Wyniki wyszukiwania dla frazy: "siemens"

Wyłącznik nadmiarowoprądowy z pomiarem energii i komunikacją bezprzewodową? Tak! Nowa funkcjonalność aparatury modułowej Siemens

Bezpieczny wybór – teraz jeszcze mądrzejszy Dotychczas zabezpieczenia instalacyjne niskiego napięcia służyły głównie do ochrony przewodów zasilających oraz urządzeń elektrycznych przed cieplnymi skutkami przepływu prądu, szczególnie podczas uszkodzenia. Wraz z rozwojem rodziny aparatury modułowej SENTRON firma Siemens stawia na rozszerzoną funkcjonalność – integrację funkcji pomiarowych oraz możliwość komunikowania się z nadrzędnymi systemami zarządzania energią w budynkach.

Data:
zobacz więcej

SIEMENS FastConnect – system okablowania w standardzie przemysłowym

Sieci komunikacyjne w zakładach przemysłowych, pod względem stosowanego okablowania mają wyższe wymagania niż standardowe sieci informatyczne. Przy montażu przewodów i wtyczek, na miejscu docelowego działania instalacji, pojawiają się wielokrotnie problemy ze zdejmowaniem izolacji z kabli, montażem złącza wtykowego i łączeniem żył. Dzięki systemowi FastConnect takie utrudnienia to już przeszłość!

Data:
zobacz więcej

Siemens: Oszczędzaj miejsce w rozdzielnicy z nowymi jednomodułowymi wyłącznikami kombinowanymi 5SV1

Firma Siemens jako pierwszy producent aparatury modułowej, opracowała jednomodułowy wyłącznik kombinowany, zajmujący jedynie 18 mm w rozdzielnicy. Należy mieć na uwadze, że jest to wykonanie elektromechaniczne, którego funkcje ochrony przed prądem różnicowym są niezależne od poziomu napięcia zasilania – tylko takie rozwiązanie dopuszczane jest do stosowania w polskich instalacjach elektrycznych.

Data:
zobacz więcej