Znaleziono 365 produktów w kategorii

Lampy i oprawy elewacyjne

Twoja cena:
Twoja cena:
Twoja cena:
Twoja cena:
Twoja cena:
GOOBAY53881
Twoja cena:
GTVOS-ASTRITE27-20
Twoja cena:
Twoja cena:
Twoja cena:
GTVOS-ASTRITE27-80
Twoja cena:
Twoja cena:
BEMKO SP. Z O.O.C25-EL2-K-2GU10-GR
Twoja cena:
ORNO GROUP SP. Z O.O.AD-OP-6159WLPM4
Twoja cena:
Twoja cena:
Twoja cena:
WOJNAROWSCYSLIP007009
Twoja cena:
ORNO GROUP SP. Z O.O.AD-OP-6160WLPM4
Twoja cena:
Twoja cena:
ECO LIGHTEC79084
Twoja cena:
Twoja cena:
Twoja cena:
Twoja cena:
  • Indeks producenta:LD-SILVAGU10D-20
  • Indeks TIM:0004-00011-95035
  • Ocena:Dodaj opinię
GTVLD-SILVAGU10D-20
Twoja cena:

Oprawy elewacyjne

Lampy elewacyjne, które spełnią Twoje oczekiwania. Mamy to, czego potrzebujesz!

Twoja posesja jest już dobrze oświetlona, ale sam dom z zewnątrz nadal znika w ciemnościach? Lampy elewacyjne z naszego sklepu pozwolą Ci rozwiązać ten problem! Jedno- lub dwukierunkowe oświetlenie mocowane do ściany nie tylko poprawi widoczność i zwiększy bezpieczeństwo, lecz także korzystnie wpłynie na estetykę Twojego ogrodu. Zobacz, jakie lampy elewacyjne oferujemy w naszym sklepie!

Dlaczego lampy elewacyjne to dobry wybór?

Lamp elewacyjnych nie postrzega się zwykle jako artykułu pierwszej potrzeby w kwestii oświetlenia. O ile alejki ogrodowe czy otoczenie bramy wjazdowej są najczęściej dobrze oświetlone, to wzdłuż ścian budynku jest zazwyczaj dość ciemno.

Jeśli w Twoim przypadku wygląda to podobnie i chcesz to zmienić, postaw na lampy elewacyjne. Punktowe oświetlenie znacznie poprawia bezpieczeństwo na zewnątrz domu – dzięki lampom na ścianie budynku łatwo dostrzeżesz niechcianych gości w ogrodzie. Pozwolą one także w porę zauważyć nierówności, np. próg przed drzwiami.

Lampy elewacyjne możesz zamontować na dowolnym etapie, nie tylko podczas budowy czy prac wykończeniowych. Nadają się do montażu na każdym rodzaju murowanych ścian – zarówno na elewacji domu czy garażu, jak i np. na ogrodzeniu.

Stwórz efektowną dekorację domu za pomocą lamp elewacyjnych

Lampy elewacyjne sprawdzają się nie tylko od strony praktycznej. Umieszczenie ich na ścianie budynku to także doskonały sposób na stworzenie efektownej dekoracji domu widocznej z zewnątrz.

Łagodne światło, rozchodzące się w jednym lub dwóch kierunkach, podkreśli detale fasady, np. fakturę ścian z czerwonej cegły. Za pomocą lamp elewacyjnych wyeksponujesz także atrakcyjne elementy ogrodu, np. krzewy i kwiaty rosnące przy ścianie domu.

Lampy elewacyjne mogą pełnić funkcję dekoracyjną także w ciągu dnia. Warto o tym pamiętać w trakcie poszukiwań odpowiedniego modelu. Tego rodzaju lampy najlepiej prezentują się na ścianie wówczas, gdy są dopasowane stylem do wyglądu budynku.

Jak zapewnić taki efekt? Jeśli chcesz wykorzystać lampy elewacyjne na ścianie starego domu czy kamienicy, wybierz dekoracyjne lampy przypominające wyglądem tradycyjne kinkiety. W przypadku nowoczesnych budynków najlepiej sprawdzą się proste warianty o geometrycznych kształtach.

A jeśli zależy Ci na minimalistycznym efekcie, postaw na oprawy do wbudowania w ścianę – takie lampy elewacyjne są niemal niewidoczne z zewnątrz.

Lampy elewacyjne na lata? Wybierz najwyższe parametry i trwałe materiały

W przypadku lamp elewacyjnych na jakości lepiej nie oszczędzać. Pozornie mniejszy wydatek może po kilku latach skutkować większymi kosztami, gdy będziesz zmuszony wymienić oprawę na nową.

Zastanawiasz się, na co w takim razie zwrócić uwagę, by mieć pewność, że lampa elewacyjna jest produktem najwyższej jakości? Decyduje to tym przede wszystkim materiał, z jakiego ją wykonano. W przypadku produktów dostępnych w naszym sklepie stawiamy na aluminium, które doskonale sprawdza się w warunkach zewnętrznych – jest odporne na wilgoć i korozję.

O tym, czy lampa nadaje się do użytku zewnętrznego przez dłuższy czas, świadczy jeden z jej ważnych parametrów – stopień ochrony IP. Z lamp montowanych na ścianie najlepiej wybierać te o IP powyżej 44. Możesz mieć wówczas pewność, że lampa będzie odporna na działanie pyłu czy kropel wody.

Jeśli porównasz moc lamp elewacyjnych z mocą innych opraw oświetleniowych, zauważysz, że nie emitują one silnego światła. Ma to swoje uzasadnienie – zbyt silny strumień światła mógłby docierać przez okna do pomieszczeń w domu, co utrudniałoby domownikom sen i wypoczynek.

Lampy elewacyjne dostępne w naszym sklepie to produkty wykorzystujące energooszczędną technologię LED. Znacznie mniejszy pobór mocy w porównaniu z tradycyjnymi lampami oznacza dla Ciebie mniejsze wydatki na prąd.

Wykorzystaj lampy elewacyjne w swoim projekcie oświetlenia. Sprawdź naszą ofertę!

Jednopixelowy obrazek