TOSIBOX Key z licencją mobilną TBK2

Twoja cena:
IlośćRabatCena brutto

Opis produktu


TOSIBOX Key to dożywotnia licencja sprzętowa. Klucz służy do autoryzacji bezpośredniego połączenia VPN pomiędzy komputerem a urządzeniami podłączonymi do routera TOSIBOX. Administrator klucza może parować klucz z wieloma routerami Tosibox, nadawać i zdalnie zarządzać uprawnieniami użytkowników wyposażonych w klucze sprzętowe lub programowe (Tosibox SoftKey). Połączenia pomiędzy kluczem TOSIBOX Key a routerami TOSIBOX Lock są szyfrowane, dane transportowane poprzez sieć publiczną nie są widoczne dla innych użytkowników.Specyfikacja:

- W cenie klucza 1 licencja Klient Mobilny na urządzenia z oprogramowaniem (Android, iOS) pozwalająca na połączenia VPN z urządzeń mobilnych

- Moduł kryptograficzny 2048 bit RSA

- Typ połączenia Layer2 / Layer3 (Open VPN)

- Pamięć 4 GB lub większa na oprogramowanie interfejsu klucza Tosibox i ustawienia dodatkowe

- USB 2.0 typ A

- Standard CSP/PKCS#11

- Wspierane systemy operacyjne: Windows 10, Windows 8/8.1 (32/64 bit), Windows 7 (32/64 bit), Windows Vista (32/64 bit), Windows XP (SP3), Windows Server 2003, Windows Server 2008 Mac OS X Lion 10.7 lub wcześniejszy (Intel 64-bit)

- Wymiary: 83 mm (dł.) x 22 mm (szer.) x 10 mm (wys.)

- Waga: 20 g

- Obudowa: aluminium

- Temperatura pracy: 0 stopni C ... +70 stopni C

- Temperatura składowania: -20 stopni C ... +80 stopni CDane produktowe


Dane techniczne

CN
85235190
Ean
6430046532502

Dane logistyczne

Ean
6430046532502
Typ przesyłki - dla 1 jednostki sprzedażowej
Paczka

Pliki do pobraniaOpinie


Opinia dodana 06.07.2018 r. przez użytkownika:

Podłączanie maszyn i instalacji automatyki do Internetu w celu serwisu i diagnostyki, zarządzanie dostępami dla pracowników zdalnych i firm zewnętrznych jest zadaniem trudnym. Wymaga posiadania wiedzy sieciowej, doboru odpowiednich urządzeń i zatrudnienia specjalisty ze znajomością zagadnień związanych z bezpiecznym przesyłaniem danych poprzez publiczną sieć Internet. Po uruchomieniu połączenia zdalnego będzie on także odpowiedzialny za utrzymanie połączenia, tak aby było zawsze aktywne.
1. Czy podłączanie maszyn i instalacji automatyki może być prostsze a koszty po uruchomieniu połączenia niższe?
2. Czy konfiguracja urządzeń może zostać zautomatyzowana a do obsługi całości nie będziemy musieli zatrudniać specjalisty od IT i sieci?
3. Czy nasze urządzenia i sieć informatyczna klienta będą bezpieczne?
4. Czy dane przesyłane przez Internet będą szyfrowane?
Odpowiedź na pytania powyżej przedstawia firma Tosibox Oy, Fiński producent urządzeń sieciowych i oprogramowania. Tosibox to firma, która odniosła sukces projektując produkty, które rozwiązują kłopotliwy problem zabezpieczenia dostępu i transferu danych do urządzeń przemysłowych w prosty sposób kierując się filozofią Plug & Go, bez żadnych kompromisów dotyczących cyberbezpieczeństwa.
Ważnym elementem bezpieczeństwa systemu jest sprzętowy klucz Tosibox Key. Po fizycznym sparowaniu klucza z pierwszym zakupionym routerem Tosibox Lock, klucz automatycznie konfiguruje się jako Klucz Master i powinien pozostać w rękach administratora systemu. Administrator instaluje oprogramowanie klucza na komputerze PC i może beż żadnej dodatkowej konfiguracji zestawić szyfrowane połączenie do routera Tosibox, który został wcześniej sparowany z kluczem i jest podłączony do Internetu.
Administrator wykorzystuje Klucz Master do:
- sprzętowego parowania go z kolejnymi routerami Tosibox,
- nadawania/zabierania uprawnień dostępowych do routerów Tosibox dla nowych użytkowników posiadających klucze sprzętowe Tosibox Key skonfigurowane przez administratora,
- nadawania/zabierania uprawnień dostępowych do routerów Tosibox dla nowych użytkowników posiadających licencje Tosibox SoftKey aktywowane przez administratora na ich komputerach PC.
Licencje Tosibox SoftKey są dokupowane osobno i przypisywane do Klucza Master administratora. Instrukcję zamówienia licencji znajdziesz tutaj