Znaleziono 258 produktów w kategorii

Patchcordy - kable krosowe światłowodowe - Telekomunikacyjne

Patchcord światłowodowyLC/UPC-ST/UPC MM 50/125 OM2 3m/54073

Producent:

QOLTEC| 54073

Indeks producenta:54073

Indeks TIM:0004-00012-91566

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Patch cord światłowodowy LC/LC duplex MM 50/125 OM3 1m LS0H pomarańczowy DK-2533-01/3

Producent:

ASSMANN| DK-2533-01/3

Indeks producenta:DK-2533-01/3

Indeks TIM:0004-00011-52807

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Patchcord światłowodowyLC/UPC-LC/UPC SM 9/125 G652D 1m/54014

Producent:

QOLTEC| 54014

Indeks producenta:54014

Indeks TIM:0004-00012-91507

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Patchcord światłowodowyLC/UPC-SC/APC SM 9/125 G652D 1m/54331

Producent:

QOLTEC| 54331

Indeks producenta:54331

Indeks TIM:0004-00012-91683

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Patch cord światłowodowy LC/LC duplex MM 50/125 OM2 1m LS0H pomarańczowy DK-2533-01

Producent:

ASSMANN| DK-2533-01

Indeks producenta:DK-2533-01

Indeks TIM:0004-00011-52800

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Patchcord światłowodowySC/UPC-ST/UPC MM 50/125 OM2 1m/54063

Producent:

QOLTEC| 54063

Indeks producenta:54063

Indeks TIM:0004-00012-91556

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Patchcord światłowodowySC/APC-SC/UPC SM 9/125 G652D 20m/54295

Producent:

QOLTEC| 54295

Indeks producenta:54295

Indeks TIM:0004-00012-91648

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Patchcord światłowodowySC/UPC-SC/UPC SM 9/125 G652D 10m/54302

Producent:

QOLTEC| 54302

Indeks producenta:54302

Indeks TIM:0004-00012-91655

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Patchcord światłowodowyLC/UPC-LC/UPC MM 50/125 OM3 20m/54082

Producent:

QOLTEC| 54082

Indeks producenta:54082

Indeks TIM:0004-00012-91575

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Patch cord światłowodowy LC/LC duplex SM 9/125 OS2 3m LS0H żółty DK-2933-03

Producent:

ASSMANN| DK-2933-03

Indeks producenta:DK-2933-03

Indeks TIM:0004-00011-52817

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Patchcord światłowodowyFC/APC-SC/APC SM 9/125 G652D 5m/54303

Producent:

QOLTEC| 54303

Indeks producenta:54303

Indeks TIM:0004-00012-91656

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Patchcord światłowodowyLC/UPC-ST/UPC MM 50/125 OM2 1m/54071

Producent:

QOLTEC| 54071

Indeks producenta:54071

Indeks TIM:0004-00012-91564

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Patchcord światłowodowySC/APC-SC/UPC SM 9/125 G652D 3m/54291

Producent:

QOLTEC| 54291

Indeks producenta:54291

Indeks TIM:0004-00012-91644

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Patchcord światłowodowyLC/UPC-ST/UPC MM 50/125 OM2 5m/54074

Producent:

QOLTEC| 54074

Indeks producenta:54074

Indeks TIM:0004-00012-91567

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Patchcord światłowodowyFC/UPC-FC/UPC SM 9/125 G652D 1m/54306

Producent:

QOLTEC| 54306

Indeks producenta:54306

Indeks TIM:0004-00012-91659

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Patchcord światłowodowySC/APC-SC/APC SM 9/125 G652D 1m/54281

Producent:

QOLTEC| 54281

Indeks producenta:54281

Indeks TIM:0004-00012-91634

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Patchcord światłowodowySC/UPC-LC/UPC SM 9/125 G652D 1m/54031

Producent:

QOLTEC| 54031

Indeks producenta:54031

Indeks TIM:0004-00012-91524

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Patch cord światłowodowy SC/SC duplex MM 50/125 OM2 1m LS0H pomarańczowy DK-2522-01

Producent:

ASSMANN| DK-2522-01

Indeks producenta:DK-2522-01

Indeks TIM:0004-00011-52798

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Patchcord światłowodowySC/APC-SC/UPC SM 9/125 G652D 10m/54294

Producent:

QOLTEC| 54294

Indeks producenta:54294

Indeks TIM:0004-00012-91647

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Patchcord światłowodowySC/UPC-LC/UPC SM 9/125 G652D 1m/54338

Producent:

QOLTEC| 54338

Indeks producenta:54338

Indeks TIM:0004-00012-91690

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Patchcord światłowodowySC/UPC-LC/UPC SM 9/125 G652D 5m/54034

Producent:

QOLTEC| 54034

Indeks producenta:54034

Indeks TIM:0004-00012-91527

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Patch cord światłowodowy SC/SC duplex MM 50/125 OM2 LSOH 2m pomarańczowy DK-2522-02

Producent:

ASSMANN| DK-2522-02

Indeks producenta:DK-2522-02

Indeks TIM:0001-00010-75754

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne
Seria

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Patchcord światłowodowyLC/UPC-LC/UPC MM 50/125 OM4 10m/54347

Producent:

QOLTEC| 54347

Indeks producenta:54347

Indeks TIM:0004-00012-91699

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Patchcord światłowodowySC/APC-SC/APC SM9/125 G652D 160m/54092

Producent:

QOLTEC| 54092

Indeks producenta:54092

Indeks TIM:0004-00012-91585

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Filtry

Cena

od
do
Producent

Sortuj [A-Z]
Seria produktu

Sortuj [A-Z]
Dostępność

Czy produkt jest w wyprzedaży

Nowość

Sortuj [A-Z]