Sedna Design i Elements Łącznik świecznikowy z podświetleniem czarny antracyt SDD114105L
Cena:
Sedna - mały detal w wielkim stylu
SDD114105L
Łącznik świecznikowy z podświetleniem, czarny antracyt, to osprzęt serii Sedna Design & Elements marki Schneider Electric. Łącznik świecznikowy z podświetleniem ma malowane wykończenie powierzchni w kolorze czarnego antracytu i posiada następujące wymiary: szerokość 73 mm, wysokość 73 mm, głębokość 37 mm, głębokość wystawania 24 mm. Długość izolacji zdejmowanej z kabla to 13 mm. Łącznik charakteryzuje się stopniem ochrony IP20 i zakresem mocy wynoszącym 2300 W. Do produkcji łącznika wykorzystano tworzywo termoplastyczne o zwiększonej odporności na promieniowanie UV. Produkt jest montowany podtynkowo i posiada zaciski śrubowe. Urządzenie może byc wykorzystywane jako tradycyjny włącznik 2 niezależnych źródeł światła lub służyć do załączania innych urządzeń o maksymalnym poborze prądu do 10 AX. Łącznik świecznikowy posiada 3 zaciski: 2 zaciski, do których podłaczane są odbiorniki, oraz jeden zacisk, do którego podłączone jest zasilanie (L).Uwaga: produkty Sedna Design & Elements nie są kompatybilne z serią Sedna!
Opis serii
Styl odważny i wyrafinowany
Sedna Design
Wyróżniający się styl
Sedna Elements
Zrób wrażenie
Wykończenia osprzętu Sedna Elements wyglądem i fakturą przypominają drewno, kamień, metal czy szkło.
Gama produktów Sedna
Sedna - łączniki
Łączniki
Sedna - gniazda instalacyjne
Gniazda instalacyjne
Sedna - Ściemniacze
Ściemniacze
Sedna - przyciski żaluzjowe
Przyciski żaluzjowe
Sedna - gniazda USB
Gniazda USB
Sedna - gniazda teleinformatyczne
Gniazda teleinformatyczne
Sedna - termostaty
Termostaty
Sedna - ramki
Ramki
Kluczowe cechy produktu
Sedna - mały rozmiar mechanizmu
Mały rozmiar mechanizmu
Dzięki kompaktowej konstrukcji mechanizmu oraz jego małej głębokości (24 mm), łączniki i przyciski Sedna łatwo montuje się w puszkach instalacyjnych.
Sedna - schemat podłączenia
Schemat podłączenia
Sedna - zaciski w jednej linii
Zaciski w jednej linii
Sedna - mocowanie
Mocowanie
Solidne pazury z funkcją samo-powrotu zapewniają idealne dopasowanie podczas instalacji.
Sedna - dostęp do styków
Dostęp do styków
Sedna - system pozycjonowania
System pozycjonowania
Dopasowujący ustawienie urządzeń w przypadku montażu w ramce wielokrotnej.
Sedna - zaciski bezgwintowe
Zaciski bezgwintowe
Sedna - moduły LED
Moduły LED
Gama styli
Sedna - styl Vintage
Vintage
Sedna - styl Industrial
Industrial
Sedna - styl Black & White
Black & White
Sedna - styl Nordic Pastels
Nordic Pastels
Sedna - styl Botanical Garden
Botanical Garden
Sedna - styl Urban Chic
Urban Chic
Sedna - styl Pure Nature
Pure Nature
Zalety serii
Własne kompozycje
Własne kompozycje
Ponadczasowość
Ponadczasowość
Nienaganny wygląd niezależnie od upływającego czasu.
Estetyka i wygoda
Estetyka i wygoda
Wyróżniający się styl
Sedna Design
Wiser – Smart Home
Wiser App
Rozwiązania Smart Home na wyciągnięcie ręki
Najczęściej zadawane pytania dotyczące produktów serii Sedna
Pytanie
1. Czy jest gniazdo podwójne do systemu ramkowego?
Pytanie
2. Czy gniazdo podwójne pasuje do Sedna Design i Sedna Elements?
3. Czy jest gniazdo IP44 w Sednie? Czy jest kompatybilne z oboma stylami ramek?
4. Czy ramki wielokrotne są uniwersalne (do montażu pionowego i poziomego)?
5. Czy są gniazda z zaciskami bezgwintowymi?
6. Czy są łączniki z zaciskami na tzw. szybkozłączkę?
Tak, ofercie Sedna Design i Elements wszystkie łączniki (z wyjątkiem potrójnego, hotelowego 8A, czasowego, termostatów, czujników ruchu i łączników wchodzących w skład systemu Wiser) mają zaciski bezgwintowe, nazywane również bezśrubowymi lub potocznie tzw. szybkozłączką.
7. Jaki jest prąd ładowania w ładowarkach USB?
W ofercie Sedna Design i Elements występują gniazda ładowania USB:
- typ A+A SDDxxx401: 1 x 2.1 A lub 2 x 1.05 A
- typ A+C SDDxxx402: 1 x 2.4 A lub 2 x 1.2 A
8. Jaki jest wymiar płytki centralnej i klawiszów w Sedna Design i Sedna Elements?
54,5x54,5mm