Znaleziono 299 produktów w kategorii

Patchcordy - kable krosowe światłowodowe - Telekomunikacyjne

Patchcord światłowodowySC/APC-SC/UPC SM 9/125 G652D 20m/54295

Producent:

QOLTEC| 54295

Indeks producenta:54295

Indeks TIM:0004-00012-91648

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Patchcord światłowodowyLC/UPC-LC/UPC MM 50/125 OM3 50m/54083

Producent:

QOLTEC| 54083

Indeks producenta:54083

Indeks TIM:0004-00012-91576

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Patch cord światłowodowy LC/LC duplex MM 50/125 OM3 1m LS0H pomarańczowy DK-2533-01/3

Producent:

ASSMANN| DK-2533-01/3

Indeks producenta:DK-2533-01/3

Indeks TIM:0004-00011-52807

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Patchcord światłowodowyLC/UPC-LC/UPC SM 9/125 G652D 1m/54014

Producent:

QOLTEC| 54014

Indeks producenta:54014

Indeks TIM:0004-00012-91507

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Patch cord światłowodowy LC/LC duplex SM 9/125 OS2 1m LS0H żółty DK-2933-01

Producent:

ASSMANN| DK-2933-01

Indeks producenta:DK-2933-01

Indeks TIM:0004-00011-52815

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Patch cord światłowodowy LC/LC duplex SM 9/125 OS2 3m LS0H żółty DK-2933-03

Producent:

ASSMANN| DK-2933-03

Indeks producenta:DK-2933-03

Indeks TIM:0004-00011-52817

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Patchcord światłowodowyLC/UPC-SC/APC SM 9/125 G652D 1m/54331

Producent:

QOLTEC| 54331

Indeks producenta:54331

Indeks TIM:0004-00012-91683

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Patch cord światłowodowy LC/SC duplex MM 50/125 OM2 2m LSOH pomarańczowy DK-2532-02

Producent:

ASSMANN| DK-2532-02

Indeks producenta:DK-2532-02

Indeks TIM:0001-00010-75752

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne
Seria

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Patchcord światłowodowySC/UPC-ST/UPC MM 50/125 OM2 1m/54063

Producent:

QOLTEC| 54063

Indeks producenta:54063

Indeks TIM:0004-00012-91556

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Patchcord światłowodowyLC/UPC-LC/UPC MM 50/125 OM3 1m/54075

Producent:

QOLTEC| 54075

Indeks producenta:54075

Indeks TIM:0004-00012-91568

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Patch cord światłowodowy SC/SC duplex SM 9/125 OS2 1m LS0H żółty DK-2922-01

Producent:

ASSMANN| DK-2922-01

Indeks producenta:DK-2922-01

Indeks TIM:0004-00011-52812

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Patch cord światłowodowy LC/SC duplex MM 50/125 OM2 1m LS0H pomarańczowy DK-2532-01

Producent:

ASSMANN| DK-2532-01

Indeks producenta:DK-2532-01

Indeks TIM:0004-00011-52803

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Patch cord światłowodowy LC/SC duplex SM 9/125 OS2 1m LS0H żółty DK-2932-01

Producent:

ASSMANN| DK-2932-01

Indeks producenta:DK-2932-01

Indeks TIM:0004-00011-52818

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Patchcord światłowodowySC/UPC-LC/UPC SM 9/125 G652D 5m/54034

Producent:

QOLTEC| 54034

Indeks producenta:54034

Indeks TIM:0004-00012-91527

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Patchcord światłowodowySC/APC-SC/APC SM 9/125 G652D 2m/54282

Producent:

QOLTEC| 54282

Indeks producenta:54282

Indeks TIM:0004-00012-91635

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Patchcord światłowodowyLC/UPC-SC/APC SM 9/125 G652D 5m/54334

Producent:

QOLTEC| 54334

Indeks producenta:54334

Indeks TIM:0004-00012-91686

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Patchcord światłowodowyLC/UPC-SC/APC SM 9/125 G652D 2m/54332

Producent:

QOLTEC| 54332

Indeks producenta:54332

Indeks TIM:0004-00012-91684

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Patchcord światłowodowySC/APC-SC/APC SM9/125 G652D 160m/54092

Producent:

QOLTEC| 54092

Indeks producenta:54092

Indeks TIM:0004-00012-91585

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Patchcord światłowodowySC/UPC-LC/UPC MM 50/125 OM2 2m/54040

Producent:

QOLTEC| 54040

Indeks producenta:54040

Indeks TIM:0004-00012-91533

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Patchcord światłowodowySC/UPC-LC/UPC MM 50/125 OM2 1m/54039

Producent:

QOLTEC| 54039

Indeks producenta:54039

Indeks TIM:0004-00012-91532

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Kabel krosowy / Patchcord światłowodowy OS2 9/125 SM SC/APC-SC/APC Dpx 20m / EFB

Producent:

EFB| O2561.20

Indeks producenta:O2561.20

Indeks TIM:0001-00013-46643

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Kabel krosowy Patchcord światłowodowy OM3 50/125 MM LC-SC Duplex 20m INT 750943

Producent:

INTELLINET| 750943

Indeks producenta:750943

Indeks TIM:0001-00013-68094

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Patch cord światłowodowy SC/SC duplex MM 50/125 OM2 3m LS0H pomarańczowy DK-2522-03

Producent:

ASSMANN| DK-2522-03

Indeks producenta:DK-2522-03

Indeks TIM:0004-00011-52799

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Patchcord LC/APC-SC/APC SM 2m Simplex G.657A1, 2mm, 1szt.

Producent:

ELPIO SP. Z O.O.| 26713

Indeks producenta:26713

Indeks TIM:0001-00013-68177

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Filtry

Cena

od
do
Producent

+ Zobacz więcej|Sortuj [A-Z]
Seria produktu

Sortuj [A-Z]
Dostępność

Czy produkt jest w wyprzedaży

Nowość

Sortuj [A-Z]