Pigtail światłowodowy LC simplex MM 50/125 OM3 2m /12szt./
Twoja cena:
opak.



Dane produktowe


Dane techniczne

CN
85447000
Kolor
Inne
Rodzaj złącza wtykowego
LC
Przepust przeciwzgięciowy
Profilowany
Długość [m]
2
PKWiU
27.31.11.0
Kategoria
OM 3
Rodzaj
Pigtail jednożyłowy
Wersja APC
Rodzaj włókna
Wielomodowy 50/125

Dane logistyczne

Ean
4016032263005
Szerokość opakowania [mm]
150
Waga z opakowaniem [kg]
0.02
Wysokość opakowania [mm]
10
Długość opakowania [mm]
150
Typ przesyłki - dla 1 jednostki sprzedażowej
Paczka


Serie


Opinie