Kurtyna powietrzna WRMS12+ 12KW 180cm czujnik drzwiowy

Twoja cena:

Opis produktu

Opis produktu

Kurtyna powietrzna Warmtec WRMS12+ to profesjonalne urządzenie zapewniające silny strumień powietrza, pozwalające wytworzyć skuteczną barierę przy wejściach do 3 m zarówno przed wychłodzeniem pomieszczenia poprzez otwarte drzwi jak również przed owadami, kurzem oraz dymem.

Bardzo nowoczesne i popularne urządzenie o mocy grzewczej do 12 kW i szerokości 180 cm. Wyposażone w nowoczesny układ sterujący, który pozwala na podłączenie czujnika otwarcia drzwi jak również termostatu. Jej obudowa wykonana jest z lakierowanej proszkowo stali z dodatkowymi aluminiowymi nakładkami, zapewnia to długotrwałą ochronę antykorozyjną, natomiast ich nowoczesna stylistyka idealnie wpasowuje się do każdego wystroju pomieszczeń. Kurtyny firmy Warmtec znajdują szczególnie zastosowanie nad drzwiami wejściowymi lub oknami. Stosuje się je do różnego rodzaju obiektów handlowych, biur, hoteli, magazynów oraz innych pomieszczeń użytkowych.

Urządzenie to można stosować wszędzie tam, gdzie ważna jest skuteczność działania oraz długa żywotność. Zastosowanie komponentów o wysokiej wytrzymałości gwarantuje długi okres użytkowania.

Zastosowana nowoczesna grzałka PTC jest bardzo wydajna i energooszczędna, szybko podgrzewa wydmuchiwane powietrze. W kurtynie WRMS+ występuje 3 stopniowa regulacja mocy grzewczej, a także możliwość ustawienia nawiewu bez ogrzewania (cyrkulacja powietrza w sezonie letnim). Komfort użytkowania podnosi także kultura pracy kurtyny powietrznej WRMS12+, której poziom dźwięku nie przekracza 57 dB co można uznać za wynik bardzo dobry. Wyposażony dodatkowo w nowoczesny układ sterujący, który pozwala na podłączenie czujnika otwarcia drzwi jak również termostatu.

Kurtyna WRMS+ jest bardzo łatwa w obsłudze, model ten wyposażono w układ sterowania z diodami LED znajdujący się na przednim panelu kurtyny. Dodatkowo urządzenie to posiada pilota zdalnego sterowania. Dzięki niemu możliwa jest pełna kontrola (włączenie, wyłączenie, 2 stopniowa zmiana siły nadmuchu, 3 stopniowa zmiana mocy grzewczej) w zasięgu 8 m, a jego obsługa jest intuicyjna i wygodna.

Zalety kurtyny powietrza Warmtec WRMS-12+

Czujnik drzwiowy w zestawie

Obudowa lakierowana proszkowo

Energooszczędna grzałka PTC

3 stopnie mocy grzewczej

Regulowana strumienica

Pilot zdalnego sterowania

Technologia wychłodzenia kurtyny

Przełączniki sterujące

Potrójna technologia bezpieczeństwa

Możliwość zasilania na 230 lub 400 V

Możliwość ustawienia nawiewu bez ogrzewania

Dane techniczne:

 • Moc grzewcza [kW]: 12
 • Przepływ powietrza [m3/h]: 2700
 • Max. prędkość powietrza [m/s]: 13,6
 • Max. wysokość montażu [m]: 3
 • Moc dmuchawy [W]: 300
 • Poziom hałasu maksymalny [dB(A)]: 60
 • Zasilanie [V/Hz]: 230/50, 400/50
 • Wysokość [cm]: 26
 • Szerokość [cm]: 180
 • Głębokość [cm]: 19
 • Waga [kg]: 25
 • Gwarancja: 36 miesięcy
 • Sposób montażu: poziomy

Dane produktowe

Dane techniczne

Napięcie podłączenia [V]
230
Maksymalna moc grzewcza [W]
12
Przepływ powietrza od/do [m3/h]
2700
Głębokość [mm]
190
Szerokość [mm]
1800
Poziom hałasu (podczas pracy) od/do [dB(A)]
60
Maksymalna wysokość montażu [m]
3
Wysokość [mm]
260

Dane logistyczne

Ean
5902605401662
Typ przesyłki - dla 1 jednostki sprzedażowej
Paczka

Opinie