Znaleziono 292 produktów w kategorii

Patchcordy - kable krosowe światłowodowe - Telekomunikacyjne

Patchcord światłowodowySC/APC-SC/UPC SM 9/125 G652D 20m/54295

Producent:

QOLTEC| 54295

Indeks producenta:54295

Indeks TIM:0004-00012-91648

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Patch cord światłowodowy LC/LC duplex MM 50/125 OM3 1m LS0H pomarańczowy DK-2533-01/3

Producent:

ASSMANN| DK-2533-01/3

Indeks producenta:DK-2533-01/3

Indeks TIM:0004-00011-52807

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Patchcord światłowodowyLC/UPC-SC/APC SM 9/125 G652D 1m/54331

Producent:

QOLTEC| 54331

Indeks producenta:54331

Indeks TIM:0004-00012-91683

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Patch cord światłowodowy LC/SC duplex MM 50/125 OM2 2m LSOH pomarańczowy DK-2532-02

Producent:

ASSMANN| DK-2532-02

Indeks producenta:DK-2532-02

Indeks TIM:0001-00010-75752

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne
Seria

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Patchcord światłowodowySC/APC-SC/UPC SM 9/125 G652D 3m/54291

Producent:

QOLTEC| 54291

Indeks producenta:54291

Indeks TIM:0004-00012-91644

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Patchcord światłowodowySC/APC-SC/UPC SM 9/125 G652D 10m/54294

Producent:

QOLTEC| 54294

Indeks producenta:54294

Indeks TIM:0004-00012-91647

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Patchcord światłowodowyLC/UPC-LC/UPC SM 9/125 G652D 1m/54014

Producent:

QOLTEC| 54014

Indeks producenta:54014

Indeks TIM:0004-00012-91507

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Patchcord światłowodowyLC/UPC-SC/APC SM 9/125 G652D 2m/54332

Producent:

QOLTEC| 54332

Indeks producenta:54332

Indeks TIM:0004-00012-91684

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Patch cord światłowodowy LC/LC duplex SM 9/125 OS2 3m LS0H żółty DK-2933-03

Producent:

ASSMANN| DK-2933-03

Indeks producenta:DK-2933-03

Indeks TIM:0004-00011-52817

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Patch cord światłowodowy LC/LC duplex SM 9/125 OS2 1m LS0H żółty DK-2933-01

Producent:

ASSMANN| DK-2933-01

Indeks producenta:DK-2933-01

Indeks TIM:0004-00011-52815

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Patchcord światłowodowySC/APC-SC/UPC SM 9/125 G652D 2m/54290

Producent:

QOLTEC| 54290

Indeks producenta:54290

Indeks TIM:0004-00012-91643

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Patchcord światłowodowySC/APC-SC/UPC SM 9/125 G652D 1m/54289

Producent:

QOLTEC| 54289

Indeks producenta:54289

Indeks TIM:0004-00012-91642

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Patchcord światłowodowyLC/UPC-LC/UPC SM 9/125 G652D 10m/54328

Producent:

QOLTEC| 54328

Indeks producenta:54328

Indeks TIM:0004-00012-91680

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Patchcord światłowodowySC/APC-SC/APC SM 9/125 G652D 10m/54286

Producent:

QOLTEC| 54286

Indeks producenta:54286

Indeks TIM:0004-00012-91639

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Patchcord światłowodowyLC/UPC-LC/UPC SM 9/125 G652D 15m/54329

Producent:

QOLTEC| 54329

Indeks producenta:54329

Indeks TIM:0004-00012-91681

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Patchcord światłowodowySC/APC-SC/UPC SM 9/125 G652D 7m/54293

Producent:

QOLTEC| 54293

Indeks producenta:54293

Indeks TIM:0004-00012-91646

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Patchcord światłowodowySC/APC-SC/APC SM 9/125 G652D 3m/54283

Producent:

QOLTEC| 54283

Indeks producenta:54283

Indeks TIM:0004-00012-91636

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Patchcord światłowodowySC/APC-SC/APC SM 9/125 G652D 1m/54281

Producent:

QOLTEC| 54281

Indeks producenta:54281

Indeks TIM:0004-00012-91634

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Patchcord światłowodowySC/APC-SC/UPC SM 9/125 G652D 5m/54292

Producent:

QOLTEC| 54292

Indeks producenta:54292

Indeks TIM:0004-00012-91645

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Patchcord światłowodowySC/APC-SC/APC SM 9/125 G652D 15m/54287

Producent:

QOLTEC| 54287

Indeks producenta:54287

Indeks TIM:0004-00012-91640

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Patchcord światłowodowySC/APC-LC/APC SM 9/125 G652D 3m/54037

Producent:

QOLTEC| 54037

Indeks producenta:54037

Indeks TIM:0004-00012-91530

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Patchcord światłowodowySC/APC-LC/APC SM 9/125 G652D 1m/54035

Producent:

QOLTEC| 54035

Indeks producenta:54035

Indeks TIM:0004-00012-91528

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Kabel krosowy Patchcord światłowodowy OS2 9/125 SM SC-SC Duplex 1m ILWL D9-B-010, TLY 302655

Producent:

TECHLY| 302655

Indeks producenta:302655

Indeks TIM:0001-00013-68837

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Patch cord światłowodowy LC/LC duplex MM 50/125 OM3 2m LS0H pomarańczowy DK-2533-02/3

Producent:

ASSMANN| DK-2533-02/3

Indeks producenta:DK-2533-02/3

Indeks TIM:0004-00011-52808

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Filtry

Cena

od
do
Producent

+ Zobacz więcej|Sortuj [A-Z]
Seria produktu

Sortuj [A-Z]
Dostępność

Czy produkt jest w wyprzedaży

Nowość

Sortuj [A-Z]