Znaleziono 82 produktów w kategorii

Lampy solarne na ogród

z

4

VOLT POLSKA5PVXJ18018
Twoja cena:
VOLT POLSKA5PVXJ12012
Twoja cena:
ORNO GROUP SP. Z O.O.AD-SL-6108BLR4
Twoja cena:
ORNO GROUP SP. Z O.O.AD-SL-6083BLR4
Twoja cena:
 • Indeks producenta:MCE444
 • Indeks TIM:0001-00015-01783
 • Ocena:Dodaj opinię
MACLEANMCE444
Twoja cena:
 • Indeks producenta:SBT001
 • Indeks TIM:0004-00012-64788
 • Ocena:Dodaj opinię
DPMSBT001
Twoja cena:
Twoja cena:
 • Indeks producenta:VO1876
 • Indeks TIM:0004-00013-16940
 • Ocena:Dodaj opinię
VOLTENOVO1876
Twoja cena:
 • Indeks producenta:MCE442
 • Indeks TIM:0001-00015-01780
 • Ocena:Dodaj opinię
MACLEANMCE442
Twoja cena:
Twoja cena:
ORNO GROUP SP. Z O.O.AD-SL-6083WLR4
Twoja cena:
Twoja cena:
Twoja cena:
Twoja cena:
 • Indeks producenta:MCE171
 • Indeks TIM:0004-00012-95342
 • Ocena:Dodaj opinię
MACLEANMCE171
Twoja cena:
 • Indeks producenta:MCE172
 • Indeks TIM:0004-00012-95343
 • Ocena:Dodaj opinię
MACLEANMCE172
Twoja cena:
Twoja cena:
Twoja cena:
VOLT POLSKA5PVX501015
Twoja cena:
ECO LIGHTEC20013
Twoja cena:
Twoja cena:
ORNO GROUP SP. Z O.O.OR-SL-6107WLR4
Twoja cena:
Twoja cena:
 • Indeks producenta:MCE119
 • Indeks TIM:0004-00012-95234
 • Ocena:Dodaj opinię
MACLEANMCE119
Twoja cena:

Oprawy solarne

Wydajne lampy solarne do Twojego ogrodu

Chcesz, by otoczenie Twojego domu było dobrze oświetlone, ale martwisz się, że koszty projektu oświetleniowego przekroczą Twoje możliwości? Wybierz lampy solarne! Za ich pomocą stworzysz dyskretne, nastrojowe oświetlenie ogrodu lub dokładnie oświetlisz najważniejsze miejsca wokół domu. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, że lampy solarne to dobra inwestycja.

Jak działają lampy solarne?

W każdej lampie solarnej znajdują się niewielkie ogniwa fotowoltaiczne, które służą do zamiany energii słonecznej na energię elektryczną. Działanie lamp solarnych wymaga obecności słońca – nie oznacza to jednak, że świecą tylko w dzień, a po zmroku się wyłączają. Jest dokładnie na odwrót – znajdujące się w lampach akumulatory magazynują energię, dzięki czemu można ją wykorzystać wieczorem i w nocy.

Zalety lamp solarnych to wszechstronne zastosowanie i łatwy montaż. Nie musisz podłączać kabli ani przygotowywać podłoża pod instalację. Zasilane energią słoneczną lampy możesz mocować bezpośrednio w ziemi, na elewacji, w pobliżu garażu czy bramy wjazdowej.

Jakie lampy solarne znajdziesz w naszym sklepie?

Lampy solarne kojarzą się przede wszystkim z niewielkimi dekoracyjnymi słupkami lub latarenkami, za pomocą których oświetla się ogrodowe alejki, oczka wodne czy taras. W ofercie naszego sklepu również znajdziesz takie oświetlenie, ale nasz asortyment lamp solarnych jest znacznie szerszy.

Jeśli odpowiednio dobierzesz rodzaj i moc lampy, posłuży ona w Twoim ogrodzie nie tylko jako efektowna dekoracja, lecz także jako wydajne źródło światła.

Kluczowym parametrem, na który warto zwrócić uwagę, jest moc strumienia świetlnego, wyrażana w lumenach. Jeśli zależy Ci na tym, by lampa solarna poprawiała widoczność w okolicy wejścia, bramy garażowej czy innych miejsc w Twoim ogrodzie, wybierz model o mocy co najmniej 1000 lumenów.

Szczególnie polecamy duże naświetlacze z wbudowanymi panelami fotowoltaicznymi, dające silne światło o szerokim zasięgu. Jeśli masz duży ogród lub chcesz wykorzystać darmowe źródło energii do oświetlenia placu, parkingu czy drogi wewnętrznej, zwróć uwagę na oprawy uliczne – lampy solarne o dużej mocy.

Lampy solarne dostępne w naszym sklepie wykorzystują technologię LED. Dzięki temu potrzebują do działania znacznie mniej energii niż tradycyjne lampy. Aby dodatkowo ograniczyć jej zużycie, możesz wybrać do swojego ogrodu lampy solarne z czujnikiem ruchu. Takie oświetlenie działa tak samo, jak wszystkie lampy wyposażone w czujniki – uruchamia się tylko wówczas, gdy wykryje obecność człowieka w pobliżu.

Lampy solarne z czujnikiem ruchu doskonale sprawdzą się jako oświetlenie drzwi czy bramy wjazdowej. Dzięki czujnikom nie musisz samodzielnie obsługiwać lamp solarnych i pamiętać o ich ciągłym włączaniu oraz wyłączaniu.

Wśród naszych lamp solarnych znajdziesz również lampy elewacyjne. To oprawy oświetleniowe, które dyskretnie podkreślą detale elewacji Twojego domu za pomocą jedno- lub dwukierunkowego strumienia świetlnego. Solarne lampy elewacyjne stanowią dekorację same w sobie – w naszym sklepie na pewno znajdziesz taki model, który wkomponuje się w styl Twojego budynku.

Gdzie najlepiej zastosować lampy solarne?

Ten rodzaj oświetlenia potrzebuje do działania jedynie światła słonecznego. Jeśli jesteś w stanie zapewnić dostęp do tego źródła energii na swojej posesji, wykorzystaj lampy solarne do oświetlenia ogrodu, bramy czy elewacji budynku.

Lampy solarne są doskonałą alternatywą tam, gdzie nie ma możliwości wykonania instalacji elektrycznej – na działce, w domku letniskowym, w siedlisku z dala od miasta. Możesz je jednak wykorzystać także w przydomowym ogrodzie. Zapewnisz w ten sposób efektywne oświetlenie otoczenia domu, a jednocześnie ograniczysz do zera koszty eksploatacyjne.

Nie należy zapominać również o walorach ekologicznych – używanie lamp solarnych służy kondycji naszej planety.

Oświetlenie ogrodowe bez dodatkowych kosztów? Postaw na lampy solarne!

Jednopixelowy obrazek