
Deregulacja energetyki coraz bliżej. Co zmieni się dla odbiorców i firm?
Zielona energiaNowe przepisy deregulacyjne dla energetyki coraz bliżej wejścia w życie! Pakiet przyjęty niedawno przez parlament ma uprościć część obowiązków po stronie firm energetycznych, uporządkować komunikację z odbiorcami i dodatkowo wprowadzić zmiany w ciepłownictwie. Co dokładnie się zmieni w najbliższej przyszłości i dla kogo?