Wyłącznik nadprądowy 1P C 20A 10kA AC PLSM‑C20‑MW 242207
Cena:
Cechy techniczne
  • Prąd znamionowy: 20 A; częstotliwość pracy: 50 Hz.
  • Zakres temperatur pracy: od -25°C do +75°C.
  • Stopień ochrony: IP20; montaż na szynie DIN (standard 35 mm).
Zastosowanie produktu
  • Ochrona obwodów jednofazowych w budynkach mieszkalnych, biurowych i obiektach komercyjnych.
Dane techniczne
CN
Częstotliwość [Hz]
50
PKWiU
Prąd znamionowy [A]
20
Dane logistyczne
Kod kreskowy
Szerokość opakowania [mm]
75
Waga z opakowaniem [kg]
0.12
Opakowanie zbiorcze produktu
1/12/120/4320 szt.
Wysokość opakowania [mm]
20
Długość opakowania [mm]
85
Typ przesyłki - dla 1 jednostki sprzedażowej
Paczka
Producent / Podmiot odpowiedzialny
EATON ELECTRIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ul. Galaktyczna 30, 80-299 Gdańsk
wsparcietech@eaton.com
https://www.eaton.com/pl/pl-pl.html
5/5
(1 opinia)
5
1 opinia
4
0 opinii
3
0 opinii
2
1
18.02.2018|Opinia niezweryfikowana zakupem
Wyłącznik nadprądowy 1P C 20A 10kA AC PLSM-C20-MW 242207. Produkt solidny, dobrze wykonany obudowa wytrzymała nie pęka od byle uderzenia jak u chińskich odpowiedników. Wydaje mi się, że w tym przedziale cenowym i z tymi parametrami nic lepszego się nie kupi.