Strefa porad

Bądź smart

i kupuj taniej na TIM.PL

Data publikacji: 21.05.2019

V-TAC – nowa firma na polskim rynku

Podpis zdjęcia
Firma V-TAC od 2009 roku buduje sukcesywnie pozycję jednego z liderów na rynku dostawców nowoczesnych rozwiązań w zakresie oświetlenia. W tak niedługim czasie marka zyskała globalny zasięg i obecnie współpracuje z resellerami w ponad 70 państwach w Europie, Azji Pacyficznej, Afryce, Środkowym Wschodzie oraz w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej. Zapraszamy do zapoznania się z propozycją marki.
linia
V-TAC – rozwiązania na miarę zróżnicowanych potrzeb

V-TAC specjalizuje się w produkcji oświetlenia w technologii LED, zapewniającej oszczędność energii i dłuższą żywotność. Ponadto rozwiązania proponowane przez markę są dostosowane do potrzeb różnych sektorów usługowych. Innowacyjność, indywidualne podejście i tworzenie rozwiązań sprzyjających środowisku naturalnemu to tylko niektóre z czynników decydujących o wyjątkowości oferty firmy. Dość powiedzieć, że na przestrzeni kilku ostatnich lat dzięki produktom V-TAC udało się wymienić blisko 35 milionów standardowych żarówek na energooszczędne i przyjazne dla środowiska oświetlenie LED. Posiadają one wszystkie niezbędne certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość i zgodność z przyjętymi normami bezpieczeństwa.

Jeśli dodać do tego przystępne ceny i ogromną różnorodność oferty, to staje się jasne, dlaczego V-TAC cieszy się tak dużym uznaniem i zaufaniem wśród dystrybutorów i odbiorców. Dzięki intensywnej pracy i doskonałej jakości produktom, będącym odpowiedzią na potrzeby i wymagania współczesnej branży oświetleniowej, firma została w 2016 roku wpisana na prestiżową listę London Stock Exchange Group’s 1000 Companies do Inspire Europe. V-TAC może pochwalić się ponadto owocną współpracą z marką Samsung.

Produkty firmy V-TAC zasługujące na szczególną uwagę
Podpis zdjęcia

Jednym z flagowych produktów w ofercie firmy V-TAC jest przemysłowe oświetlenie ledowe typu HighBay marki Samsung. W asortymencie marki reprezentowane jest ono między innymi przez modele VT-9-103 100W LED HIGHBAY (dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: 4000K Black Body i 6400K Black Body) oraz VT-9-101 100W HIGHBAY. Posiadają one o wiele większą, niż w przypadku standardowych świetlówek moc, sięgającą nawet 12 000 lumenów, co odpowiada wartości 100W. Mają one także dłuższą, bo aż 5-letnią gwarancję. Tworzone są z myślą o przestrzeniach industrialnych, takich jak magazyny, markety, warsztaty, fabryki i inne.

Ich żywotność to aż 50 000 godzin. Emitują silne, niezbędne do pracy w takiej przestrzeni światło, a ich surowy, industrialny design doskonale współgra z charakterem przemysłowych wnętrz. W obu przypadkach za zasilanie odpowiedzialne są specjalnie zaprojektowane, zintegrowane drivery marki Samsung. Istnieje także możliwość dostosowania promienia padania światła do indywidualnych potrzeb. Zakres regulacji wynosi od 90 do 120 stopni. W modelu VT-9-101, który jest montowany nawierzchniowo, zastosowano dodatkowo specjalny rodzaj kołnierza, odpowiedzialny za chłodzenie całej jednostki i właściwe rozprowadzanie ciepła. Do ich wykonania wykorzystano wysokiej jakości surowce, dzięki czemu produkt finalny jest trwały I zachowuje walory estetyczne przez długi czas.

Podpis zdjęcia

Ważne miejsce w ofercie firmy V-TAC zajmują także profesjonalne, przenośne reflektory. Znajdują zastosowanie przede wszystkim na wszelkiego rodzaju budowach, fasadach budynków oraz na parkingach, na boiskach sportowych, w przestrzeni przemysłowej a także na billboardach i innych reklamach przestrzennych. Warstwa szkła jest w nich pokryta silikonową gumą, zapewniającą doskonałą izolację od wody i wilgoci. W asortymencie marki na uwagę zasługują na przykład modele VT-20 20W SMD FLOODLIGHT o mocy 1600 lumenów, VT-100 100W SMD FLOODLIGHT o mocy 8000 lumenów i VT-50 50W SMD FLOODLIGHT o mocy 4000 lumenów. Pracują bez zarzutu dzięki nowoczesnym chipom Samsung LED. Wszystkie one są dostępne w aż trzech wersjach kolorystycznych: 3000K, 4000K I 6400K, co odpowiada następującym barwom emitowanego światła: Warm White, Day White, White. Daje to duże pole manewru, jesli chodzi o dostosowanie efektu świetlnego do indywidualnych potrzeb inwestora oraz charakteru oświetlanego wnętrza lub obiektu.

Reflektory posiadają odporną na korozję, wilgoć i inne niesprzyjające warunki atmosferyczne aluminiową ramkę, więc bez obaw można je montować na zewnątrz. Ich żywotność sięga 30 000 godzin i są objęte 5-letnią gwarancją. Stanowią one doskonałą alternatywę dla oświetlenia halogenowego oraz wysokociśnieniowych lamp sodowych. Są od nich o wiele bardziej wytrzymałe, ekologiczne i bezpieczne w użytkowaniu. Ich montaż jest niezwykle prosty, a ponadto można je bez trudu przenosić albo przytrzymywać w najbardziej optymalnej pozycji dzięki znajdującemu się w tylnej części uchwytowi. Zaleca się, by oświetlenie było użytkowane nie dłużej, niż 10-12 godzin w ciągu doby. Jest to wymóg związany z zasadami dotyczącymi gwarancji, a stosowanie się do niego pozwoli zachować optymalne parametry. Wszystkie produkty sygnowane przez V-TAC wyróżnia nowoczesność, funkcjonalność i świetny stosunek jakości do ceny.

Uznanie dotychczasowych odbiorców, bogata oferta i funkcjonalne rozwiązania – firma V-TAC zachęca do zapoznania się z ofertą.

Wczytywanie produktów
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 • Dominik
  Filary
 • Piotr
  Bibik
 • Marceli
  Lesisz
 • Tomasz
  Stempniewicz
 • Prowadzimy dla Was Strefę Porad

  Chętnie odpowiemy na twoje pytanie - skontaktuj się z nami.

  Porównywarka

  Zgłoś uwagi

  Sklep TIM jest stale rozwijany, aby sprostać stale rosnącym potrzebom naszych klientów. Jeżeli pojawił się jakiś błąd na stronie, chciałbyś aby pojawiła się nowa funkcjonalność lub funkcja na stronie nie działa, tak jakbyś tego oczekiwał – prześlij nam informację.

  Rodzaj zgłoszenia

  Informacja kontaktowa (Abyśmy mogli poinformować o stanie zgłoszenia lub doprecyzować problem.)

  Opis błędu / informacja do zgłoszenia: