Porównywarka

Zgłoś uwagi

Sklep TIM jest stale rozwijany, aby sprostać stale rosnącym potrzebom naszych klientów. Jeżeli pojawił się jakiś błąd na stronie, chciałbyś aby pojawiła się nowa funkcjonalność lub funkcja na stronie nie działa, tak jakbyś tego oczekiwał – prześlij nam informację.

Rodzaj zgłoszenia

Informacja kontaktowa (Abyśmy mogli poinformować o stanie zgłoszenia lub doprecyzować problem.)

Opis błędu / informacja do zgłoszenia:

Kategorie

Filtry

Cena

Producent

Seria produktu

Dostępność

Czy produkt jest w wyprzedaży

Wyczyść wszystkie filtry

Przeszukujemy teraz bazę naszych produktów,
aby znaleźć te, które spełniają Twoje wymagania.

z 1168

Kable i przewody

Wszędzie tam, gdzie niezbędne jest przesłanie energii elektrycznej bądź sygnałów elektrycznych lub optycznych, a warunki zewnętrzne niekoniecznie należą do sprzyjających, zastosowanie znajdują kable. TIM SA oferuje bogaty wybór kabli do różnych zastosowań, pochodzących od renomowanych dostawców z kraju i zagranicy.

Szczegółowy wykaz oferowanych kabli dostępny jest w katalogu produktów. Wystarczy jednak wspomnieć kable aluminiowe, miedziane, górnicze, okrętowe, sygnalizacyjne, telekomunikacyjne, stacyjne, kable i przewody do sieci napowietrznych, a także kable uniepalnione czy kable z zachowaniem funkcji elektrycznych podczas pożaru, by, dokładając do tego jeszcze chociażby światłowody, przewody stacyjne i telekomunikacyjne, przekonać się, jak bogata w asortyment i możliwości jego klasyfikacji jest to grupa.

Wśród wszystkich produktów sprzedawanych przez TIM SA kable stanowią ok. 20%.

Przewody to najczęściej sprzedawane produkty w TIM SA – stanowią ok. 25% artykułów elektrotechnicznych kupowanych przez naszych klientów.

W ofercie TIM SA znajdują się m.in. przewody audio-wideo, bezhalogenowe, dźwigowe, głębinowe, górnicze, grzejne, instalacyjne, kabelkowe, mieszkaniowe, samochodowe, przemysłowe, silikonowe, spawalnicze, sterownicze, płaskowniki miedziane i aluminiowe , a także szynoprzewody.