Preparat dezynfekujący CLINEX DEZOFast 5l


Twoja cena:90,59 złbrutto

Porównaj
Do schowka
Zapytaj o produkt
Drukuj

Opis produktu


Niezwykle skuteczny w walce z koronawirusem, znajdującym się na różnego rodzaju powierzchniach, bezaldehydowy, wysokowydajny środek dezynfekujący DezoFast marki CLINEX. Posiada doskonałe właściwości bakteriobójcze i szerokie spektrum działania przeciwko bakteriom, drożdżom, grzybom, wirusom i sporom. DezoFast jest niezwykle skuteczny w zwalczaniu zarodników Clostridium difficile (jedna z najczęstszych przyczyn rzekomobłoniastego zapalenia jelit).

Idealny do stosowania w: szpitalach, obiektach opieki długoterminowej, instytucjach, restauracjach, zakładach przetwórstwa spożywczego, szkołach i innych

Obszar zastosowań: gastronomia, toalety, sale konsumpcyjne, biura, środki komunikacji miejskiej, centra handlowe, siłownia i kluby fitness, żłobki, przedszkola i szkoły, zakłady fryzjerskie, salony tatuażu, salony kosmetyczne - wszystkie powierzchnie wodoodporne, za wyjątkiem narzędzi. Doskonale sprawdzi się także w izbach przyjęć czy gabinetach stomatologicznych (do dezynfekcji podłóg i ścian - za wyjątkiem narzędzi).

Najważniejsze cechy:

- Bezaldehydowy, wysokowydajny środek dezynfekujący

- Wyjątkowa skuteczność bakteriobójcza i wirusobójcza

- Skuteczny także w walce z koronawirusem znajdującym się na różnego rodzaju powierzchniach

- Skuteczny w zwalczaniu bakterii, drożdży, grzybów, wirusów otoczkowych i bezotoczkowych oraz zarodników Clostridium difficile

- Czyści i dezynfekuje w obecności brudu, krwi i białek

Specyfikacja:

- Rodzaj: Gotowy roztwór

- Pojemność: 5 litr

Dnia 6 marca 2020 roku produkt Clinex DEZOFast uzyskał pozwolenie na obrót produktem biobójczym wydane przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych numer 8010/20.

Dane techniczne


PKWiU
Ean

Opinie o produkcie