Wyniki wyszukiwania dla frazy: "schneider"

Sterownik Modicon M262 -odpowiedź Schneider Electric na trendy przemysłu 4.0

Czym powinien wyróżniać się najnowszy sterownik PLC? Zapewnieniem globalnej integracji urządzeń? Łatwymdostępem do istotnych informacji procesowych? Czy może bezpieczeństwem przesyłania danych? Pytania te zadajesobie wielu inżynierów szukających sterownika kompletnego, sterownika pozwalającego na wykorzystanie najnowszychtechnologii. Bazując na obecnych trendach w automatyce przemysłowej, Schneider Electric wprowadził do swojej ofertysterownik programowalny Modicon M262 – produkt w pełni dostosowany do najbardziej wymagających aplikacji.

Data:
zobacz więcej

Zabezpiecz urządzenia przed przepięciami i działaj nawet w czasie przerw dostawy energii elektrycznej dzięki UPS od Schneider Electric

Ulewne deszcze i burze to coś, z czym powszechnie mamy do czynienia w naszej szerokości geograficznej. Przyczynami przerw w dostawie prądu są coraz to częściej gwałtowne zjawiska pogodowe. Nie tylko intensywne burze oraz wyładowania atmosferyczne mogą doprowadzić do uszkodzenia drogiego sprzętu elektronicznego, ale także upalne temperatury i susza. Dlatego tak ważne jest, aby zawczasu zabezpieczyć się przed wszelakimi następstwami możliwych nagłych wypadków. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą zasilaczy awaryjnych UPS oferowanych przez Schneider Electric.

Data:
zobacz więcej

Osprzęt natynkowy Schneider Electric

Osprzęt natynkowy będzie świetnym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie instalacja elektryczna wymaga poprowadzenia okablowania na wierzchu. Taki osprzęt sprawdzi się również w miejscach, w których osprzęt natynkowy mógłby okazać za mało trwały, a więc w miejscach, gdzie gniazda i łączniki mogłyby być narażone uderzenia lub na działanie wilgoci i kurzu. Jeśli więc poszukujesz osprzętu do montażu w miejscach użyteczności publicznej, na zewnątrz budynku lub np. w piwnicy i garażu, sięgnij po osprzęt natynkowy. Poznaj bogactwo możliwości, który oferuje Ci osprzęt natynkowy od Schneider Electric.

Data:
zobacz więcej

Asfora – Elegancja każdego dnia

Ze względu na elegancki i jednocześnie klasyczny design seria osprzętu elektroinstalacyjnego Asfora od Schneider Electric będzie prezentować się odpowiednio zarówno we wnętrzach mieszkalnych, jak i komercyjnych. Ponadczasowy wygląd to nie jedyne zalety serii. Elektroinstalatorzy docenią fakt niezwykle szybkiej i prostej instalacji oraz szereg rozwiązań gwarantujących bezpieczeństwo. Kolejnymi aspektami wyróżniającymi serię są: atrakcyjna cena oraz wysoka jakość wykonania.

Data:
zobacz więcej