Znaleziono 4086 produktów w kategorii

Przedłużacze elektryczne i listwy zasilające

EMOSP0311
Twoja cena:
EMOSP1313
Twoja cena:
EMOSP0313
Twoja cena:
EMOSPC1311
Twoja cena:
EMOSP0315
Twoja cena:
EMOSP1413
Twoja cena:
HSK DATA LTD.SP Z O.O.ACAR F5 3m czarny
Twoja cena:
EMOSP0113
Twoja cena:
EMOSPC1413
Twoja cena:
EMOSP0111
Twoja cena:
EMOSP0411
Twoja cena:
EMOSP1415
Twoja cena:
HSK DATA LTD.SP Z O.O.ACAR F5 5m czarny
Twoja cena:
EMOSP0115
Twoja cena:
EMOSPC0313
Twoja cena:
HSK DATA LTD.SP Z O.O.ACAR F5 1,5m czarny
Twoja cena:
EMOSP0415
Twoja cena:
JONEX SP. Z O.O. SP. KOM.PS-270 / 1,5m/3x1,5
Twoja cena:
EMOSP0513
Twoja cena:
EMOSP1513
Twoja cena:
EMOSP01320
Twoja cena:
ELGOTECHPK-1010
Twoja cena:
ELGOTECHPSF3-503
Twoja cena:
EMOSPC0415
Twoja cena:

Przedłużacze i listwy zasilające

Czym są i do czego służą przedłużacze elektryczne i listwy zasilające?

Głównym przeznaczeniem tego typu produktów jest umożliwianie korzystania z prądu. Pozwalają na sprawne zasilanie urządzeń oraz sprzętów - nawet, jeśli te są oddalone o kilka, kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt metrów od źródła zasilania (zwłaszcza gniazdek elektrycznych). Pozwalają na sprawne podłączenie do nich telewizora, komputera, sprzętów kuchennych, wielu urządzeń, a nawet narzędzi elektrycznych.

Przedłużacze elektryczne to elementy składające się z przewodu – z jednej strony zakończonego gniazdkiem elektrycznym, a z drugiej wtyczką. Listwy to z kolei rozwiązania posiadające wtyczkę oraz od 1 do nawet kilku gniazdek. Wiele osób używa tych nazw na przemian, dlatego można przyjąć, że zarówno listwy, jak i przedłużacze mogą przyjmować taką samą formę.

Jakie przedłużacze oraz listwy znajdziesz w naszej ofercie?

Na platformie zakupowej TIM.pl czeka na Ciebie imponujący wybór produktów służących do zasilania. W naszej internetowej ofercie posiadamy kilka tysięcy gotowych rozwiązań, wśród których bez żadnego kłopotu znajdziesz coś dla siebie. Wybór listew i przedłużaczy elektrycznychjest bardzo szeroki, dzięki temu możesz je klasyfikować na podstawie takich parametrów, jak:

  • Długość przewodu zasilającego - nasze propozycje zaczynają się od klasycznych 1-metrowych kabli. Jeśli poszukujesz większych rozwiązań - z powodzeniem znajdziesz również zdecydowanie dłuższe: 2-, 5-, 10-, 15-, a nawet 50-metrowe!
  • Liczba gniazd elektrycznych - ten element również możesz dopasować do swoich preferencji. U nas czekają na Ciebie listwy wyposażone w 1, 2, 3, 4, 5, a nawet więcej gniazdek.
  • Kolor obudowy - z łatwością możesz zdecydować o ich barwie. Do najchętniej wybieranych zaliczamy produkty w bieli oraz czerni, jednak nie brakuje również tych w innych opcjach kolorystycznych.
  • Dodatkowe funkcjonalności - przyciski zabezpieczające, kółka i uchwyty ułatwiające transport, a nawet specjalne rączki pozwalające na sprawne rozwijanie i zwijanie przewodów. To tylko kilka możliwości, jakie dają Ci przedłużacze i listwy pochodzące z naszego asortymentu.
  • Poza wyżej wymienionymi znajdziesz u nas również dodatkowe akcesoria, które ułatwią Ci montaż oraz transport wybranego przedłużacza bądź listwy. Ceny najtańszych produktów zaczynają się już od kilku złotych za sztukę. Nie czekaj i jeszcze dziś sprawdź, jaka listwa zasilająca lub przedłużacz elektryczny może w Twoje ręce.

    Jednopixelowy obrazek