Podziel się wiedzą:d="M-2341.3-404.7h1024v1024h-1024z")
V-TAC – nowa firma na polskim rynku
Podpis zdjęcia
Firma V-TAC od 2009 roku buduje sukcesywnie pozycję jednego z liderów na rynku dostawców nowoczesnych rozwiązań w zakresie oświetlenia. W tak niedługim czasie marka zyskała globalny zasięg i obecnie współpracuje z resellerami w ponad 70 państwach w Europie, Azji Pacyficznej, Afryce, Środkowym Wschodzie oraz w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej. Zapraszamy do zapoznania się z propozycją marki.
linia
V-TAC – rozwiązania na miarę zróżnicowanych potrzeb

V-TAC specjalizuje się w produkcji oświetlenia w technologii LED, zapewniającej oszczędność energii i dłuższą żywotność. Ponadto rozwiązania proponowane przez markę są dostosowane do potrzeb różnych sektorów usługowych. Innowacyjność, indywidualne podejście i tworzenie rozwiązań sprzyjających środowisku naturalnemu to tylko niektóre z czynników decydujących o wyjątkowości oferty firmy. Dość powiedzieć, że na przestrzeni kilku ostatnich lat dzięki produktom V-TAC udało się wymienić blisko 35 milionów standardowych żarówek na energooszczędne i przyjazne dla środowiska oświetlenie LED. Posiadają one wszystkie niezbędne certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość i zgodność z przyjętymi normami bezpieczeństwa.

Jeśli dodać do tego przystępne ceny i ogromną różnorodność oferty, to staje się jasne, dlaczego V-TAC cieszy się tak dużym uznaniem i zaufaniem wśród dystrybutorów i odbiorców. Dzięki intensywnej pracy i doskonałej jakości produktom, będącym odpowiedzią na potrzeby i wymagania współczesnej branży oświetleniowej, firma została w 2016 roku wpisana na prestiżową listę London Stock Exchange Group’s 1000 Companies do Inspire Europe. V-TAC może pochwalić się ponadto owocną współpracą z marką Samsung.

Produkty firmy V-TAC zasługujące na szczególną uwagę
Podpis zdjęcia

Jednym z flagowych produktów w ofercie firmy V-TAC jest przemysłowe oświetlenie ledowe typu HighBay marki Samsung. W asortymencie marki reprezentowane jest ono między innymi przez modele VT-9-103 100W LED HIGHBAY (dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: 4000K Black Body i 6400K Black Body) oraz VT-9-101 100W HIGHBAY. Posiadają one o wiele większą, niż w przypadku standardowych świetlówek moc, sięgającą nawet 12 000 lumenów, co odpowiada wartości 100W. Mają one także dłuższą, bo aż 5-letnią gwarancję. Tworzone są z myślą o przestrzeniach industrialnych, takich jak magazyny, markety, warsztaty, fabryki i inne.

Ich żywotność to aż 50 000 godzin. Emitują silne, niezbędne do pracy w takiej przestrzeni światło, a ich surowy, industrialny design doskonale współgra z charakterem przemysłowych wnętrz. W obu przypadkach za zasilanie odpowiedzialne są specjalnie zaprojektowane, zintegrowane drivery marki Samsung. Istnieje także możliwość dostosowania promienia padania światła do indywidualnych potrzeb. Zakres regulacji wynosi od 90 do 120 stopni. W modelu VT-9-101, który jest montowany nawierzchniowo, zastosowano dodatkowo specjalny rodzaj kołnierza, odpowiedzialny za chłodzenie całej jednostki i właściwe rozprowadzanie ciepła. Do ich wykonania wykorzystano wysokiej jakości surowce, dzięki czemu produkt finalny jest trwały I zachowuje walory estetyczne przez długi czas.

Podpis zdjęcia

Ważne miejsce w ofercie firmy V-TAC zajmują także profesjonalne, przenośne reflektory. Znajdują zastosowanie przede wszystkim na wszelkiego rodzaju budowach, fasadach budynków oraz na parkingach, na boiskach sportowych, w przestrzeni przemysłowej a także na billboardach i innych reklamach przestrzennych. Warstwa szkła jest w nich pokryta silikonową gumą, zapewniającą doskonałą izolację od wody i wilgoci. W asortymencie marki na uwagę zasługują na przykład modele VT-20 20W SMD FLOODLIGHT o mocy 1600 lumenów, VT-100 100W SMD FLOODLIGHT o mocy 8000 lumenów i VT-50 50W SMD FLOODLIGHT o mocy 4000 lumenów. Pracują bez zarzutu dzięki nowoczesnym chipom Samsung LED. Wszystkie one są dostępne w aż trzech wersjach kolorystycznych: 3000K, 4000K I 6400K, co odpowiada następującym barwom emitowanego światła: Warm White, Day White, White. Daje to duże pole manewru, jesli chodzi o dostosowanie efektu świetlnego do indywidualnych potrzeb inwestora oraz charakteru oświetlanego wnętrza lub obiektu.

Reflektory posiadają odporną na korozję, wilgoć i inne niesprzyjające warunki atmosferyczne aluminiową ramkę, więc bez obaw można je montować na zewnątrz. Ich żywotność sięga 30 000 godzin i są objęte 5-letnią gwarancją. Stanowią one doskonałą alternatywę dla oświetlenia halogenowego oraz wysokociśnieniowych lamp sodowych. Są od nich o wiele bardziej wytrzymałe, ekologiczne i bezpieczne w użytkowaniu. Ich montaż jest niezwykle prosty, a ponadto można je bez trudu przenosić albo przytrzymywać w najbardziej optymalnej pozycji dzięki znajdującemu się w tylnej części uchwytowi. Zaleca się, by oświetlenie było użytkowane nie dłużej, niż 10-12 godzin w ciągu doby. Jest to wymóg związany z zasadami dotyczącymi gwarancji, a stosowanie się do niego pozwoli zachować optymalne parametry. Wszystkie produkty sygnowane przez V-TAC wyróżnia nowoczesność, funkcjonalność i świetny stosunek jakości do ceny.

Uznanie dotychczasowych odbiorców, bogata oferta i funkcjonalne rozwiązania – firma V-TAC zachęca do zapoznania się z ofertą.