Programator czasowy cyfrowy TS-EF1 P5501

Twoja cena:
Emos jest jednym z liderów na międzynarodowym rynku elektronicznym. Firma działa prężnie do niemal 30 lat, poznając realia europejskiego rynku i potrzeby tutejszych klientów. Koncern jest w stanie przystosować aparaturę wytwarzaną w zakładach produkcyjnych Emos do potrzeb i preferencji odbiorców. Główna siedziba koncernu zlokalizowana jest w Czechach. Marka posiada także oddziały w innych państwach: w Polsce, Słowenii, na Słowacji oraz na Węgrzech.
W ofercie firmy znajduje się bogaty wybór programatorów czasowych, których powyższa wersja jest cyfrowa. Gniazdo, które dołączono do panelu posiada bolec uziemiający dla większego bezpieczeństwa. Urządzenie to jest przeznaczone do pracy w pomieszczeniach zamkniętych. Jak informuje symbol stopnia ochrony IP20, produkty te nie są odporne na działanie wilgoci i zanieczyszczeń. Artykuł wyposażono w zegar tygodniowy. Programator można zamontować za pomocą adaptera wtykowego z gniazdkiem. Minimalny czas przełączenia wynosi w tym przypadku 1 min.
Napięcie zasilania w przypadku powyższego urządzenia jest zmienne. Jego wartość przy częstotliwości 50 Hz wynosi od 230 V do 250 V. Znamionowy prąd przełączania przy 230 V i napięciu zmiennym wynosi 16 A.

Dane techniczne

CN
8536909500
Sposób montażu
Adapter wtykowy z gniazdkiem
Model
Cyfrowy
Rodzaj zegara
Zegar tygodniowy
Zakres napięcia zasilającego [V] do
250
Częstotliwość napięcia zasilania od/do [Hz] do
50
Minimalny czas przełączania [min]
1
Stopień ochrony (IP)
IP20
Rodzaj napięcia zasilającego
AC
Rodzaj gniazdka
Z bolec uziemiający
Zakres napięcia zasilającego [V] od
230
Częstotliwość napięcia zasilania od/do [Hz] od
50
Znamionowy prąd przełączania 230 V AC [A]
16

Dane logistyczne

Ean
8595025319746
Szerokość opakowania [mm]
100
Waga z opakowaniem [kg]
0.24
Wysokość opakowania [mm]
90
Długość opakowania [mm]
215
Typ przesyłki - dla 1 jednostki sprzedażowej
Paczka