Strefa porad

Bądź smart

i kupuj taniej na TIM.PL

Data publikacji: 19.06.2019

Trwałe mocowanie bez wiercenia

Podpis zdjęcia
Wykorzystaj mocne i trwałe taśmy dwustronnie klejące 3M™ VHB™ aby szybko, pewnie i bez zbędnego wysiłku przymocować listwy, maskownice, panele, oznaczenia i akcesoria.
linia
Łatwość i wygoda użycia w połączeniu z bardzo dużą siłą łączenia. To jedno zdanie doskonale opisuje oferowane przez 3M dwustronnie klejące taśmy akrylowe 3M™ VHB™.

Taśma 3M™ VHB™ jest wykonana z trwałego kleju akrylowego o właściwościach wiskoelastycznych. Dzięki temu jest wyjątkowo mocna i wykazuje przyczepność do wielu materiałów: szkła, aluminium, stali nierdzewnej, stali ocynkowanej, kompozytów, tworzyw sztucznych, akryli, poliwęglanów, ABS, oraz lakierowanego lub uszczelnionego drewna i betonu. Nasze taśmy klejące zapewniają znakomitą wytrzymałość na siły ścinające, dopasowanie do nierównych powierzchni, przyczepność i wytrzymałość temperaturową. Taśmy 3M™ VHB™ są powszechnie stosowane w wielu dziedzinach przemysłu, w tym w środkach transportu, sprzęcie gospodarstwa domowego, elektronice, budownictwie, reklamie zewnętrznej oraz w innych zastosowaniach ogólnoprzemysłowych. Niezawodnie łączą różne materiały, zapewniając wytrzymałość i szybkość połączenia.

Podpis zdjęcia
Przykłady zastosowań:

- Montaż elementów dekoracyjnych i wykończeniowych
- Mocowanie plakietek i tabliczek
- Wyświetlacze elektroniczne
- Klejenie paneli do ram
- Klejenie usztywnień do paneli

Przemysłowe taśmy dwustronnie klejące 3M™ VHB™ teraz dostępne są również w formie wygodnych opakowań typu blister. W blistrze jest dokładnie tyle taśmy, aby można ją było wygodnie zabrać ze sobą lub przechować w skrzynce narzędziowej. Opakowanie zabezpiecza taśmę lub rzep przed brudem i kurzem.
Profesjonalne klejenie w poręcznym rozmiarze. Zawsze pod ręką.

Podpis zdjęcia
 • Dominik
  Filary
 • Piotr
  Bibik
 • Marceli
  Lesisz
 • Tomasz
  Stempniewicz
 • Prowadzimy dla Was Strefę Porad

  Chętnie odpowiemy na twoje pytanie - skontaktuj się z nami.

  Porównywarka

  Zgłoś uwagi

  Sklep TIM jest stale rozwijany, aby sprostać stale rosnącym potrzebom naszych klientów. Jeżeli pojawił się jakiś błąd na stronie, chciałbyś aby pojawiła się nowa funkcjonalność lub funkcja na stronie nie działa, tak jakbyś tego oczekiwał – prześlij nam informację.

  Rodzaj zgłoszenia

  Informacja kontaktowa (Abyśmy mogli poinformować o stanie zgłoszenia lub doprecyzować problem.)

  Opis błędu / informacja do zgłoszenia: