Podziel się wiedzą:

Nowość w ofercie: elektronarzędzia akumulatorowe Rawlplug

elektronarzędzia Rawlplug
Artykuł sponsorowanyArtykuł sponsorowany
Artykuł sponsorowany

W miarę rozwoju sektora budowlanego, zapotrzebowanie na kompleksowe rozwiązania stale wzrasta. W odpowiedzi na tę potrzebę Rawlplug – producent technik zamocowań z ponad 100-letnim doświadczeniem, wprowadził do swojej oferty elektronarzędzia akumulatorowe. Zobacz nowości na TIM.pl!

Spis treści:

  1. Kompleksowa oferta dla eksperta - elektronarzędzia akumulatorowe Rawlplug
  2. Wiertarko-wkrętarki: trzy modele, trzy zastosowania
  3. Szlifierki kątowe Rawlplug: nowe modele, więcej mocy
  4. Cięcie jeszcze nigdy nie było tak proste - elektronarzędzia Rawlplug
  5. Najdłuższa gwarancja na rynku na wszystko - elektronarzędzia Rawlplug

Kompleksowa oferta dla eksperta - elektronarzędzia akumulatorowe Rawlplug

Oferta Rawlplug 18 V obejmuje kompatybilne ze sobą produkty, takie jak niezawodne elektronarzędzia akumulatorowe, ładowarki, a także akumulatory o zróżnicowanych pojemnościach. Ostatnio linia ta została poszerzona o kolejne nowoczesne maszyny, których cechą wspólną jest doskonała ergonomia i jakość wykonania.

Wiertarko-wkrętarki: trzy modele, trzy zastosowania

W ofercie wiertarko-wkrętarek akumulatorowych Rawlplug znajdują się obecnie trzy elektronarzędzia, które możesz dobrać adekwatnie do prac, jakim będą musiały sprostać. Wszystkie wyposażone są w dwa biegi umożliwiające dostosowanie prędkości i momentu obrotowego do wykonywanej pracy oraz przekładnie planetarne wykonane ze stali wysokiej jakości.

  1. Maszyna lekka – R-PDD18-55-M2 – oferuje 16 + 1 pozycji sprzęgła, dzięki czemu użytkownik optymalnie dobierze moment obrotowy w zależności od rodzaju podłoża, w jakim pracuje. W tym modelu przekładnia planetarna generuje moment obrotowy do 55 Nm. W zestawie M2 są dwa akumulatory litowo-jonowe o pojemności 2,0 Ah i 60-minutowa ładowarka, ale maszynę można kupić także w skromniejszych wariantach wyposażenia, w tym samą, bez jakichkolwiek akcesoriów
  2. Maszyna uniwersalnego stosowania – R-PDD18-70-XL2 – także ma 16 + 1 pozycji sprzęgła, tu jednak przekładnia umożliwia osiągnięcie momentu obrotowego do 70 Nm. To najbogatszy wariant wyposażenia, w którym użytkownik ma w zestawie dwa akumulatory litowo-jonowe o pojemności 5,0 Ah i szybką ładowarkę 50-minutową. W wariancie M2 dołączone do zestawu akumulatory mają mniejsza pojemność (2 Ah).
  3. Najsilniejsza z wiertarko-wkrętarek Rawlplug – R-PDD18-P100-XL2– została nagrodzona tegorocznym Złotym Medalem Targów Budma. To maszyna przeznaczona do wiercenia udarowego w cegle i lekkim betonie. Jej mocna przekładnia planetarna generuje moment obrotowy do 100 Nm. Użytkownik ma tu do dyspozycji 14 + 2 pozycje sprzęgła oraz funkcję wiercenia udarowego. Urządzenie sprzedawane jest z dwoma akumulatorami litowo-jonowymi o pojemności 5,0 Ah i szybką ładowarką 50-minutową.


Jeśli nie wiesz, jaką wkrętarkę wybrać, polecamy nasz film!

