoria:Światłowodowe

Produkt uzupełniający - brak możliwości zwrotu.

Dane techniczne
Seria

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Kabel światłowodowy wewnętrzny SM 4x9/125 FTTH G.657A2 FO.KS.00040 /1000m/

Producent:

GMPNET| FO.KS.00040

Indeks producenta:FO.KS.00040

Indeks TIM:0001-00012-61345

Kategoria:Światłowodowe

Produkt uzupełniający - brak możliwości zwrotu.

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Splitter 1x4, G.657A SC APC-SC APC SM 54202

Producent:

QOLTEC| 54202

Indeks producenta:54202

Indeks TIM:0004-00012-91622

Kategoria:Światłowodowe

Produkt uzupełniający - brak możliwości zwrotu.

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Tłumikświatłowodowy LC UPC(F)-LC UPC(M) 10dB SM 54187

Producent:

QOLTEC| 54187

Indeks producenta:54187

Indeks TIM:0004-00012-91419

Kategoria:Akcesoria do szaf teleinformatycznych

Produkt uzupełniający - brak możliwości zwrotu.

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Kabel światłowodowy uniwersalny 24 włókna MM 50/125 OM3 LS0H turkusowy DK-35241/3-U /bębnowy/

Producent:

ASSMANN| DK-35241/3-U

Seria produktu:professional

Indeks producenta:DK-35241/3-U

Indeks TIM:0001-00012-22541

Kategoria:Światłowodowe

Produkt uzupełniający - brak możliwości zwrotu.

Dane techniczne
Seria
Zamienniki

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Tłumik światłowodowy LC UPC(F)-LC UPC(M) 5dB SM 54185

Producent:

QOLTEC| 54185

Indeks producenta:54185

Indeks TIM:0004-00012-91417

Kategoria:Akcesoria do szaf teleinformatycznych

Produkt uzupełniający - brak możliwości zwrotu.

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Splitter 1x16, 1.5m, 0.9mm, G.657A SM 54207

Producent:

QOLTEC| 54207

Indeks producenta:54207

Indeks TIM:0004-00012-91627

Kategoria:Światłowodowe

Produkt uzupełniający - brak możliwości zwrotu.

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Splitter 1x8, G.652D SC APC-SC APC SM 54205

Producent:

QOLTEC| 54205

Indeks producenta:54205

Indeks TIM:0004-00012-91625

Kategoria:Światłowodowe

Produkt uzupełniający - brak możliwości zwrotu.

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Tłumik światłowodowy SC UPC(F)-SC UPC(M) 8dB SM 54198

Producent:

QOLTEC| 54198

Indeks producenta:54198

Indeks TIM:0004-00012-91430

Kategoria:Akcesoria do szaf teleinformatycznych

Produkt uzupełniający - brak możliwości zwrotu.

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Tłumik światłowodowy LC UPC(F)-LC UPC(M) 15dB SM 54188

Producent:

QOLTEC| 54188

Indeks producenta:54188

Indeks TIM:0004-00012-91420

Kategoria:Akcesoria do szaf teleinformatycznych

Produkt uzupełniający - brak możliwości zwrotu.

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Tłumik światłowodowy LC UPC(F)-LC UPC(M) 8dB SM 54186

Producent:

QOLTEC| 54186

Indeks producenta:54186

Indeks TIM:0004-00012-91418

Kategoria:Akcesoria do szaf teleinformatycznych

Produkt uzupełniający - brak możliwości zwrotu.

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Tłumik światłowodowy LC UPC(F)-LC UPC(F) 10dB SM 54181

Producent:

QOLTEC| 54181

Indeks producenta:54181

Indeks TIM:0004-00012-91413

Kategoria:Akcesoria do szaf teleinformatycznych

Produkt uzupełniający - brak możliwości zwrotu.

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Tłumik światłowodowy LC UPC(F)-LC UPC(F) 2dB SM 54177

Producent:

QOLTEC| 54177

Indeks producenta:54177

Indeks TIM:0004-00012-91409

Kategoria:Akcesoria do szaf teleinformatycznych

Produkt uzupełniający - brak możliwości zwrotu.

