Przedłużacz z wyłącznikiem MODERN 3‑gniazda z/u 3m /OMY 3x1,5/ MPS‑303W‑1,5
Kliknij, aby przejść do galerii
Producent:
ELGOTECH
Indeks producenta:
MPS-303W-1,5
Indeks TIM:
Cena:
Na zamówienie od TIM
Dane produktowe
Serie
Zamienniki
Dane produktowe
Dane logistyczne
Kod kreskowy
Typ przesyłki - dla 1 jednostki sprzedażowej
Paczka
Producent / Podmiot odpowiedzialny
Nazwa producenta
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe "ELGOTECH" SŁAWOMIR ZNAMIROWSKI
Adres pocztowy
Józefa Jedynaka 2, 32-020 Wieliczka
Adres e-mail
reklamacje@elgotech.pl
Adres strony internetowej
https://elgotech.pl/
Serie
Przedłużacz MODERN 3-gniazda z/u 1,5m /OMY 3x1/ MPS-301,5
brutto
DO KOSZYKA
Przedłużacz MODERN 3-gniazda z/u 3m /OMY 3x1/ MPS-303
brutto
Przedłużacz z wyłącznikiem MODERN 3-gniazda z/u 5m /OMY 3x1/ MPS-305W
Przedłużacz z wyłącznikiem MODERN 3-gniazda z/u 3m /OMY 3x1/ MPS-303W
Przedłużacz MODERN 3-gniazda z/u 1,5m /OMY 3x1,5/ MPS-301,5-1,5
Przedłużacz z wyłącznikiem MODERN 3-gniazda z/u 1,5m /OMY 3x1/ MPS-301,5W
Przedłużacz MODERN 3-gniazda z/u 3m /OMY 3x1,5/ MPS-303-1,5
Przedłużacz MODERN 3-gniazda z/u 5m /OMY 3x1/ MPS-305
Przedłużacz z wyłącznikiem MODERN 3-gniazda z/u 1,5m /OMY 3x1,5/ MPS-301,5W-1,5
Przedłużacz MODERN 3-gniazda z/u 5m /OMY 3x1,5/ MPS-305-1,5
Przedłużacz z wyłącznikiem MODERN 3-gniazda z/u 5m /OMY 3x1,5/ MPS-305W-1,5
Zamienniki
Przedłużacz 3-gniazda z/u 3m /H05VV-F 3G1/ biały P0313
Przedłużacz 3-gniazda z/u 3m /H05VV-F 3G1/ czarny PC0313
HELMO Przedłużacz standard 3x2P+Z z przewodem 3.0m 3x1.5 mm2 biały/jasnoszary 049488
Przedłużacz 3-gniazda z/u 10A 3m /OMY 3x1/ biały PS-370
HELMO Przedłużacz standard 3x2P+Z z przewodem 3.0m 3x1.5 mm2 czarny/grafitowy 049489
Przedłużacz 3-gniazdowy, 3m biały, 3x1,0mm OWY 34330
Listwa zasilajaca Eco-Line 3m 3x230V czarna H05VV-F 3G1,5 1157504130
Przedłużacz 3 gniazda 3m z/u 3x1.5mm2 CZARNE
Przedłużacz 3-gniazda z/u 3m /H05VV-F 3G1/ biały PM-BW-3G-30
Przedłużacz 3-gniazdowy, 3m biały, z wyłącznikiem, 3x1,0mm OWY 35330
Przedłużacz 3-gniazdowy, 3m grafit, 3x1,0mm OWY / 24344
Przedłużacz 3-gniazdowy 3m, 3x1,0mm OWY szary / 24240
Przedłużacz 3-gniazda z/u 10A 3m /OMY 3x1/ biały PS-370 T-110020
HELMO Przedłużacz premium obrotowy 3x2P+Z z przewodem 3.0m 3x1.5 mm2 biały/grafitowy 049458
Przedłużacz 3-gniazda z/u 3m /H05VV-F 3G1/ czarny LANBERG
Przedłużacz 3-gniazda z/u 3m /H05VV-F 3G1/ biały LANBERG
Przedłużacz 3-gniazda z/u 16A 3m /OMY 3x1,5/ biały PS-370