Przedłużacz bębnowy MINI 15m 4x230V /PVC 3x1mm2/ szary OR-AE-1339/G
Twoja cena:
szt.


Opis produktu


Marka Orno Polska została założona w 1990 roku. Firma specjalizuje się w produkcji między innymi nowoczesnych dzwonków, zarówno przewodowych, jak i bezprzewodowych, różnego rodzaju artykułów oświetleniowych, systemów alarmowych, watomierzy czy też urządzeń związanych z automatyką domową. Jednym z produktów zaprojektowanych oraz wyprodukowanych przez ten koncern jest dany tutaj przedłużacz. Jest to model bębnowy typu mini.
Osprzęt wykonano z wysokiej jakości, starannie dobranego przez specjalistów współpracujących z koncernem, tworzyw sztucznego. W tym przypadku ten materiał ma uniwersalny, szary kolor. Przedłużacz wyposażono w cztery gniazda. Każde z nich działa przy napięciu znamionowym o wartości 230 V. Z kolei wartość prądu znamionowego wynosi 10 A. Warto również wziąć pod uwagę wymiary tego produktu. Przekrój poprzeczny żył jest bowiem równy 1 mm2. Natomiast długość przewodu zasilającego wynosi 15 m.
Ten model opisano za pomocą raczej niskiego stopnia ochrony IP 20. Takie oznaczenie stanowi dla nas informację o tym, że ten model jest chroniony przed szkodliwym działaniem ciał obcych o średnicy 12,5 mm i większymi. Nie jest jednak zabezpieczony przed działaniem strumieni wody.

Dane produktowe


Dane techniczne

Stopień ochrony (IP)
IP20
Kolor
Szary
Prad znamionowy [A]
10
Liczba gniazd z bolcem
4
Materiał
Tworzywo sztuczne
Odcień koloru
--
Przekrój poprzeczny żył [mm2]
1
Długość przewodu zasilającego [m]
15

Dane logistyczne

Ean
5901752487390
Szerokość opakowania [mm]
180
Waga z opakowaniem [kg]
1.00
Wysokość opakowania [mm]
160
Długość opakowania [mm]
260
Typ przesyłki - dla 1 jednostki sprzedażowej
Paczka

Pliki do pobrania


SerieOpinie