Złącze kątowe żeńskie M12 4‑pinowe , XZCC12FCP40B
Kliknij, aby przejść do galerii
Producent:
SCHNEIDER
Indeks producenta:
XZCC12FCP40B
Indeks TIM:
Kategoria:
Wtyczki i gniazda przemysłowe
Cena:
54 szt.
Wysyłka w 24h
Dane produktowe
Opis produktu
Złącze kątowe żeńskie M12 4-pinowe
XZCC12FCP40B
Dane techniczne:
Typ:
Złącze wtykowe bez przewodu
Nazwa serii:
Uniwersalny
Przyłącze:
Konektor żeński kątowy M12, 4 piny
Materiał kołnierza:
Plastik
Masa produktu:
0,02 kg
Stopień ochrony IP:
IP67
Temperatura otoczenia dla pracy:
-5…60 °C
Dane produktowe
Dane techniczne
CN
Dane logistyczne
Kod kreskowy
Typ przesyłki - dla 1 jednostki sprzedażowej
Paczka
Producent / Podmiot odpowiedzialny
Podmiot odpowiedzialny
SEISAS (SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS
Adres pocztowy
rue Joseph Monier 35, 92500 Rueil-Malmaison
Adres e-mail
poland.helpdesk@se.com
Adres strony internetowej
https://www.se.com
Podobne produkty
Wtyczka prosta 4P PROFINET/ETHERNET M12 AB-C4-M12MSD-SH 22260820
brutto
DO KOSZYKA
brutto
Gniazdo z obudową 3P 250V czarne 770-103 WINSTA
Wtyczka prosta do czujnika M12 5PIN męska
Zestaw kompletny 4+PE stykowy żeński /obudowa pulpitowa + wkład/ EPIC KIT H-A 4 BS MAGS 75009620
Wtyczka gniazdo prosta do czujnika M12 5pin żeńska
Zestaw kompletny 3+PE stykowy męski /obudowa wtyczki + wkład/ EPIC KIT H-A 3 SS MTGV M20 75009602
Zestaw kompletny 10+PE stykowy żeński /obudowa pulpitowa + wkład/ EPIC KIT H-A 10 BS AG 75009627
Zestaw kompletny 4+PE męski /obudowa wtyczki + wkład/ EPIC KIT H-A 4 SS TG M20 75009613
Zestaw kompletny 4+PE stykowy męski /obudowa wtyczki + wkład/ EPIC KIT H-A 4 SS MTGV M20 75009614
Moduł Han DD 12 pinów (Quick-Lock 0,25-1,5 mm2) męski 250V 10A Han Modular 09140122632