Znaleziono 46 produktów od producenta

"ELPIO-SP-Z-O-O"

Patchcord LC/APC-SC/APC SM 2m Simplex G.657A1, 2mm, 1szt.

Producent:

ELPIO SP. Z O.O.| 26713

Indeks producenta:26713

Indeks TIM:0001-00013-68177

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Szafa stojąca 19 32U, drzwi przednie blacha, 600/600/1610 (szer./gł./wys. mm), konstrukcja skręcana (TOT-G1.6632.9000)

Producent:

ELPIO SP. Z O.O.| 26361

Indeks producenta:26361

Indeks TIM:0001-00013-67862

Kategoria:Obudowy 19 cali

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Kabel światłowodowy tcFTTH-2J, G.657A1, FRP, biały /1000m

Producent:

ELPIO SP. Z O.O.| 26405

Indeks producenta:26405

Indeks TIM:0001-00013-52367

Kategoria:Światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Patchcord SC/APC SM 3m LSZH G.657A1, 3mm, 1szt

Producent:

ELPIO SP. Z O.O.| 7474

Indeks producenta:7474

Indeks TIM:0001-00013-68368

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Patchcord SC/APC SM 45m LSZH G.657A1, 3mm, 1szt.

Producent:

ELPIO SP. Z O.O.| 26688

Indeks producenta:26688

Indeks TIM:0001-00013-68186

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Patchcord FC/UPC-FC/UPC SM 20m zewnętrzny LSZH G.652D, 3mm, 1szt.

Producent:

ELPIO SP. Z O.O.| 3772

Indeks producenta:3772

Indeks TIM:0001-00013-68184

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Patchcord FC/UPC-FC/UPC SM 50m zewnętrzny LSZH G.652D, 3mm, 1szt.

Producent:

ELPIO SP. Z O.O.| 3777

Indeks producenta:3777

Indeks TIM:0001-00013-68144

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Patchcord SC/APC SM 10m LSZH G.657A1, 3mm, 1szt.

Producent:

ELPIO SP. Z O.O.| 7477

Indeks producenta:7477

Indeks TIM:0001-00013-68071

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Pigtail SC/APC SM 1m 12-kolorowy LSZH G.657A1, 0,9mm 1szt.

Producent:

ELPIO SP. Z O.O.| 3742

Indeks producenta:3742

Indeks TIM:0001-00013-68065

Kategoria:Pigtaile światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Pigtail SC/APC SM 2m 12-kolorowy LSZH G.657A1, 0,9mm 1szt.

Producent:

ELPIO SP. Z O.O.| 3739

Indeks producenta:3739

Indeks TIM:0001-00013-68064

Kategoria:Pigtaile światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Adaptor optyczny SC/APC, SM Duplex 1szt.

Producent:

ELPIO SP. Z O.O.| 24766

Indeks producenta:24766

Indeks TIM:0001-00013-68061

Kategoria:Elementy montażowe do rozbudowy

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Szafa stojąca 19 27U, drzwi przednie blacha, 600/600/1388 (szer./gł./wys. mm), konstrukcja skręcana (TOT-G1.6627.9000)

Producent:

ELPIO SP. Z O.O.| 26359

Indeks producenta:26359

Indeks TIM:0001-00013-67861

Kategoria:Obudowy 19 cali

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Kabel koncentryczny tc690CU-PE (RG-6Cu /1,13 /TRI-SHIELD) zewnętrzny / 305m/

Producent:

ELPIO SP. Z O.O.| tc690CU-PE/305

Indeks producenta:tc690CU-PE/305

Indeks TIM:0001-00014-13068

Kategoria:Koncentryczne

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Złącze kompresyjne tcF6D-113 na kabel typu RG-6-1,13 / 100szt/

Producent:

ELPIO SP. Z O.O.| tcF6D-113

Indeks producenta:tcF6D-113

Indeks TIM:0001-00014-13070

Kategoria:Złącza koncentryczne

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Kabel koncentryczny tc680CCS (RG-6 /1,02 / TRI-SHIELD) /305m/

Producent:

ELPIO SP. Z O.O.| tc680CCS/305

Indeks producenta:tc680CCS/305

Indeks TIM:0001-00014-13074

Kategoria:Koncentryczne

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Kabel koncentryczny tc690CU (RG-6Cu /1,13 /TRI-SHIELD) /500m/

Producent:

ELPIO SP. Z O.O.| tc690CU/500

Indeks producenta:tc690CU/500

Indeks TIM:0001-00014-13066

Kategoria:Koncentryczne

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Kabel koncentryczny tc680CU (RG-6Cu /1,02 /klasa A) /305m/

Producent:

ELPIO SP. Z O.O.| tc680CU/305

Indeks producenta:tc680CU/305

Indeks TIM:0001-00014-13072

Kategoria:Koncentryczne

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Patchcord SC/APC SM 20m LSZH G.657A1, 3mm, 1szt.

Producent:

ELPIO SP. Z O.O.| 7480

Indeks producenta:7480

Indeks TIM:0001-00013-68179

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Patchcord SC/APC SM 3m LSZH G.657B3, 2mm, 1szt.

Producent:

ELPIO SP. Z O.O.| 3475

Indeks producenta:3475

Indeks TIM:0001-00013-68176

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Patchcord SC/APC SM 5m LSZH G.657A1, 3mm, 1szt.

Producent:

ELPIO SP. Z O.O.| 7475

Indeks producenta:7475

Indeks TIM:0001-00013-68183

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Patchcord SC/APC SM 20m LSZH G.657B3, 2mm, 1szt.

Producent:

ELPIO SP. Z O.O.| 7498

Indeks producenta:7498

Indeks TIM:0001-00013-68157

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Patchcord SC/APC SM 30m LSZH G.657A1, 3mm, 1szt.

Producent:

ELPIO SP. Z O.O.| 7453

Indeks producenta:7453

Indeks TIM:0001-00013-68181

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Patchcord SC/APC SM 2m LSZH G.657A1, 3mm, 1szt.

Producent:

ELPIO SP. Z O.O.| 7473

Indeks producenta:7473

Indeks TIM:0001-00013-68069

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Złącze kompresyjne tcF6KOMPR, na kabel typu RG-6 / 100szt/

Producent:

ELPIO SP. Z O.O.| tcF6KOMPR

Indeks producenta:tcF6KOMPR

Indeks TIM:0001-00014-13073

Kategoria:Złącza koncentryczne

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Filtry

Cena

od
do
Dostępność

Nowość

Sortuj [A-Z]