Wiertarko-wkrętarki: trzy modele, trzy zastosowania

Szlifierki kątowe Rawlplug: nowe modele, więcej mocy

Do znanej już akumulatorowej szlifierki RawlGrinder R-PAG18-XL2, którą możesz obejrzeć na filmie, dołączyły dwie nowe, o większej mocy i ergonomii. Tym, co je od siebie odróżnia, jest typ włącznika/wyłącznika. Szlifierka R-PAG18-SV-XL2 ma przesuwny wyłącznik bezpieczeństwa, który zapobiega niezamierzonemu uruchomieniu maszyny.

Z kolei szlifierka R-PAG18-PV-XL2 to maszyna z łopatkowym wyłącznikiem bezpieczeństwa. Pracuje tylko wtedy, gdy użytkownik dociska łopatkę podczas pracy, wyłącza się natychmiast, gdy operator zwalnia nacisk na włącznik. To oznacza, że maszyna automatycznie wyłączy się w momencie, gdy użytkownik odłoży elektronarzędzie.

Wszystkie szlifierki z oferty Rawlplug świetnie sprawdzają się w pracy z drewnem – pozwalają korować je i szlifować bez uszkodzenia materiału. Są również doskonałym narzędziem do szlifowania i cięcia stali, również stali węglowych, a także do szlifowania i cięcia betonu oraz nadproży zbrojonych.Poniżej film prezentujący szlifierkę kątową R-PAG18-XL2.

Szlifierka kątowa R-PAG18-PV-XL2
Szlifierka kątowa R-PAG18-PV-XL2

Cięcie jeszcze nigdy nie było tak proste - elektronarzędzia Rawlplug

Na każdej budowie zdarza się czasem potrzeba precyzyjnego cięcia – właśnie w takich chwilach przychodzi z pomocą pilarka tarczowa R-PCS18-XL. Dzięki niej możliwe jest dokładne cięcie drewna, materiałów drewnopochodnych, takich jak płyty wiórowe, drewno klejone oraz drewno ochronne, a także tworzyw sztucznych, włączając w to profile z PCV.

Potężny silnik gwarantuje wydajność cięcia na najwyższym poziomie, a płynny rozruch i osiągana prędkość aż 4000 obrotów na minutę przyspieszają postęp prac. Precyzyjna regulacja głębokości i kąta cięcia zapewnia użytkownikowi wygodę podczas pracy, a gumowana, profilowana rękojeść zwiększa pewność chwytu. To sprawia, że praca staje się znacznie bardziej komfortowa, szczególnie w przypadku dużych zleceń.

Dodatkowo maszyna została wyposażona w diodę LED, co umożliwia pracę w warunkach o ograniczonej widoczności, na przykład o zmierzchu, a to z kolei zwiększa bezpieczeństwo użytkownika.

Pilarka tarczowa R-PCS18-XL
Pilarka tarczowa R-PCS18-XL

Najdłuższa gwarancja na rynku na wszystko - elektronarzędzia Rawlplug

Klienci korzystający z elektronarzędzia.pl mają dostęp do wyjątkowego wsparcia w postaci trzyletniej gwarancji producenta, obejmującej zarówno maszynę, jak i akumulatory. Rawlplug umożliwia składanie zgłoszeń serwisowych za pośrednictwem swojej strony internetowej i oferuje szybkie realizowanie ewentualnych napraw gwarancyjnych oraz pogwarancyjnych, które odbywają się w naszym własnym serwisie w trybie ekspresowym – bo już w ciągu 24 godzin.

Aby zapobiec przestojom na placu budowy, Rawlplug w ciągu zaledwie jednego dnia od przyjęcia sprzętu, albo naprawia zgłoszoną maszynę, albo dostarcza maszynę zastępczą na czas trwania naprawy. Rawlplug udostępnia również możliwość bezpośredniego kontaktu z technikami serwisowymi, którzy dostarczają informacje na temat statusu zgłoszenia serwisowego oraz zakresu prac naprawczych.

Jednopixelowy obrazek