Porównywarka

Zgłoś uwagi

Sklep TIM jest stale rozwijany, aby sprostać stale rosnącym potrzebom naszych klientów. Jeżeli pojawił się jakiś błąd na stronie, chciałbyś aby pojawiła się nowa funkcjonalność lub funkcja na stronie nie działa, tak jakbyś tego oczekiwał – prześlij nam informację.

Rodzaj zgłoszenia

Informacja kontaktowa (Abyśmy mogli poinformować o stanie zgłoszenia lub doprecyzować problem.)

Opis błędu / informacja do zgłoszenia:

Strefa producenta - ASSMANN
Przeglądaj produkty ASSMANN wg kategorii:
 
Strefa producenta - ASSMANN
 
Strefa producenta - ASSMANN

Już od 1992 roku sprzedajemy i dystrybuujemy rozwiązania teleinformatyczne w zakresie sieci, instalacji niskoprądowych, bezpieczeństwa CCTV oraz multimediów i akcesoriów komputerowych. Jesteśmy właścicielem marki DIGITUS®, a ponadto posiadamy w ofercie uznane i renomowane marki, takie jak: Belden, Nexans, IEC LOCK, Panduit czy Fluke Networks - najważniejszych producentów w swoich segmentach rynku.

Oferujemy nie tylko gotowe rozwiązania, ale zajmujemy się również przeprowadzaniem certyfikowanych szkoleń dla instalatorów oraz projektantów. Fachowcy, którzy tworzą nasz zespół, codziennie mierzą się z nowymi wyzwaniami i wymagającymi zleceniami. To dzięki temu zapewniamy najwyższą jakość produktów, usług oraz przekazywanej wiedzy.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów stworzyliśmy cenioną wypożyczalnię certyfikowanych urządzeń pomiarowych – gwarantujemy, że zawsze mają aktualne świadectwa kalibracji i można ich użyć w każdej chwili.

Strefa producenta - ASSMANN
 
Bestsellery producenta ASSMANN:
 
 
 
Produkty ASSMANN które wybraliśmy dla Ciebie:
 
 
Zobacz materiały wideo producenta ASSMANN:
 
Produkty ASSMANN
Do góry