Wyłącznik nadprądowy ETIMAT 10 4p B125 002127733
Kliknij, aby przejść do galerii
Producent:
ETI POLAM
Indeks producenta:
Indeks TIM:
Cena:
1 szt.
Wysyłamy w 72h
Dane produktowe
Serie
Akcesoria
Zamienniki
Dane produktowe
Dane logistyczne
Kod kreskowy
Typ przesyłki - dla 1 jednostki sprzedażowej
Paczka
Producent / Podmiot odpowiedzialny
Podmiot odpowiedzialny
ETI POLAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres pocztowy
Jana Pawła II 18, 06-100 Pułtusk
Adres e-mail
etipolam@etipolam.com.pl
Adres strony internetowej
https://www.etipolam.com.pl/
Serie
Wyłącznik nadprądowy 1P B 16A 10kA AC ETIMAT10 002121716
brutto
DO KOSZYKA
Wyłącznik nadprądowy 1P B 10A 10kA AC ETIMAT10 002121714
brutto
Wyłącznik nadprądowy 1P B 6A 10kA AC ETIMAT10 002121712
Wyłącznik nadprądowy 3P C 25A 10kA AC ETIMAT10 002135718
Wyłącznik nadprądowy 1P C 16A 10kA AC ETIMAT10 002131716
Wyłącznik nadprądowy 3P C 32A 10kA AC ETIMAT10 002135719
Wyłącznik nadprądowy 1P C 20A 10kA AC ETIMAT10 002131717
Wyłącznik nadprądowy 3P C 16A 10kA AC ETIMAT10 002135716
Wyłącznik nadprądowy 3P B 16A 10kA AC ETIMAT10 002125716
Wyłącznik nadprądowy 3P C 80A 10kA AC ETIMAT10 02135731
Wyłącznik nadprądowy 1P C 25A 10kA AC ETIMAT10 002131718
Wyłącznik nadprądowy 3P C 20A 10kA AC ETIMAT10 002135717
Wyłącznik nadprądowy 3P C 50A 6kA AC ETIMAT10 002135721
Wyłącznik nadprądowy 3P C 40A 10kA AC ETIMAT10 002135720
Wyłącznik nadprądowy 1P C 32A 10kA AC ETIMAT10 002131719
Wyłącznik nadprądowy 3P C 6A 10kA AC ETIMAT10 002135712
Akcesoria
Styki pomocnicze do ETIMAT10 80A i 125A PSM ETIMAT 80/125 002159121
Wyzwalacz napięciowy wzrostowy DA ETIMAT 80/125 110–415V AC 002159321