Wyniki wyszukiwania dla frazy: "schneider"

XS od Schneider Electric: nowoczesne obudowy modułowe - Obrazek

XS od Schneider Electric: nowoczesne obudowy modułowe

Zaawansowane technologie stają się coraz bardziej powszechne w naszych domach i miejscach pracy. Nieustannie rośnie zapotrzebowanie na innowacyjne i trwałe produkty, które zajdą zastosowanie w różnych instalacjach. Z myślą o zróżnicowanych wymaganiach Schneider Electric wprowadził do oferty obudowy PrismaSet XS, które są odpowiedzią na rosnące oczekiwania w zakresie funkcjonalności, bezpieczeństwa oraz estetyki.Dzięki drugiej klasie izolacji z pewnością zapewnią połączenie solidności i ochrony.

Data:
zobacz więcej
Schneider Electric rozwija serię produktów do automatyki przemysłowej - Obrazek

Schneider Electric rozwija serię produktów do automatyki przemysłowej

Seria Easy od Schneider Electric to szereg produktów z obszaru zarządzania energią oraz automatyki przemysłowej cechujących się intuicyjną konfiguracją i obsługą. Firma poszerzyła zakres swojej oferty o przemienniki Easy Altivar. • W ofercie Schneider Electric pojawił się przemienniki Easy Altivar 310. • Easy Altivar 310 to optymalne napędy dla maszyn o mocy od 0,37 do 22 kW. • Urządzenie dostosowano do specyficznych wymagań rynku, charakteryzuje je łatwość obsługi i przystępna cena.

Data:
zobacz więcej
Odkryj produkty poprawiające efektywność małych i średnich budynków - Obrazek

Odkryj produkty poprawiające efektywność małych i średnich budynków

Chcesz poprawić efektywność mieszkań i lokalów usługowych? Zrobisz to przy pomocy Schneider Electric, dzięki naszym inteligentnym oraz innowacyjnym rozwiązaniom dla małych i średnich budynków. Jesteśmy specjalistami nie tylko od stylowo zaprojektowanych łączników i gniazd, ale również od stacji ładowania samochodów oraz automatyki budynkowej! Schneider Electric odmienia domy i firmy, zapewniając niezrównany poziom wygody i innowacji. Przeczytaj o naszych rozwiązaniach i przekonaj się sam!

Data:
zobacz więcej
Antybakteryjne przyciski Schneider Electric odpowiedzią na oczekiwania przemysłu - Obrazek

Antybakteryjne przyciski Schneider Electric odpowiedzią na oczekiwania przemysłu

Pandemia COVID 19 zmieniła postrzeganie dbania o higienę w wielu obszarach życia. W 2020 roku tylko w Stanach Zjednoczonych sprzedaż środków do dezynfekcji rąk wzrosła o 600% w stosunku do poprzedniego roku . Podobny wzrost zapotrzebowania na tego typu środki odnotowano także w Polsce. Schneider Electric, lider cyfrowej transformacji w zarządzaniu energią i automatyce, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom branży produkcyjnej i wprowadza na rynek antybakteryjne przyciski Harmony. Rozwiązanie ułatwia pracę w dużych zakładach, ograniczając ryzyko zachorowalności.

Data:
zobacz więcej
Sterownik Modicon M262 -odpowiedź Schneider Electric na trendy przemysłu 4.0 - Obrazek

Sterownik Modicon M262 -odpowiedź Schneider Electric na trendy przemysłu 4.0

Czym powinien wyróżniać się najnowszy sterownik PLC? Zapewnieniem globalnej integracji urządzeń? Łatwymdostępem do istotnych informacji procesowych? Czy może bezpieczeństwem przesyłania danych? Pytania te zadajesobie wielu inżynierów szukających sterownika kompletnego, sterownika pozwalającego na wykorzystanie najnowszychtechnologii. Bazując na obecnych trendach w automatyce przemysłowej, Schneider Electric wprowadził do swojej ofertysterownik programowalny Modicon M262 – produkt w pełni dostosowany do najbardziej wymagających aplikacji.

Data:
zobacz więcej
Zabezpiecz urządzenia przed przepięciami i działaj nawet w czasie przerw dostawy energii elektrycznej dzięki UPS od Schneider Electric - Obrazek

Zabezpiecz urządzenia przed przepięciami i działaj nawet w czasie przerw dostawy energii elektrycznej dzięki UPS od Schneider Electric

Ulewne deszcze i burze to coś, z czym powszechnie mamy do czynienia w naszej szerokości geograficznej. Przyczynami przerw w dostawie prądu są coraz to częściej gwałtowne zjawiska pogodowe. Nie tylko intensywne burze oraz wyładowania atmosferyczne mogą doprowadzić do uszkodzenia drogiego sprzętu elektronicznego, ale także upalne temperatury i susza. Dlatego tak ważne jest, aby zawczasu zabezpieczyć się przed wszelakimi następstwami możliwych nagłych wypadków. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą zasilaczy awaryjnych UPS oferowanych przez Schneider Electric.

Data:
zobacz więcej
Osprzęt natynkowy Schneider Electric - Obrazek

Osprzęt natynkowy Schneider Electric

Osprzęt natynkowy będzie świetnym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie instalacja elektryczna wymaga poprowadzenia okablowania na wierzchu. Taki osprzęt sprawdzi się również w miejscach, w których osprzęt natynkowy mógłby okazać za mało trwały, a więc w miejscach, gdzie gniazda i łączniki mogłyby być narażone uderzenia lub na działanie wilgoci i kurzu. Jeśli więc poszukujesz osprzętu do montażu w miejscach użyteczności publicznej, na zewnątrz budynku lub np. w piwnicy i garażu, sięgnij po osprzęt natynkowy. Poznaj bogactwo możliwości, który oferuje Ci osprzęt natynkowy od Schneider Electric.

Data:
zobacz więcej
Asfora – Elegancja każdego dnia - Obrazek

Asfora – Elegancja każdego dnia

Ze względu na elegancki i jednocześnie klasyczny design seria osprzętu elektroinstalacyjnego Asfora od Schneider Electric będzie prezentować się odpowiednio zarówno we wnętrzach mieszkalnych, jak i komercyjnych. Ponadczasowy wygląd to nie jedyne zalety serii. Elektroinstalatorzy docenią fakt niezwykle szybkiej i prostej instalacji oraz szereg rozwiązań gwarantujących bezpieczeństwo. Kolejnymi aspektami wyróżniającymi serię są: atrakcyjna cena oraz wysoka jakość wykonania.

Data:
zobacz więcej