Cedar Łącznik świecznikowy hermetyczny IP44 10A biały WNt-500C01 WNT500C01


Twoja cena:16,38 złbrutto

Porównaj
Do schowka
Zapytaj o produkt
Drukuj

Opis produktu


Łącznik świecznikowy Cedar WNt-500C jest popularnym akcesorium elektroinstalacyjnym. Montaż w puszce wymaga użycia pazurków lub wkrętów. Sam łącznik sprawdzi się w garażach, kuchniach i łazienkach, czyli wszędzie tam, gdzie wymagany jest zwiększony stopień ochrony. W ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się łącznik świecznikowy Cedar WNt-500C firmy Schneider. Marka znana jest w branży z wysokiej jakości i wytrzymałości swoich niezawodnych produktów. Ramka instalacyjna wyprodukowana została z galwanizowanego metalu, zaś klawisze są plastikowe. Produkt dostępny jest w naszej ofercie w kolorze białym. Maksymalne napięcie wynosi 250V, zaś prąd znamionowy to 10A. Stopień ochrony zapewniony przez producenta równa się IP44. Produkt posiada dwa klawisze. Do skompletowania instalacji wymagane jest dokupienie ramki zewnętrznej Sedna. Łącznik świecznikowy Cedar WNt-500C dostępny jest w sprzedaży wysyłkowej na sztuki. Minimalne zamówienie konieczne do realizacji to raptem jedna sztuka prezentowanego produktu.

Dane techniczne


Ean
Miejsce na etykietę/oznaczenie
Stopień ochrony (IP)
Prąd łącznika [A]
Prąd łączeniowy do świetlówek [AX]
Układ połączeń
Przycisk
Liczba dźwigni
Podświetlenie
Sposób mocowania
Styki sygnału zwrotnego
Odcień koloru
Sposób montażu
Bezhalogenowe
Sposób działania
Konfiguracja elementów
Wykończenie powierzchni
Kolor
Zabezpieczenie powierzchni
Rodzaj materiału
Napięcie znamionowe [V]
Materiał
Przełącznik pralkowy

Opinie o produkcie


Opinia dodana 28.09.2017 r. przez użytkownika:

Natynkowy łącznik świecznikowy w kolorze białym. Seria Cedar jest osprzętem natynkowym oraz posiada IP44 ( bryzgoszczelność ) Tworzywo jest trwałe i błyszczące a sam produkt posiada atrakcyjną cenę.


Opinia dodana 09.01.2018 r. przez użytkownika:

Genialny sprzęt, bardzo trwały i w rozsądnych pieniądzach. Stosuje we wszystkich instalacjach przemysłowych. Gorąco polecam