Wyłącznik nadprądowy 2P C 16A 10kA AC PLSM‑C16/2‑MW 242405
Cena:
Cechy techniczne
  • 2-biegunowy wyłącznik nadprądowy, charakterystyka C
  • Prąd znamionowy: 16 A
  • Zdolność łączeniowa: 10 kA (AC)
  • Napięcie znamionowe: 400 V
  • Częstotliwość pracy: 50 Hz
  • Zakres temperatur pracy: -25 °C do 75 °C