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Kabel światłowodowy Z-XOTKtsd 24J (2x12)/1,8 /bębnowy/

Producent:

TELEFONIKA| G-102012

Seria produktu:z-xotktsd

Indeks producenta:G-102012

Indeks TIM:0001-00001-26221

Kategoria:Światłowodowe

Produkt uzupełniający - brak możliwości zwrotu.

Dane techniczne
Seria

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Kabel światłowodowy uniwersalny OM2 (50/125 µm) 6xOM2 032508 /bębnowy/

Producent:

LEGRAND| 032508

Seria produktu:lcs fo

Indeks producenta:032508

Indeks TIM:0004-00011-61318

Kategoria:Światłowodowe

Produkt uzupełniający - brak możliwości zwrotu.

Dane techniczne
Seria

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Kabel światłowodowy uniwersalny OM2 (50/125 µm) 12xOM2 032509 /bębnowy/

Producent:

LEGRAND| 032509

Seria produktu:lcs fo

Indeks producenta:032509

Indeks TIM:0004-00011-61319

Kategoria:Światłowodowe

Produkt uzupełniający - brak możliwości zwrotu.

Dane techniczne
Seria

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Kabel światłowodowy uniwersalny OM3 (50/125 µm) 12xOM3 032511 /bębnowy/

Producent:

LEGRAND| 032511

Seria produktu:lcs fo

Indeks producenta:032511

Indeks TIM:0004-00011-61321

Kategoria:Światłowodowe

Produkt uzupełniający - brak możliwości zwrotu.

Dane techniczne
Seria

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Splitter 1x16, G.657A SC PC-SC PC SM 54209

Producent:

QOLTEC| 54209

Indeks producenta:54209

Indeks TIM:0004-00012-91629

Kategoria:Światłowodowe

Produkt uzupełniający - brak możliwości zwrotu.

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Splitter 1x8, 1.5m, 0.9mm, G.657A SM 54204

Producent:

QOLTEC| 54204

Indeks producenta:54204

Indeks TIM:0004-00012-91624

Kategoria:Światłowodowe

Produkt uzupełniający - brak możliwości zwrotu.

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Tłumik światłowodowy SC UPC(F)-SC UPC(F) 15dB SM 54194

Producent:

QOLTEC| 54194

Indeks producenta:54194

Indeks TIM:0004-00012-91426

Kategoria:Akcesoria do szaf teleinformatycznych

Produkt uzupełniający - brak możliwości zwrotu.

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Tłumik światłowodowy SC UPC(F)-SC UPC(F) 8dB SM 54192

Producent:

QOLTEC| 54192

Indeks producenta:54192

Indeks TIM:0004-00012-91424

Kategoria:Akcesoria do szaf teleinformatycznych

Produkt uzupełniający - brak możliwości zwrotu.

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Tłumik światłowodowy SC UPC(F)-SC UPC(F) 3dB SM 54190

Producent:

QOLTEC| 54190

Indeks producenta:54190

Indeks TIM:0004-00012-91422

Kategoria:Akcesoria do szaf teleinformatycznych

Produkt uzupełniający - brak możliwości zwrotu.

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Tłumik światłowodowy LC UPC(F)-LC UPC(M) 2dB SM 54183

Producent:

QOLTEC| 54183

Indeks producenta:54183

Indeks TIM:0004-00012-91415

Kategoria:Akcesoria do szaf teleinformatycznych

Produkt uzupełniający - brak możliwości zwrotu.

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Kabel światłowodowy dupleks 900/1000um czerwony PSM-LWL-KDHEAVY-980/1000 2744319

Producent:

PHOENIX CONTACT| 2744319

Indeks producenta:2744319

Indeks TIM:0001-00010-16764

Kategoria:Światłowodowe

Produkt uzupełniający - brak możliwości zwrotu.

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Filtry

Cena

od
do
Producent

Sortuj [A-Z]
Seria produktu

Sortuj [A-Z]
Dostępność

Czy produkt jest w wyprzedaży