Wyłącznik nadprądowy 3P B 10A 10kA AC PLSM‑B10/3‑MW 242444
Cena:
Cechy techniczne
  • Liczba biegunów: 3P (trójfazowy)
  • Charakterystyka wyzwalania: B (szybkie wyzwalanie przy prądach udarowych)
  • Prąd znamionowy: 10 A
  • Napięcie znamionowe: 400 V AC
  • Częstotliwość znamionowa: 50 Hz
  • Zdolność łączeniowa / zwarciowa: 10 kA (AC)
  • Zakres temperatur pracy: -25°C do +75°C