Znaleziono 12 produktóww kategorii

Podświetlany numer domu

LENA LIGHTING199684/HV
Twoja cena:
LENA LIGHTING199660/HV
Twoja cena:
ORNO GROUP SP. Z O.O.AD-OP-6117LPM4
Twoja cena:
Twoja cena:
Powiadom o dostępności
ENSTOAVR71
Twoja cena:
Twoja cena:
VOLTENOVO0688
Twoja cena:
Karta informacyjna produktu
Twoja cena:
PAULMANNPL79675
Twoja cena:
STEINEL007140
Twoja cena:
STEINEL650513
Twoja cena:
STEINEL650612
Twoja cena:

To, w jaki sposób oznaczysz swój budynek, zależy wyłącznie od Ciebie. Ze względów praktycznych warto jednak wybrać podświetlany numer domu – aby był dobrze widoczny również po zmroku. Na platformie TIM.pl znajdziesz podświetlane tabliczki, które doskonale sprawdzą się w warunkach zewnętrznych.

Wykonane z trwałych materiałów i wyposażone w szczelne osłony, tabliczki nie zawiodą nawet w czasie deszczu, mrozu czy upałów. Do naszej oferty wybieramy wyłącznie estetycznie wykonane oprawy, zgodne z najnowszymi trendami – dzięki temu będą stanowiły ozdobę fasady Twojego domu.

Numer domu w widocznym miejscu – zgodnie z przepisami

Czy wiesz, że jako właściciel domu jednorodzinnego jesteś zobowiązany do umieszczenia w widocznym miejscu numeru budynku na elewacji ? Przepisy nie narzucają kształtu ani koloru tabliczki z numerem. Dla własnej wygody i bezpieczeństwa warto jednak zadbać, by numer domu był jak najlepiej widoczny. Ułatwi to znalezienie odpowiedniego budynku nie tylko Twoim gościom, ale także – w razie potrzeby – służbom ratowniczym. Podświetlany numer domu przyda Ci się również wówczas, gdy prowadzisz własną działalność i przyjmujesz klientów w domowym gabinecie.

Dzięki zastosowanej technologii LED podświetlane numery domów, które oferujemy na TIM.pl, są doskonale widoczne po zmroku. Możesz mieć pewność, że zauważy je każdy, kto będzie mijał Twoją posesję.

Jak wybrać podświetlany numer domu, by był odporny na warunki zewnętrzne?

Na TIM.pl oferujemy wyłącznie produkty o wysokiej jakości wykonania. Dotyczy to również podświetlanych numerów domów. Jako elementy oprawy zewnętrznej budynku są stale narażone na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych, dlatego muszą być odpowiednio zabezpieczone przed niskimi i wysokimi temperaturami oraz wilgocią.

Producenci dbają o to, wyposażając je w szczelne osłony z tworzywa sztucznego lub szkła. Dzięki temu podświetlane numery domów mają wysoką klasę ochrony IP – co najmniej 44. Taka wartość oznacza, że do ich wnętrza nie dostaną się krople deszczu ani drobne zanieczyszczenia, które mogłyby uszkodzić podświetlany numer domu.

Wybrane modele tabliczek są wykonane ze stali szlachetnej lub innych wysokiej jakości metali. Zapewnia im to odporność na wilgoć oraz korozję. Oprawy z metalu doskonale prezentują się na fasadach nowoczesnych domów i dobrze współgrają z białym, szarym lub kremowym kolorem elewacji.

Oszczędzaj energię dzięki czujnikom zmierzchu i ruchu

Czujniki zmierzchu i czujniki ruchu, w które wyposażone są niektóre z podświetlanych numerów domu, to rozwiązanie oszczędzające energię i ułatwiające obsługę. Dzięki nim nie musisz pamiętać o włączaniu i wyłączaniu oświetlenia na co dzień. Oświetlenie uruchamia się automatycznie po wykryciu ruchu w pobliżu lub po zapadnięciu zmroku.

Energooszczędny, efektywny i estetycznie wykonany podświetlany numer domu? Znajdziesz go na TIM.pl – gotowy do montażu i dostępny od ręki!

Jednopixelowy obrazek