Porównywarka

Zgłoś uwagi

Sklep TIM jest stale rozwijany, aby sprostać stale rosnącym potrzebom naszych klientów. Jeżeli pojawił się jakiś błąd na stronie, chciałbyś aby pojawiła się nowa funkcjonalność lub funkcja na stronie nie działa, tak jakbyś tego oczekiwał – prześlij nam informację.

Rodzaj zgłoszenia

Informacja kontaktowa (Abyśmy mogli poinformować o stanie zgłoszenia lub doprecyzować problem.)

Opis błędu / informacja do zgłoszenia:

Strefa producenta - EMOS
Przeglądaj produkty EMOS wg kategorii:
 
Strefa producenta - EMOS
Strefa producenta - EMOS

30 lat istnienia na rynku. Pięć oddziałów w Europie. Ponad 400 milionów klientów w 26 krajach. To tylko liczby ale świadczą o zaufaniu, którym obdarzyło nas tak wielu.

Od 2004 roku spółka EMOS PL jest wyłącznym dystrybutorem produktów EMOS na rynku polskim. Oferujemy domowe produkty elektryczne, które codziennie towarzyszą każdemu z nas. Zwłaszcza źródła światła i oprawy do użytku domowego i przemysłowego, przedłużacze, latarki, anteny, małe urządzenia elektroniczne – multimetry, testery, dzwonki itp.

Co jest naszą mocną stroną?

Doskonała dostępność produktów w magazynie, szybka logistyka i łatwa komunikacja.
Wieloletnie doświadczenie i znajomość branży pozwala nam na systematyczne weryfikowanie potrzeb rynku i dopasowywanie oferty do jego potrzeb. Nasz sprzęt cieszy się uznaniem ze względu na funkcjonalność, praktyczność i stosunek jakości do ceny.

Zaufaj nam i … making life easy :)

 
Bestsellery producenta EMOS:
 
 
 
Produkty EMOS które wybraliśmy dla Ciebie:
 
 
Zobacz materiały wideo producenta EMOS:
 
Produkty EMOS
Do góry