Wyłącznik nadprądowy 2P C 32A 6kA DC ETIMAT10 002138719
Kliknij, aby przejść do galerii
Producent:
ETI POLAM
Seria produktu:
ASTI - ETIMAT 10
Indeks producenta:
Indeks TIM:
Kategoria:
Wyłączniki nadmiarowoprądowe
Cena:
Na zamówienie z Magazynu Zewnętrznego
Dane produktowe
Pliki i bezpieczeństwo produktu
Serie
Akcesoria
Zamienniki
Dane produktowe
Dane techniczne
CN
Rodzaj napięcia
DC
Prąd znamionowy [A]
32
Charakterystyka wyzwalania
C
Klasa ograniczenia energii
3
Stopień ochrony (IP)
IP20
Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa wg EN 60898 [kA]
PKWiU
Głębokość wbudowania [mm]
42,5
Napięcie znamionowe [V]
230
Liczba biegunów
2
Szerokość wyrażona liczbą modułów
2
Jednocześnie rozłączany biegun N
Nie
Możliwość dodatkowego wyposażenia
Nie
Dane logistyczne
Kod kreskowy
Szerokość opakowania [mm]
80
Waga z opakowaniem [kg]
0.23
Wysokość opakowania [mm]
40
Długość opakowania [mm]
90
Typ przesyłki - dla 1 jednostki sprzedażowej
Paczka
Producent / Podmiot odpowiedzialny
Podmiot odpowiedzialny
ETI POLAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres pocztowy
Jana Pawła II 18, 06-100 Pułtusk
Adres e-mail
etipolam@etipolam.com.pl
Adres strony internetowej
https://www.etipolam.com.pl/
Serie
Wyłącznik nadprądowy 1P B 16A 10kA AC ETIMAT10 002121716
brutto
DO KOSZYKA
Wyłącznik nadprądowy 1P B 10A 10kA AC ETIMAT10 002121714
brutto
Wyłącznik nadprądowy 1P B 6A 10kA AC ETIMAT10 002121712
Wyłącznik nadprądowy 3P C 25A 10kA AC ETIMAT10 002135718
Wyłącznik nadprądowy 1P C 16A 10kA AC ETIMAT10 002131716
Wyłącznik nadprądowy 1P C 20A 10kA AC ETIMAT10 002131717
Wyłącznik nadprądowy 3P C 32A 10kA AC ETIMAT10 002135719
Wyłącznik nadprądowy 3P C 16A 10kA AC ETIMAT10 002135716
Wyłącznik nadprądowy 3P B 16A 10kA AC ETIMAT10 002125716
Wyłącznik nadprądowy 3P C 80A 10kA AC ETIMAT10 02135731
Wyłącznik nadprądowy 1P C 25A 10kA AC ETIMAT10 002131718
Wyłącznik nadprądowy 3P C 20A 10kA AC ETIMAT10 002135717
Wyłącznik nadprądowy 3P C 50A 6kA AC ETIMAT10 002135721
Wyłącznik nadprądowy 3P C 40A 10kA AC ETIMAT10 002135720
Wyłącznik nadprądowy 1P C 32A 10kA AC ETIMAT10 002131719
Wyłącznik nadprądowy 3P B 20A 10kA AC ETIMAT10 002125717
Akcesoria
Wyzwalacz wzrostowy 230V AC/DC DA ETIMAT10 230 AC/DC 002159301
Styk pomocniczy 1Z 1R montaż boczny PS ETIMAT 10 - MD 002159031
Styk pomocniczy 1R montaż boczny PS ETIMAT 10 002159032
Styk pomocniczy 1Z montaż boczny PS ETIMAT 10 002159033
Zaślepka do plombowania zacisków ETIMAT10 ZDP 002159041 /12szt./
Wyzwalacz napięciowy (wzrostowy) DA ETIMAT 10 24V AC/DC 002159312
Zaślepka do zakrywania zacisków ETIMAT10 ZDZ 002159011
Wyzwalacz napięciowy (wzrostowy) DA ETIMAT 10 48V AC/DC 002159311